Szo, Apr 21, 2018 · 19:30
Genk
4 2
2 - 1
Teljes idő · FI 1-1
LegrégebbiLegutóbbi
LDLWDD
1.72
3.60
4.75
LegutóbbiLegrégebbi
LWWLWW

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.5
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
-0.75
Genk
Genk
WDWWLDLWDDLegutóbbiStabil-0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 23
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Anderlecht
DLLWWWLWWLLegutóbbiStabil+0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 23
Felett 9.5 szögletFelett8/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Genk

4GY-4D-2V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 60%, gól Over 50%, szöglet Over 30%.

Végeredmény
Nyert 40%4 Döntetlen 40%4 Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 50%5 Érvénytelen 0%0 Alatt 50%5
Összes szöglet 10.0
Felett 30%3 Érvénytelen 20%2 Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6 Érvénytelen 10%1 Vereség 30%3
Anderlecht

5GY-1D-4V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 70%.

Végeredmény
Nyert 50%5 Döntetlen 10%1 Vereség 40%4
Összes gól 2.5
Felett 60%6 Érvénytelen 0%0 Alatt 40%4
Összes szöglet 10.0
Felett 70%7 Érvénytelen 10%1 Alatt 20%2
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5 Érvénytelen 0%0 Vereség 50%5
Utolsó
Genk
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Anderlecht
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Genk
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Anderlecht
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40, Átl: 3.13, Szórás: 1.98, Medián: 3, Módusz: 1, Felett: 63%

