V, Oct 17, 2021 · 15:30
FC Sion
4 3
0 - 1
Teljes idő · FI 0-0
Basel
6 1 1
LegrégebbiLegutóbbi
WDLDLL
3.80
3.80
1.85
LegutóbbiLegrégebbi
DWWWDD

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 3.0
Összes gól
Felett 10.0
Összes szöglet
-0.5
Basel
FC Sion
LLWDWDLDLLLegutóbbiRomlik-0.8 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített4/9
Basel
WDLDDDWWWDLegutóbbiStabil+0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
FC Sion

2GY-3D-5V az utolsó 10 meccsen, 12 szerzett és 26 kapott góllal. Átlag gól: 1.2 mellette, 2.6 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 44%, gól Over 50%, szöglet Over 50%.

Végeredmény
Nyert 20%2 Döntetlen 30%3 Vereség 50%5
Összes gól 3.0
Felett 50%5 Érvénytelen 10%1 Alatt 40%4
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5 Érvénytelen 20%2 Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 44%4 Érvénytelen 0%0 Vereség 55%5
Basel

4GY-5D-1V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 11 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.1 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.

Végeredmény
Nyert 40%4 Döntetlen 50%5 Vereség 10%1
Összes gól 3.0
Felett 40%4 Érvénytelen 0%0 Alatt 60%6
Összes szöglet 10.0
Felett 50%5 Érvénytelen 20%2 Alatt 30%3
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5 Érvénytelen 10%1 Vereség 40%4
Utolsó
FC Sion
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Basel
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
FC Sion
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Basel
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40, Átl: 3.40, Szórás: 1.89, Medián: 3, Módusz: 2, Felett: 51%

