Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.0
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
-1.75
Gent
Gent vs Lierse Csapatprofil
Gent
WWWDLWLDWWLegutóbbiStabil+0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 24
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Lierse
DLLLDLWWLLLegutóbbiJavul+0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 23
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepElbukja3/9
Gent vs Lierse Mérkőzés tényei
Gent
6GY-2D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.
Végeredmény
Nyert 60%6
Döntetlen 20%2
Vereség 20%2
Összes gól 3.0
Felett 40%4
Érvénytelen 20%2
Alatt 40%4
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 30%3
Vereség 20%2
Lierse
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 20 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 2.0 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 33%, gól Over 30%, szöglet Over 20%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 10%1
Vereség 50%5
Összes gól 3.0
Felett 30%3
Érvénytelen 40%4
Alatt 30%3
Összes szöglet 10.0
Felett 20%2
Érvénytelen 10%1
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 33%3
Érvénytelen 0%0
Vereség 66%6
Utolsó
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Lierse | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Lierse | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 10.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 38,
Átl: 2.89,
Szórás: 1.77, Medián: 3,
Módusz: 2,
Felett: 40%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Gent vs Lierse Gól-/szögletidő eloszlás
Gent vs Lierse Egymás elleni mérleg
Gent vs Lierse Teljes H2H megtekintése →| Gent Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-02 | 4 Lierse |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 3 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Gent Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-03-01 | 3 Waasland-Beveren |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 1 | W | +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-22 | Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Club Brugge 3 | W | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-15 | Charleroi |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belga Kupa | 2015-02-12 | Anderlecht |
2 - 0
3 - 0
|
Gent 1 | L | -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-07 | 1 Gent |
1 - 0
4 - 0
|
Westerlo 1 | W | -1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belga Kupa | 2015-02-04 | 1 Gent |
0 - 1
0 - 2
|
Anderlecht 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-01 | 3 Lokeren |
2 - 2
3 - 3
|
Gent 1 | D | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-01-25 | 4 Gent |
2 - 0
3 - 1
|
KV Oostende 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belga Kupa | 2015-01-21 | 1 1 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Lokeren 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-01-17 | 1 Mouscron-Peruwelz |
1 - 2
1 - 3
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-01-10 | 2 FC Utrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 3 | W |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||||
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-26 | 2 KV Kortrijk |
1 - 1
2 - 3
|
Gent 2 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-21 | 1 3 Gent |
1 - 1
1 - 2
|
Standard Liege 2 1 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belga Kupa | 2014-12-17 | 2 Lokeren |
1 - 1
1 - 4
|
Gent 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-2 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-12 | KV Mechelen |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-07 | Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 4 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
12-1 (13) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Belga Kupa | 2014-12-03 | 2 Lommel |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 2 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-28 | 3 Zulte-Waregem |
0 - 1
2 - 1
|
Gent 3 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-22 | Gent |
1 - 0
4 - 0
|
Cercle Brugge 2 | W | -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-09 | 2 Gent |
0 - 1
0 - 2
|
Anderlecht 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
13-2 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-02 | 4 Lierse |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 3 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-29 | 1 Gent |
1 - 1
4 - 1
|
Waasland-Beveren 1 1 | W | -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-26 | 1 1 Club Brugge |
2 - 1
2 - 2
|
Gent 1 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-18 | 2 Gent |
1 - 1
2 - 2
|
Charleroi 4 | D | -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-1 (11) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-03 | 1 3 Westerlo |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-28 | 1 Gent |
0 - 1
1 - 1
|
Lokeren 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belga Kupa | 2014-09-24 | 2 UR Namur |
0 - 2
1 - 3
|
Gent 2 1 | W | +3.0 |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-20 | KV Oostende |
1 - 1
1 - 3
|
Gent | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-14 | 2 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 4 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-08-29 | Gent |
0 - 1
0 - 1
|
KV Kortrijk | L | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Lierse Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-28 | Lierse |
0 - 1
0 - 2
|
Genk 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-22 | 2 KV Mechelen |
1 - 1
2 - 1
|
Lierse 3 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-14 | 1 1 Lierse |
0 - 0
2 - 1
|
Cercle Brugge 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-02-07 | Zulte-Waregem |
0 - 1
2 - 3
|
Lierse 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-01-31 | Lierse |
0 - 3
2 - 3
|
Standard Liege 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Belgium - 1. osztály A | 2015-01-24 | 4 Lierse |
1 - 0
1 - 1
|
Waasland-Beveren 5 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2015-01-18 | 1 Anderlecht |
2 - 0
3 - 0
|
Lierse 1 | L | -1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
13-1 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-01-09 | Lierse |
3 - 0
3 - 0
|
AZ | W | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-01-07 | 1 Lierse |
0 - 0
1 - 0
|
Sparta Rotterdam 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-26 | 1 2 Lierse |
0 - 5
0 - 6
|
Club Brugge 2 | L | +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-20 | 2 Charleroi |
2 - 0
6 - 0
|
Lierse 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-13 | 5 Lierse |
0 - 2
3 - 3
|
Westerlo 2 | D | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-12-06 | 1 KV Oostende |
0 - 0
2 - 1
|
Lierse 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belga Kupa | 2014-12-03 | Zulte-Waregem |
1 - 1
1 - 1
|
Lierse 1 1 | D | -1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-30 | 3 Lierse |
1 - 1
1 - 1
|
Lokeren 1 | D | +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-22 | Mouscron-Peruwelz |
2 - 1
2 - 1
|
Lierse | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-08 | 2 KV Kortrijk |
1 - 0
1 - 0
|
Lierse 3 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
12-3 (15) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-11-02 | 4 Lierse |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 3 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-28 | Genk |
1 - 0
3 - 0
|
Lierse 3 2 | L | -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-24 | 1 Lierse |
0 - 1
0 - 1
|
KV Mechelen 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-18 | 1 Cercle Brugge |
1 - 1
1 - 2
|
Lierse 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-10-04 | 2 Lierse |
1 - 1
3 - 1
|
Zulte-Waregem 2 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-28 | 1 1 Standard Liege |
2 - 0
2 - 2
|
Lierse 3 1 | D | -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Belga Kupa | 2014-09-24 | 2 Lierse |
0 - 0
4 - 0
|
Sint-Truidense 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-20 | Westerlo |
3 - 1
6 - 1
|
Lierse | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-09-13 | 2 Lierse |
1 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 3 | D | +1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-12 (18) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Belgium - 1. osztály A | 2014-08-30 | Waasland-Beveren |
2 - 0
2 - 0
|
Lierse | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-12 (19) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 6 (4-2) |
| Finnország - Kolmonen | 2014-08-23 | Lierse |
0 - 0
0 - 2
|
Charleroi | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | (-) | (-) |
| Finnország - Kolmonen | 2014-08-09 | Lierse |
1 - 0
2 - 2
|
Mouscron-Peruwelz | D | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | |
| Finnország - Kolmonen | 2014-08-03 | Club Brugge |
1 - 0
1 - 0
|
Lierse | L |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.25 | 5.75 | 11 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-1.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 11 - 2
Szöglet: 10.0 , Hendikep: -1.5, -2.0 , Gólok: 3.0
-
14' - 1st Corner - Lierse -
21' - 2nd Corner - Gent -
27' - 3rd Corner - Gent -
31' - 1st Goal - Gent - Race to 3 Corners - Gent
-
36' - 4th Corner - Gent -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 5th Corner - Gent - Race to 5 Corners - Gent
-
49' - 6th Corner - Gent -
52' - 7th Corner - Lierse -
58' - 8th Corner - Gent -
59' - 2nd Goal - Lierse - Race to 7 Corners - Gent
-
63' - 9th Corner - Gent -
67' - 10th Corner - Gent - Race to 9 Corners - Gent
-
68' - 11th Corner - Gent -
73' - 1st Yellow Card - Lierse -
75' - 1st Yellow Card - Gent -
81' - 2nd Yellow Card - Lierse -
82' - 12th Corner - Gent -
89' - 13th Corner - Gent -
89' - 3rd Goal - Gent -
90+3' - 3rd Yellow Card - Lierse -
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

