Sze, Feb 1, 2023 · 19:00
LegrégebbiLegutóbbi
WLWWLD
1.44
4.50
5.00
LegutóbbiLegrégebbi
WL
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.5
Összes gól
–
Összes szöglet
-1.25
Fulham - U21
Fulham - U21 vs Wolfsburg - U21 Csapatprofil
Fulham - U21
Az értékelések számítása folyamatban
LWWWWLWWLDLegutóbbiRomlik-0.7 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 18
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Második félidős csapatDiktálja a tempótGól az 1. félidőben 9 az utolsó 10 meccsbőlMindkét csapat gólt szerzett 7 az utolsó 10 meccsből
Wolfsburg - U21
Az értékelések számítása folyamatban
LWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletFelett2/2
Felett 2.5 gólKiegyenlített1/2
Ázsiai hendikepHozza2/2
Utolsó
| Fulham - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Wolfsburg - U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Fulham - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Wolfsburg - U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 2,
Átl: 4.50,
Szórás: 2.50, Medián: 2,
Módusz: ,
Felett: 50%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Fulham - U21 vs Wolfsburg - U21 Gól-/szögletidő eloszlás
Fulham - U21 vs Wolfsburg - U21 Egymás elleni mérleg
Fulham - U21 vs Wolfsburg - U21 Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Fulham - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-27 | 1 Everton - U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Fulham - U21 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-22 | 3 Fulham - U21 |
0 - 1
2 - 4
|
Chelsea - U21 3 | L | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-16 | 6 Crystal Palace - U21 |
1 - 2
1 - 2
|
Fulham - U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Ifjúsági bajnokság | 2023-01-11 | 5 Fulham - U21 |
2 - 0
3 - 0
|
FC Porto - U21 5 | W | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2023-01-06 | 1 Fulham - U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Manchester Utd - U21 1 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-21 | 4 Charlton - U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Fulham - U21 3 | W | +1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-16 | Fulham - U21 |
1 - 2
4 - 2
|
Charlton - U21 1 | W | -1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-12-09 | Fulham - U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Nottm Forest - U21 3 | W | -1.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-11-11 | 2 Nottm Forest - U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Fulham - U21 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
2-10 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-11-06 | 1 Liverpool - U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Fulham - U21 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-28 | Fulham - U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Blackburn - U21 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-22 | 2 Tottenham - U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Fulham - U21 6 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ifjúsági bajnokság | 2022-10-18 | 1 Fulham - U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Celtic - U21 1 1 | W | -1.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-10-10 | 2 Leicester - U21 |
0 - 3
0 - 7
|
Fulham - U21 1 | W | 0.0 | Felett |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ifjúsági bajnokság | 2022-10-05 | 2 Fulham - U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Valencia - U21 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-30 | 3 Fulham - U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Everton - U21 2 | W | -0.5 | Alatt |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-17 | Manchester City - U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Fulham - U21 3 | L | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League Cup - U21 | 2022-09-14 | Fulham - U21 |
2 - 1
5 - 4
|
Hull - U21 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-09-05 | 2 Wolverhampton - U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Fulham - U21 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-26 | 2 Manchester Utd - U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Fulham - U21 2 | D | +0.5, +1.0 | Felett |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-19 | 5 Fulham - U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Crystal Palace - U21 | D | -0.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-15 | 1 Chelsea - U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Fulham - U21 2 | W | -1.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2022-08-05 | Fulham - U21 |
1 - 0
3 - 1
|
West Ham - U21 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2020-10-06 | Peterborough |
2 - 0
4 - 2
|
Fulham - U21 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
12-10 (22) | 7-4 (11) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2020-09-08 | 1 Cambridge Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Fulham - U21 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-11-05 | Wycombe |
0 - 1
1 - 2
|
Fulham - U21 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
13-2 (15) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-29 | Stevenage |
1 - 0
1 - 1
|
Fulham - U21 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2019-10-01 | 1 Milton Keynes Dons |
0 - 0
1 - 0
|
Fulham - U21 2 | L | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
11-10 (21) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - EFL Trophy | 2018-11-06 | 3 Northampton |
2 - 0
2 - 0
|
Fulham - U21 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
14-9 (23) | 10-4 (14) | 4 (2-2) | 3 (0-3) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-18 | Wycombe |
1 - 0
2 - 1
|
Fulham - U21 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Wolfsburg - U21 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Ifjúsági bajnokság | 2022-12-14 | 1 Wolverhampton - U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Wolfsburg - U21 3 | W | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Ifjúsági bajnokság | 2022-10-12 | 2 Blackburn - U21 |
2 - 2
4 - 3
|
Wolfsburg - U21 | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.444 | 4.5 | 5 |
| Félidő | 1.909 | 2.75 | 4.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-1.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: -1.0, -1.5 , Gólok: 3.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

