V, Aug 23, 2020 · 13:00
LegrégebbiLegutóbbi
DLLLWW
2.00
3.75
3.20
LegutóbbiLegrégebbi
WLWWWL
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.25
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.25
Eidsvold TF
Florø vs Eidsvold TF Csapatprofil
Florø
Az értékelések számítása folyamatban
WLLLDLLLWWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
Eidsvold TF
Az értékelések számítása folyamatban
WWWWLWWWLWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Florø vs Eidsvold TF Mérkőzés tényei
Florø
3GY-1D-6V az utolsó 10 meccsen, 15 szerzett és 21 kapott góllal. Átlag gól: 1.5 mellette, 2.1 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 50%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 10%1
Vereség 60%6
Összes gól 3.0, 3.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 0%0
Vereség 60%6
Eidsvold TF
6GY-1D-3V az utolsó 10 meccsen, 22 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 2.2 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 60%, gól Over 30%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 60%6
Döntetlen 10%1
Vereség 30%3
Összes gól 3.0, 3.5
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6
Érvénytelen 0%0
Vereség 40%4
Utolsó
| Florø | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Eidsvold TF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Florø | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Eidsvold TF | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.0, 3.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 23,
Átl: 3.13,
Szórás: 1.90, Medián: 3,
Módusz: 1,
Felett: 43%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Florø vs Eidsvold TF Gól-/szögletidő eloszlás
Florø vs Eidsvold TF Egymás elleni mérleg
Florø vs Eidsvold TF Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Florø Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-08-15 | 2 Moss |
0 - 0
0 - 1
|
Florø 3 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-31 | 1 Fløya |
0 - 4
2 - 5
|
Florø 1 | W | +2.0, +2.5 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-26 | 1 3 Florø |
0 - 2
1 - 4
|
Tromsdalen 1 | L | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-18 | Kvik Halden FK |
0 - 1
2 - 1
|
Florø 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-10-19 | 2 Asker |
2 - 0
2 - 0
|
Florø | L | -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-09-23 | 3 Odd 2 |
1 - 2
2 - 2
|
Florø 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
13-3 (16) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-08-31 | 1 Elverum |
2 - 1
3 - 2
|
Florø 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-08-17 | Grorud |
1 - 0
5 - 1
|
Florø 2 1 | L | -1.0 | Felett |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-08-03 | 2 Sotra |
1 - 0
1 - 0
|
Florø 4 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-07-27 | 1 Florø |
1 - 0
2 - 0
|
Fram 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-07-20 | Alta |
2 - 0
3 - 0
|
Florø 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-06-22 | 3 Florø |
1 - 0
1 - 2
|
Grorud 2 1 | L | 0.0 | Felett |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-06-17 | 1 Florø |
2 - 0
3 - 1
|
Odd 2 2 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-06-08 | 3 Mjølner |
0 - 1
0 - 1
|
Florø 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-06-01 | 1 2 Florø |
1 - 0
1 - 1
|
Senja 2 | D | -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-05-26 | 2 Kjelsås |
2 - 0
3 - 1
|
Florø 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norvégia - kupa | 2019-05-22 | 1 2 Florø |
0 - 0
0 - 1
|
Aalesund 2 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-05-11 | 1 Asane |
0 - 0
0 - 0
|
Florø 1 | D | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - kupa | 2019-04-30 | 3 Fjøra |
0 - 1
1 - 1
|
Florø 1 | D | +1.0, +1.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-04-22 | Florø |
0 - 1
1 - 3
|
Sotra 3 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2019-04-13 | 3 Oppsal |
1 - 2
2 - 2
|
Florø 2 | D | 0.0 | Felett |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-11-11 | 2 Florø |
0 - 2
0 - 2
|
Mjondalen 1 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-11-04 | 3 Notodden |
0 - 0
2 - 1
|
Florø 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
12-5 (17) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-10-28 | 1 Florø |
0 - 1
1 - 2
|
Asane 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-10-21 | 1 Levanger |
0 - 0
0 - 1