Genk Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A 2018-01-21 1 2 Genk
0 - 1
0 - 1
Anderlecht 5 L 0.0, -0.5 Alatt 9.5
Belgium - 1. osztály A 2017-10-22 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Genk 2 W -0.5, -1.0 Alatt 10.5
Belgium - 1. osztály A 2017-02-26 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 0
Genk L -0.5, -1.0 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2016-09-18 2 4 Genk
0 - 0
0 - 2
Anderlecht 2 L 0.0 Alatt 10.5
Belga rájátszás 2016-05-19 2 Genk
1 - 1
5 - 2
Anderlecht 1 1 W -0.5, -1.0 Felett 10.5
Belga rájátszás 2016-04-03 1 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Genk 1 L -0.5 Alatt 10.5 Felett
14-4 (18) 11-3 (14) 4 (3-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2015-12-06 2 Genk
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 3 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
5-7 (12) 5-4 (9) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2015-09-13 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Genk 3 D -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Alatt
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Belgium - 1. osztály A 2015-02-22 1 Genk
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 3 L 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Alatt
0-7 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Genk Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-17 5 Gent
0 - 0
0 - 0
Genk 1 D -0.5 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-13 2 Charleroi
2 - 1
2 - 2
Genk 2 D 0.0, +0.5 Felett 9.5
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-07 3 Genk
0 - 0
1 - 0
Standard Liege 4 1 W 0.0, -0.5 Alatt 9.5
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-02 1 Club Brugge
0 - 0
1 - 0
Genk 6 L -0.5, -1.0 Alatt 10.0
Belga Kupa 2018-03-17 4 Genk
0 - 0
0 - 0
Standard Liege 2 D 0.0 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2018-03-11 3 Genk
0 - 1
1 - 2
Gent 1 L 0.0, -0.5 Felett 9.5 Felett
7-3 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-03-03 1 Waasland-Beveren
0 - 0
0 - 1
Genk 2 1 W +0.5 Alatt 9.5 Alatt
2-7 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-23 1 Genk
1 - 0
4 - 0
Antwerp 4 1 W -0.5 Felett 10.0 Felett
8-7 (15) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-17 1 Club Brugge
1 - 1
2 - 2
Genk 3 D -1.0 Felett 9.5 Felett
7-3 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-09 2 Genk
1 - 1
3 - 1
Zulte-Waregem 4 W -0.5 Felett 9.5 Felett
2-9 (11) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belga Kupa 2018-02-06 3 Genk
1 - 0
1 - 0
KV Kortrijk 1 W -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Push
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (0-3) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-03 1 Mouscron-Peruwelz
0 - 0
0 - 1
Genk 1 W +0.5 Alatt 9.5 Alatt
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belga Kupa 2018-01-30 2 KV Kortrijk
2 - 2
3 - 2
Genk 2 L 0.0 Felett 10.5 Felett
11-2 (13) 8-0 (8) 2 (2-0) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-27 1 Genk
0 - 0
1 - 1
Sint-Truidense 4 D -0.5, -1.0 Alatt 9.5 Alatt
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-24 1 Lokeren
0 - 0
1 - 2
Genk 1 W +0.5 Felett 9.5 Felett
5-6 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-21 1 2 Genk
0 - 1
0 - 1
Anderlecht 5 L 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Felett
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-16 1 KV Oostende
0 - 1
1 - 2
Genk 4 W 0.0 Felett 9.5 Felett
8-4 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európai barátságos mérkőzések 2018-01-11 1 Arminia Bielefeld
2 - 0
2 - 0
Genk 1 L 0.0, +0.5 Alatt 9.0 Felett
5-6 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európai barátságos mérkőzések 2018-01-07 Schalke
0 - 0
2 - 1
Genk 2 L -1.0, -1.5 Push
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-23 1 1 Genk
0 - 1
2 - 3
KV Kortrijk 5 L -1.0, -1.5 Felett 10.0 Felett
11-3 (14) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-17 1 Charleroi
0 - 0
1 - 1
Genk 2 D 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Alatt
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belga Kupa 2017-12-13 1 Genk
2 - 2
3 - 3
Waasland-Beveren 4 1 D -1.0 Felett 9.5 Alatt
6-3 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-09 2 Genk
1 - 1
1 - 1
Eupen 4 D -1.0 Alatt 9.5 Alatt
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-02 2 KV Mechelen
3 - 0
3 - 2
Genk 3 L 0.0, +0.5 Felett 10.0 Alatt
3-6 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belga Kupa 2017-11-29 1 2 KV Mechelen
1 - 1
1 - 1
Genk 1 1 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Push
4-6 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-26 3 Genk
0 - 1
0 - 2
Standard Liege 2 L -0.5 Alatt 9.5 Alatt
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-19 1 Zulte-Waregem
0 - 1
0 - 1
Genk 3 W 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Push
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-04 3 Genk
0 - 0
0 - 0
Lokeren 2 D -1.5 Alatt 9.5 Alatt
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-10-28 3 KV Kortrijk
0 - 0
0 - 0
Genk 1 D +0.5, +1.0 Alatt 10.5 Felett
5-7 (12) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-10-25 3 Genk
1 - 0
2 - 0
Club Brugge 1 W 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Alatt
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Anderlecht Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-18 2 Standard Liege
1 - 1
2 - 1
Anderlecht 2 L 0.0, -0.5 Felett 10.0
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-15 1 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Club Brugge 1 W 0.0 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-06 2 Charleroi
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 4 W 0.0 Felett 9.5
Belgium - 1. osztály A - rájátszás 2018-04-01 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 2
Gent 2 L 0.0 Alatt 10.0
Belgium - 1. osztály A 2018-03-11 2 Anderlecht
1 - 1
2 - 1
Antwerp 3 W -0.5, -1.0 Felett 9.5
Belgium - 1. osztály A 2018-03-03 1 Zulte-Waregem
1 - 3
2 - 3
Anderlecht 2 W +0.5 Felett 9.5 Felett
8-3 (11) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-25 Anderlecht
2 - 0
5 - 3
Mouscron-Peruwelz 3 W -1.5 Felett 9.5 Alatt
5-2 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-16 3 Sint-Truidense
1 - 0
1 - 0
Anderlecht 4 L 0.0 Alatt 9.5 Felett
5-7 (12) 2-3 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-10 2 KV Oostende
2 - 0
2 - 0
Anderlecht 4 1 L 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
3-9 (12) 1-6 (7) 2 (0-2) 3 (1-2)
Belgium - 1. osztály A 2018-02-04 2 Anderlecht
1 - 2
2 - 2
KV Mechelen 2 D -1.0 Felett 10.0 Push
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-28 Standard Liege
2 - 3
3 - 3
Anderlecht 3 D 0.0 Felett 9.5 Felett
12-0 (12) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-24 Anderlecht
1 - 1
2 - 2
Waasland-Beveren 3 D -1.0, -1.5 Felett 9.5 Felett
4-7 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2018-01-21 1 2 Genk
0 - 1
0 - 1
Anderlecht 5 W 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Felett
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Európai barátságos mérkőzések 2018-01-11 2 Heerenveen
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 2 D 0.0, +0.5 Alatt 9.0 Alatt
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európai barátságos mérkőzések 2018-01-10 1 FC Utrecht
1 - 0
4 - 3
Anderlecht 3 L +0.5 Felett
1-2 (3) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-26 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Gent 2 1 W 0.0, -0.5 Alatt 10.0 Alatt
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-22 Anderlecht
1 - 0
1 - 0
Eupen W -1.5 Alatt 9.5 Felett
10-3 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-17 Club Brugge
2 - 0
5 - 0
Anderlecht 2 L -0.5 Felett 9.5 Alatt
7-2 (9) 7-1 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-10 2 3 Anderlecht
0 - 1
1 - 3
Charleroi 3 1 L -0.5, -1.0 Felett 9.5 Alatt
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
UEFA Champions League 2017-12-05 1 Celtic
0 - 0
0 - 1
Anderlecht W -0.5 Alatt 10.0 Alatt
4-2 (6) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (1-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-12-02 2 Lokeren
1 - 1
1 - 2
Anderlecht 5 W +1.0 Felett 10.0 Alatt
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belga Kupa 2017-11-29 4 Anderlecht
0 - 1
0 - 1
Standard Liege 2 L -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Felett
10-1 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-26 2 Anderlecht
2 - 0
4 - 0
KV Kortrijk 2 W -1.5, -2.0 Felett 11.0 Alatt
7-2 (9) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
UEFA Champions League 2017-11-22 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 2
Bayern München 3 L +1.5, +2.0 Alatt 10.0 Alatt
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-18 Mouscron-Peruwelz
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 1 W +0.5, +1.0 Felett 10.5 Alatt
5-4 (9) 5-3 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-11-05 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Club Brugge 4 D -0.5 Alatt 10.0 Alatt
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
UEFA Champions League 2017-10-31 PSG
2 - 0
5 - 0
Anderlecht L -3.0, -3.5 Felett 11.0 Alatt
7-3 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-10-28 3 Eupen
0 - 3
2 - 3
Anderlecht W +0.5, +1.0 Felett 10.0 Push
6-4 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium - 1. osztály A 2017-10-25 1 Anderlecht
0 - 0
2 - 0
Zulte-Waregem 1 W -1.0, -1.5 Alatt 10.0 Push
7-3 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (3-1)
Belgium - 1. osztály A 2017-10-22 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Genk 2 L -0.5, -1.0 Alatt 10.5 Felett
8-4 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 5 (4-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 1.72 3.6 4.75
Félidő 2.37 2.25 4.5
Ázsiai hendikep
Teljes (-0.75) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (-0.25) [email protected] Vendé[email protected]
Összes szöglet
Teljes (10.0) Felett@2 [email protected]
Összes gól
Teljes (2.5) [email protected] [email protected]
Félidő (1.0) [email protected] [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 4 - 4

