Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.5
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.25
Peterhead
Forfar vs Peterhead Csapatprofil
Forfar
LLDWWLLWWLLegutóbbiRomlik-0.5 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 15
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Második félidős csapatLassan kezdGól az 1. félidőben 9 az utolsó 10 meccsbőlTöbb mint 2.5 lap 3 az utolsó 10 meccsből
Peterhead
WLLDWDWDWWLegutóbbiJavul+0.7 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 13
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepHozza6/9
Forfar vs Peterhead Mérkőzés tényei
Forfar
4GY-1D-5V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 40%4
Döntetlen 10%1
Vereség 50%5
Összes gól 2.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 10%1
Vereség 50%5
Peterhead
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 66%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 30%3
Vereség 20%2
Összes gól 2.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 66%6
Érvénytelen 0%0
Vereség 33%3
Utolsó
| Forfar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Peterhead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Forfar | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Peterhead | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 18,
Átl: 2.17,
Szórás: 1.38, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 28%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Forfar vs Peterhead Gól-/szögletidő eloszlás
Forfar vs Peterhead Egymás elleni mérleg
Forfar vs Peterhead Teljes H2H megtekintése →| Forfar Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - League One | 2014-09-13 | 2 Forfar |
1 - 0
1 - 0
|
Peterhead 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Forfar Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - League One | 2015-01-31 | 1 Forfar |
0 - 1
1 - 2
|
Morton 1 | L | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Skócia - League One | 2015-01-24 | 1 2 Stirling |
0 - 1
0 - 1
|
Forfar 1 | W | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2015-01-17 | 1 Forfar |
0 - 0
1 - 0
|
Stenhousemuir 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2015-01-10 | 1 Stranraer |
2 - 0
4 - 2
|
Forfar 2 | L | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Skócia - League One | 2015-01-03 | 1 Forfar |
0 - 1
0 - 2
|
Brechin | L | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2014-12-06 | 1 Stenhousemuir |
0 - 1
0 - 2
|
Forfar | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-11-22 | Forfar |
1 - 0
2 - 0
|
Ayr | W | -1.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-11-15 | 4 Brechin |
2 - 1
3 - 3
|
Forfar 3 | D | 0.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-11-08 | Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Forfar | L | -0.5 | Alatt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Skót FA Kupa | 2014-11-01 | 1 Forfar |
1 - 2
1 - 3
|
Cowdenbeath 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-25 | Forfar |
1 - 1
1 - 1
|
Stranraer 1 | D | -0.5 | Alatt |
|
7-9 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 6 (1-5) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-18 | 3 Dunfermline |
0 - 0
0 - 0
|
Forfar 3 | D | -0.5 | Alatt |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-11 | 1 Forfar |
1 - 0
3 - 0
|
Stenhousemuir 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-04 | 3 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 2
|
Forfar 1 | W | Felett |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |||
| Skócia - League One | 2014-09-27 | 4 Forfar |
2 - 1
3 - 1
|
Brechin 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Skócia - League One | 2014-09-13 | 2 Forfar |
1 - 0
1 - 0
|
Peterhead 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
11-5 (16) | 8-4 (12) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Skócia - League One | 2014-08-23 | Ayr |
0 - 0
2 - 0
|
Forfar | L | Alatt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |||
| Skócia - League One | 2014-08-16 | Forfar |
0 - 0
2 - 0
|
Dunfermline | W |
|
7-6 (13) | 7-3 (10) | (-) | (-) | ||||
| Skócia - League One | 2014-08-09 | Stranraer |
1 - 0
1 - 1
|
Forfar | D | Alatt |
|
6-12 (18) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |||
| Skócia - League Challenge Cup | 2014-07-26 | East Fife |
2 - 0
2 - 1
|
Forfar | L |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Peterhead Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - League One | 2015-01-31 | 2 Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2015-01-10 | 1 Airdrieonians |
1 - 2
1 - 3
|
Peterhead 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Skócia - League One | 2015-01-03 | 1 Dunfermline |
1 - 0
1 - 1
|
Peterhead 4 | D | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2014-12-20 | 2 Morton |
0 - 1
0 - 1
|
Peterhead 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2014-11-22 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Brechin | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2014-11-15 | 3 Ayr |
0 - 1
2 - 3
|
Peterhead 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Skócia - League One | 2014-11-08 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Skót FA Kupa | 2014-11-01 | 1 5 Peterhead |
0 - 0
0 - 1
|
Stranraer 2 | L | 0.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-28 | 2 Stranraer |
1 - 0
5 - 0
|
Peterhead 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-10-04 | Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Ayr | W | Alatt |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Skócia - League One | 2014-09-27 | Dunfermline |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 3 3 | L | -0.5 | Felett |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-09-13 | 2 Forfar |
1 - 0
1 - 0
|
Peterhead 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
11-5 (16) | 8-4 (12) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Skócia - League Challenge Cup | 2014-09-06 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Livingston | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
4-13 (17) | 2-9 (11) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Skócia - League One | 2014-08-23 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Morton | D | Alatt |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |||
| Skócia - League Challenge Cup | 2014-08-19 | Brechin |
0 - 1
0 - 2
|
Peterhead | W | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Skócia - League One | 2014-08-16 | Airdrieonians |
0 - 0
0 - 2
|
Peterhead | W |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Skócia - League One | 2014-08-09 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Stirling | D | Alatt |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Skócia - League Challenge Cup | 2014-07-26 | Montrose |
0 - 3
0 - 3
|
Peterhead | W |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | (-) | (-) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.3 | 3.6 | 2.8 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 1 , Szöglet: 2 - 3
Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5
-
12' - 1st Corner - Peterhead -
21' - 2nd Corner - Peterhead -
30' - 1st Yellow Card - Forfar -
32' - 1st Goal - Forfar -
36' - 2nd Yellow Card - Peterhead -
38' - 3rd Yellow Card - Forfar -
40' - Red Card - Peterhead -
40' - 3rd Corner - Forfar -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Goal - Forfar -
59' - 3rd Goal - Peterhead -
72' - 4th Yellow Card - Peterhead -
74' - 5th Yellow Card - Peterhead -
82' - 4th Corner - Forfar -
88' - 6th Yellow Card - Forfar - Race to 3 Corners - Peterhead
-
90+1' - 5th Corner - Peterhead -
90+1' - 4th Goal - Forfar
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

