V, Sep 16, 2018 · 17:00
LegrégebbiLegutóbbi
LWWWWW
1.12
8.00
13.00
LegutóbbiLegrégebbi
LLLLLL
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 4.0
Összes gól
–
Összes szöglet
-2.25
Fredrikstad
Fredrikstad vs Fram Csapatprofil
Fredrikstad
Az értékelések számítása folyamatban
WWDWLWWWWWLegutóbbiTűzben+1.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 16
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólFelett9/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Fram
Az értékelések számítása folyamatban
LLWLLLLLLLLegutóbbiRomlik-1.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 16
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett10/10
Ázsiai hendikepElbukja1/10
Fredrikstad vs Fram Mérkőzés tényei
Fredrikstad
8GY-1D-1V az utolsó 10 meccsen, 29 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 2.9 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 80%, AH győzelem 60%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 80%8
Döntetlen 10%1
Vereség 10%1
Összes gól 4.0
Felett 40%4
Érvénytelen 20%2
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6
Érvénytelen 10%1
Vereség 30%3
Fram
1GY-0D-9V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 35 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 3.5 ellene. Győzelem 10%, AH győzelem 10%, gól Over 60%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 10%1
Döntetlen 0%0
Vereség 90%9
Összes gól 4.0
Felett 60%6
Érvénytelen 20%2
Alatt 20%2
Ázsiai hendikep
Nyert 10%1
Érvénytelen 0%0
Vereség 90%9
Utolsó
| Fredrikstad | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Fram | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Fredrikstad | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Fram | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 4.0
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 33,
Átl: 3.88,
Szórás: 1.68, Medián: 4,
Módusz: 5,
Felett: 48%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Fredrikstad vs Fram Gól-/szögletidő eloszlás
Fredrikstad vs Fram Egymás elleni mérleg
Fredrikstad vs Fram Teljes H2H megtekintése →| Fredrikstad Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-26 | Fram |
0 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 2 | W | +0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Fredrikstad Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-09-09 | 1 Odd 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Fredrikstad 1 | W | +1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-09-02 | 2 Fredrikstad |
2 - 0
3 - 1
|
Honefoss 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-08-26 | 1 Mjølner |
1 - 3
2 - 3
|
Fredrikstad 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-08-18 | Fredrikstad |
3 - 0
3 - 0
|
Baerum 4 | W | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-08-12 | Fredrikstad |
1 - 0
3 - 0
|
Moss | W | -1.0 | Push |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-07-15 | 2 Asker |
1 - 2
3 - 2
|
Fredrikstad 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-07-08 | 2 Alta |
0 - 2
1 - 3
|
Fredrikstad 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-07-01 | 1 Fredrikstad |
1 - 1
1 - 1
|
Grorud 1 | D | -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-24 | 2 Stabaek 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Fredrikstad | W | +1.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
4-13 (17) | 3-8 (11) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-17 | 1 Fredrikstad |
3 - 0
6 - 0
|
Nybergsund 2 | W | -1.5, -2.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-09 | Elverum |
1 - 0
1 - 1
|
Fredrikstad 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-03 | 2 Fredrikstad |
1 - 0
1 - 1
|
Raufoss 3 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-14 (21) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-26 | Fram |
0 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 2 | W | +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-22 | 3 Fredrikstad |
0 - 0
2 - 0
|
Odd 2 2 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-16 | Honefoss |
0 - 1
1 - 1
|
Fredrikstad | D | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-06 | 1 Fredrikstad |
0 - 0
0 - 1
|
Mjølner 1 | L | -2.0, -2.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Norvégia - kupa | 2018-05-02 | 1 Fredrikstad |
0 - 2
1 - 3
|
Odd BK | L | +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-04-21 | 5 Moss |
0 - 1
0 - 2
|
Fredrikstad 1 | W | +0.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - kupa | 2018-04-18 | Kvik Halden FK |
0 - 2
0 - 4
|
Fredrikstad | W | +0.5, +1.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-04-15 | 2 Fredrikstad |
1 - 0
1 - 0
|
Asker 1 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-04-07 | Fredrikstad |
1 - 1
1 - 2
|
Arendal 2 | L | -0.5 | Felett |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-03-29 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
1 - 0
|
Kvik Halden FK | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-03-26 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
2 - 0
|
Ullensaker/Kisa | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-03-18 | 2 Fredrikstad |
0 - 0
0 - 1
|
Mjondalen 1 | L | +0.5 | Alatt |
|
10-5 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-03-08 | 1 Fredrikstad |
2 - 0
4 - 0
|
Raufoss | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-03-03 | 1 Orgryte IS |
0 - 0
1 - 0
|
Fredrikstad 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-02-16 | Fredrikstad |
0 - 0
0 - 0
|
Skeid 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-02-03 | Fredrikstad |
2 - 0
3 - 0
|
Krakeroy 1 | W | -1.0 | Push |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2018-01-25 | 1 Selbak |
0 - 2
0 - 4
|
Fredrikstad | W | +1.5, +2.0 | Push | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norvég 1. osztály - rájátszás | 2017-11-18 | 2 Notodden |
4 - 1
5 - 3
|
Fredrikstad 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Fram Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-09-01 | 2 Asker |
1 - 0
3 - 1
|
Fram 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-08-26 | 1 3 Fram |
1 - 0
1 - 2
|
Alta 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-08-13 | 1 Fram |
0 - 1
1 - 3
|
Stabaek 2 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-07-07 | 2 Elverum |
3 - 0
7 - 0
|
Fram 1 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-30 | 1 3 Fram |
1 - 2
1 - 4
|
Raufoss | L | +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-23 | 1 Baerum |
3 - 0
5 - 0
|
Fram | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
12-5 (17) | 6-4 (10) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-17 | Odd 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Fram 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-12 (17) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-09 | 1 Fram |
3 - 2
3 - 2
|
Honefoss 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-06-03 | 2 Mjølner |
3 - 2
4 - 3
|
Fram 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-26 | Fram |
0 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 2 | L | +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-19 | 1 Moss |
0 - 0
2 - 1
|
Fram 3 | L | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-05-06 | 1 Alta |
3 - 0
3 - 0
|
Fram 2 | L | -1.0 | Push |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - kupa | 2018-05-02 | 2 Fram |
1 - 1
1 - 1
|
Mjondalen 1 | D | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2018-04-22 | 1 2 Stabaek 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Fram | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-10-21 | 1 Fram |
3 - 0
6 - 1
|
Odd II 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-10-14 | 3 Bryne |
1 - 1
2 - 2
|
Fram 2 | D | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-09-30 | 2 Fram |
0 - 1
1 - 2
|
Vard Haugesund 1 | L | -0.5 | Push |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-09-10 | 1 Byåsen |
0 - 2
2 - 4
|
Fram 1 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-14 (18) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-09-02 | 2 Fram |
2 - 1
3 - 1
|
Vindbjart 2 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-08-26 | 1 Vidar |
1 - 0
3 - 2
|
Fram 1 | L | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-08-12 | Nest-Sotra |
2 - 0
3 - 1
|
Fram 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-08-05 | 2 Fram |
0 - 0
3 - 2
|
Hodd 2 | W | -0.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-07-15 | 1 4 Fana |
0 - 0
1 - 1
|
Fram 1 | D | +0.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-07-08 | Odd II |
0 - 2
2 - 3
|
Fram 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-06-25 | 2 Nardo |
1 - 0
1 - 0
|
Fram 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-06-10 | 1 1 Fram |
0 - 0
2 - 2
|
Egersund 1 | D | -0.5 | Felett |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-06-04 | 2 Honefoss |
0 - 2
0 - 2
|
Fram 3 | W | 0.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-05-28 | 2 Fram |
0 - 0
2 - 1
|
Byåsen 2 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-05-20 | 1 Vindbjart |
1 - 1
1 - 2
|
Fram 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2017-05-13 | 1 4 Fram |
0 - 1
3 - 2
|
Vidar 2 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.12 | 8 | 13 |
| Félidő | 1.36 | 3.6 | 11 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-2.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-1.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (4.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: -2.0, -2.5 , Gólok: 4.0
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