Szöglet: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 2.5

5
Kapura tartó lövés
5
4
Kaput elkerülő lövés
4
96
Támadás
110
70
Veszélyes támadás
72
53
Labdabirtoklás %
47

Állás: 1 - 1 , Szöglet: 2 - 0 Félidő

Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0

4
Kapura tartó lövés
2
2
Kaput elkerülő lövés
1
51
Támadás
50
48
Veszélyes támadás
29
56
Labdabirtoklás %
44
  • 2' - 1st Goal - Genk
  • 17' - 1st Corner - Genk
  • 20' - 2nd Goal - Anderlecht
  • 33' - 2nd Corner - Genk
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 49' - 1st Yellow Card - Anderlecht
  • Race to 3 Corners - Genk
  • 54' - 3rd Corner - Genk
  • 59' - 3rd Goal - Genk
  • 70' - 4th Corner - Genk
  • 75' - 2nd Yellow Card - Genk
  • 79' - 3rd Yellow Card - Anderlecht
  • 79' - 4th Yellow Card - Anderlecht
  • 82' - 5th Corner - Anderlecht
  • 84' - 5th Yellow Card - Genk
  • 88' - 6th Corner - Anderlecht
  • 89' - 7th Corner - Anderlecht
  • 90+1' - 8th Corner - Anderlecht
  • 90+2' Substitution - Buffel for Trossard - Genk
  • 2-1 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések