Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.75
Összes gól
Alatt 9.5
Összes szöglet
0.0
Lucerne
FC Sion vs Lucerne Csapatprofil
FC Sion
LLDDLWWDLDLegutóbbiStabil-0.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepElbukja3/10
Lucerne
WDWWWDLDWLLegutóbbiRomlik-1.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 18
Felett 9.5 szögletAlatt4/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Második félidős csapatFordító csapatTöbb mint 2.5 lap 10 az utolsó 10 meccsbőlGól az 1. félidőben 7 az utolsó 10 meccsből
FC Sion vs Lucerne Mérkőzés tényei
FC Sion
2GY-4D-4V az utolsó 10 meccsen, 9 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 0.9 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 30%, gól Over 30%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 20%2
Döntetlen 40%4
Vereség 40%4
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 30%3
Érvénytelen 0%0
Alatt 70%7
Összes szöglet 9.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 30%3
Érvénytelen 20%2
Vereség 50%5
Lucerne
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 13 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.3 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 50%, gól Over 50%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 30%3
Vereség 20%2
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Összes szöglet 9.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%5
Utolsó
| FC Sion | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Lucerne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| FC Sion | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Lucerne | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 9.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 3.05,
Szórás: 2.17, Medián: 3,
Módusz: 1,
Felett: 55%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
FC Sion vs Lucerne Gól-/szögletidő eloszlás
FC Sion vs Lucerne Egymás elleni mérleg
FC Sion vs Lucerne Teljes H2H megtekintése →| FC Sion Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Svájc - Szuperlig | 2015-07-18 | 2 Lucerne |
0 - 1
2 - 2
|
FC Sion | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-29 | 3 Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-03-01 | 3 FC Sion |
2 - 0
2 - 2
|
Lucerne 2 | D | 0.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2014-10-05 | 1 FC Sion |
1 - 1
3 - 1
|
Lucerne 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| FC Sion Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Európa Liga | 2015-11-05 | 2 FC Sion |
0 - 0
1 - 1
|
Bordeaux 2 | D | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-11-01 | 2 Lugano |
1 - 0
3 - 0
|
FC Sion 4 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájci Kupa | 2015-10-29 | 1 FC Schaffhausen |
0 - 0
2 - 2
|
FC Sion 2 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-25 | 3 FC Sion |
1 - 2
3 - 2
|
Grasshoppers 2 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Európa Liga | 2015-10-22 | 1 5 Bordeaux |
0 - 1
0 - 1
|
FC Sion 4 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-18 | 2 FC Sion |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 4 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-04 | 4 St Gallen |
1 - 0
1 - 1
|
FC Sion 3 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Európa Liga | 2015-10-01 | 1 Liverpool |
1 - 1
1 - 1
|
FC Sion 1 | D | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-27 | 1 FC Sion |
0 - 0
0 - 1
|
FC Vaduz 2 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-23 | 1 Grasshoppers |
1 - 0
2 - 0
|
FC Sion 3 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájci Kupa | 2015-09-20 | 2 Munsingen |
0 - 0
0 - 2
|
FC Sion 1 1 | W | +2.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| UEFA Európa Liga | 2015-09-17 | 3 FC Sion |
1 - 0
2 - 1
|
Rubin Kazan 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-13 | 3 FC Sion |
0 - 0
3 - 0
|
Lugano 4 1 | W | -1.0 | Push | 9.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-09-04 | Borussia M'gladbach |
2 - 0
2 - 1
|
FC Sion 1 | L | 0.0, -0.5 | Push |
|
5-10 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-30 | 3 FC Thun |
0 - 1
0 - 2
|
FC Sion 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-23 | 3 FC Sion |
0 - 1
1 - 3
|
Young Boys 3 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
12-6 (18) | 6-3 (9) | 5 (3-2) | 3 (1-2) |
| Svájci Kupa | 2015-08-16 | Brunnen |
0 - 1
0 - 2
|
FC Sion 1 | W | +7.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
0-8 (8) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-13 | 4 FC Sion |
2 - 1
3 - 1
|
FC Zurich 5 1 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-09 | 2 FC Vaduz |
0 - 0
1 - 1
|
FC Sion | D | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-01 | 1 Basel |
1 - 0
3 - 0
|
FC Sion 4 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-07-26 | 1 2 FC Sion |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 5 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-07-18 | 2 Lucerne |
0 - 1
2 - 2
|
FC Sion | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-11 | 1 FC Sion |
1 - 0
1 - 0
|
Lyon | W | 0.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-07 | 1 FC Sion |
3 - 2
3 - 2
|
Sahtar Doneck 2 | W | 0.0,+0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-04 | Lausanne Sports |
0 - 2
3 - 2
|
FC Sion 1 | L | +0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Svájci Kupa | 2015-06-07 | 2 Basel |
0 - 1
0 - 3
|
FC Sion 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-29 | 3 Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-25 | 2 FC Sion |
3 - 1
6 - 2
|
Young Boys 4 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-20 | 2 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 0
|
FC Sion 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-16 | 2 FC Sion |
1 - 0
1 - 0
|
Aarau 4 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Lucerne Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Svájc - Szuperlig | 2015-11-01 | 2 St Gallen |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájci Kupa | 2015-10-28 | 3 St Gallen |
1 - 3
2 - 3
|
Lucerne 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-24 | 2 Lucerne |
0 - 0
1 - 1
|
FC Vaduz 4 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-17 | 3 Grasshoppers |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-10-03 | 1 Lucerne |
0 - 1
2 - 2
|
Lugano 2 | D | -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-27 | 3 Lucerne |
0 - 0
1 - 0
|
FC Zurich 1 | W | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-23 | 1 FC Vaduz |
1 - 0
1 - 2
|
Lucerne 2 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Svájci Kupa | 2015-09-20 | 5 Neuchatel Xamax |
1 - 2
2 - 4
|
Lucerne 3 | W | +1.0 | Felett |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Svájc - Szuperlig | 2015-09-13 | 1 3 Lucerne |
2 - 2
3 - 3
|
Grasshoppers 5 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-29 | 3 Lugano |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 4 | W | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-22 | 1 3 FC Zurich |
0 - 0
2 - 5
|
Lucerne 3 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
12-4 (16) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Svájci Kupa | 2015-08-16 | Servette |
0 - 3
2 - 5
|
Lucerne 2 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-12 | 5 Lucerne |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen 2 | L | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-08 | 1 Lucerne |
1 - 2
1 - 3
|
Basel 4 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-08-02 | FC Thun |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 4 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (1-5) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-07-25 | 1 3 Young Boys |
1 - 1
1 - 1
|
Lucerne 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-21 | Lucerne |
0 - 2
1 - 4
|
Borussia Dortmund | L | +1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-07-18 | 2 Lucerne |
0 - 1
2 - 2
|
FC Sion | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-13 | 1 Biel Bienne |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 3 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-7 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-10 | Lucerne |
2 - 1
2 - 2
|
Neuchatel Xamax | D | -1 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-07 | Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
Winterthur | W | -1.0 | Push | 9.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-03 | Lucerne |
1 - 0
2 - 1
|
Spartak Moszkva | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-06-27 | Lucerne |
1 - 1
2 - 1
|
FC Schaffhausen | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-06-20 | Lucerne |
1 - 0
3 - 0
|
Wil 1900 2 | W | -1 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-29 | 3 Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 1 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-25 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 1
|
FC Zurich 3 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-21 | 3 Young Boys |
0 - 1
0 - 1
|
Lucerne 5 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-16 | 4 FC Vaduz |
0 - 1
0 - 2
|
Lucerne 2 | W | +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-10 | 3 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2015-05-03 | 3 Aarau |
0 - 2
2 - 6
|
Lucerne 2 | W |
|
6-9 (15) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.62 | 3.4 | 2.55 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 0 , Szöglet: 7 - 6
Szöglet: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 2.5, 3.0
-
10' - 1st Corner - FC Sion -
11' - 2nd Corner - FC Sion - Race to 3 Corners - FC Sion
-
13' - 3rd Corner - FC Sion -
21' - 4th Corner - Lucerne -
33' - 1st Goal - FC Sion -
35' - 5th Corner - Lucerne -
41' - 6th Corner - FC Sion -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - Lucerne -
58' - 1st Yellow Card - FC Sion -
59' - 8th Corner - Lucerne -
62' - 2nd Goal - FC Sion - Race to 5 Corners - Lucerne
-
77' - 9th Corner - Lucerne -
79' - 10th Corner - Lucerne -
82' - 2nd Yellow Card - Lucerne -
82' - 11th Corner - FC Sion -
83' - 12th Corner - FC Sion - Race to 7 Corners - FC Sion
-
86' - 13th Corner - FC Sion -
90+1' - 3rd Yellow Card - FC Sion -
2-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