|
Florø 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-10-07 | 2 Strommen |
1 - 0
2 - 0
|
Florø 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-09-30 | 1 Florø |
0 - 0
3 - 2
|
Viking FK 2 | W | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-09-23 | 2 Nest-Sotra |
0 - 0
0 - 1
|
Florø | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-09-16 | 2 Florø |
1 - 2
1 - 3
|
Sandnes Ulf 2 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - Adeccoligaen | 2018-09-02 | 3 FK Jerv |
0 - 0
1 - 0
|
Florø | L | -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Eidsvold TF Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-08-18 | 2 Eidsvold TF |
3 - 0
4 - 1
|
Valerenga 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-08-08 | 2 Skeid |
2 - 0
2 - 0
|
Eidsvold TF 1 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-08-01 | 1 Kjelsås |
0 - 0
0 - 1
|
Eidsvold TF 4 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-26 | 1 Eidsvold TF |
4 - 1
6 - 1
|
Fløya 4 | W | -2.0, -2.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-18 | 3 Moss |
1 - 0
1 - 2
|
Eidsvold TF 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2020-07-11 | 2 2 Eidsvold TF |
1 - 0
1 - 2
|
Kvik Halden FK 2 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-06-26 | 1 Strommen |
1 - 0
2 - 0
|
Eidsvold TF | L | -1.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2020-02-29 | 1 Valerenga 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Eidsvold TF 1 | D | 0.0,-0.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-10-26 | Eidsvold TF |
2 - 0
6 - 0
|
Sunndal 5 | W | -2.5, -3.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-10-07 | 1 Sarpsborg 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Eidsvold TF 3 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-09-16 | 2 Eidsvold TF |
4 - 0
4 - 0
|
Stabaek 2 1 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-09-08 | Molde 2 |
0 - 2
0 - 2
|
Eidsvold TF | W | +1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-08-24 | Eidsvold TF |
0 - 0
1 - 0
|
Aston Villa - U21 3 | W | -1.5, -2.0 | Alatt |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-08-10 | 2 Eidsvold TF |
0 - 0
4 - 0
|
Spjelkavik 2 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-07-07 | 2 Eidsvold TF |
1 - 0
1 - 0
|
SK Traeff 2 | W | -2.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-07-01 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
6 - 0
|
Molde 2 1 | W | -2.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-06-22 | 1 2 Aston Villa - U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Eidsvold TF 1 | W | +1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-06-09 | 3 Stabaek 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Eidsvold TF 1 | W | +2.0, +2.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Norvégia - kupa | 2019-05-22 | Eidsvold TF |
0 - 1
0 - 5
|
Valerenga 1 | L | +2.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 1. csoport | 2019-05-19 | Eidsvold TF |
2 - 0
3 - 0
|
Herd 3 | W | -2.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - kupa | 2019-05-01 | 1 Eidsvold TF |
0 - 0
0 - 0
|
Frigg 1 | D | -1.0 | Alatt |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2019-01-26 | 1 Eidsvold TF |
1 - 1
1 - 3
|
Oppsal 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-10-14 | Lillestrøm 2 |
0 - 0
0 - 4
|
Eidsvold TF 2 | W | +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-08-20 | 2 Strømsgodset 2 |
1 - 0
2 - 1
|
Eidsvold TF | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-07-07 | Eidsvold TF |
3 - 0
4 - 0
|
Bjørnevatn 4 | W | -2.0 | Push | 9.5 | Felett |
|
18-2 (20) | 11-1 (12) | 5 (5-0) | 4 (3-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-06-30 | 4 Lørenskog |
0 - 0
0 - 0
|
Eidsvold TF 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-06-25 | 1 Eidsvold TF |
1 - 0
5 - 1
|
Lillestrøm 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-06-02 | 1 Østsiden |
0 - 1
1 - 2
|
Eidsvold TF 3 | W | +1.0, +1.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-05-19 | 3 Skedsmo |
0 - 1
0 - 3
|
Eidsvold TF 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2018-04-30 | Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 0
|
Stromsgodset 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2 | 3.75 | 3.2 |
| Félidő | 2.6 | 2.5 | 3.2 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 3.0, 3.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