FC Sion Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Svájc - Szuperlig 2021-08-01 Basel
5 - 0
6 - 1
FC Sion 2 L -1.0 Felett 10.0
Svájc - Szuperlig 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
Basel 2 W 0.0, -0.5 Felett 10.0
Svájc - Szuperlig 2021-02-07 4 Basel
2 - 0
2 - 2
FC Sion 5 1 D -1.0 Felett 10.5
Svájc - Szuperlig 2021-01-28 3 FC Sion
0 - 2
2 - 3
Basel L 0.0, +0.5 Felett 9.5
Svájc - Szuperlig 2020-12-09 1 Basel
3 - 1
4 - 2
FC Sion 1 L -1.0, -1.5 Felett 10.0
Svájc - Szuperlig 2020-07-08 1 5 FC Sion
1 - 0
1 - 0
Basel 1 W +1.0 Alatt 10.5 Felett
4-9 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (1-4)
Svájc - Szuperlig 2020-06-28 Basel
0 - 0
2 - 0
FC Sion 3 L -1.0 Alatt 10.5 Felett
12-0 (12) 9-0 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2019-12-08 2 Basel
2 - 0
4 - 0
FC Sion 2 L -1.0, -1.5 Felett 10.5 Alatt
8-1 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Svájc - Szuperlig 2019-07-19 1 FC Sion
1 - 1
1 - 4
Basel 3 L +1.0 Felett 10.5 Alatt
5-3 (8) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Svájc - Szuperlig 2019-04-19 1 4 FC Sion
0 - 1
0 - 3
Basel 1 L +0.5 Felett 10.0 Felett
7-8 (15) 3-6 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Svájci Kupa 2019-02-27 2 FC Sion
0 - 0
2 - 2
Basel 1 D +0.5 Felett 10.0 Alatt
2-4 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2019-02-17 1 Basel
1 - 0
1 - 0
FC Sion 3 L -1.0 Alatt 9.5 Felett
9-4 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Svájc - Szuperlig 2018-12-15 4 FC Sion
1 - 0
1 - 2
Basel 2 L +0.5 Push 9.5 Alatt
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Svájc - Szuperlig 2018-08-12 1 Basel
2 - 1
3 - 2
FC Sion 2 L -0.5, -1.0 Felett 9.0 Felett
6-6 (12) 4-4 (8) 1 (1-0) 3 (2-1)
Svájc - Szuperlig 2018-04-22 1 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Basel 4 D +0.5 Felett 9.0 Push
7-2 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
FC Sion Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Svájc - Szuperlig 2021-10-03 2 FC Zurich
1 - 1
6 - 2
FC Sion 1 L -1.0 Felett 10.0
Svájc - Szuperlig 2021-09-26 1 Grasshoppers
2 - 0
3 - 1
FC Sion L -0.5 Felett 9.5
Svájc - Szuperlig 2021-09-23 2 FC Sion
1 - 0
1 - 1
Lucerne 4 D 0.0, -0.5 Alatt 10.0
Svájci Kupa 2021-09-18 1 Stade Lausanne-Ouchy
2 - 0
4 - 0
FC Sion 2 L
Svájc - Szuperlig 2021-09-12 4 Lausanne Sports
1 - 0
1 - 1
FC Sion 1 D 0.0, -0.5 Alatt 10.0
Svájc - Szuperlig 2021-08-28 1 FC Sion
1 - 1
3 - 2
Lugano 1 W 0.0 Felett 10.0 Felett
4-8 (12) 2-6 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-08-21 4 St Gallen
0 - 0
1 - 1
FC Sion 3 D -1.0, -1.5 Alatt 10.5 Felett
11-7 (18) 6-5 (11) 4 (1-3) 2 (1-1)
Svájc - Szuperlig 2021-08-07 1 FC Sion
1 - 0
1 - 0
Young Boys 1 W +1.0, +1.5 Alatt 10.0 Alatt
0-8 (8) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-08-01 Basel
5 - 0
6 - 1
FC Sion 2 L -1.0 Felett 10.0 Felett
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (2-1) 1 (1-0)
Svájc - Szuperlig 2021-07-25 1 FC Sion
0 - 1
1 - 2
Servette 2 L 0.0, +0.5 Push 10.0 Felett
4-8 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 4 (1-3)
Svájci rájátszás 2021-05-30 1 3 FC Sion
2 - 2
2 - 3
FC Thun 3 L -0.5 Felett 10.0 Alatt
5-4 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Svájci rájátszás 2021-05-27 3 FC Thun
0 - 2
1 - 4
FC Sion W 0.0, +0.5 Felett 10.0 Felett
6-5 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
Basel 2 W 0.0, -0.5 Felett 10.0 Alatt
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Svájc - Szuperlig 2021-05-15 3 Lugano
2 - 1
3 - 1
FC Sion 4 L 0.0, -0.5 Felett 9.5 Felett
6-10 (16) 2-5 (7) 1 (0-1) 4 (1-3)
Svájc - Szuperlig 2021-05-12 2 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lucerne 2 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Felett
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Svájc - Szuperlig 2021-05-09 1 1 St Gallen
0 - 0
0 - 3
FC Sion 2 W -0.5, -1.0 Push 10.0 Alatt
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-05-02 2 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Lausanne Sports 2 D +0.5 Alatt 10.0 Felett
6-8 (14) 2-4 (6) 4 (2-2) 2 (1-1)
Svájc - Szuperlig 2021-04-25 Young Boys
1 - 1
2 - 1
FC Sion 2 L -1.5 Alatt 10.0 Alatt
4-5 (9) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (0-2)
Svájc - Szuperlig 2021-04-22 2 Servette
1 - 1
3 - 5
FC Sion 4 W -1.0 Felett 10.0 Alatt
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Svájc - Szuperlig 2021-04-17 6 FC Sion
1 - 1
2 - 2
FC Zurich 2 D 0.0, +0.5 Felett 10.0 Alatt
4-4 (8) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-04-11 2 FC Vaduz
0 - 0
3 - 0
FC Sion 3 1 L 0.0, -0.5 Felett 9.5 Alatt
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-04-04 2 FC Sion
0 - 0
0 - 3
Young Boys 4 L +1.5 Push 10.0 Alatt
1-8 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Svájc - Szuperlig 2021-03-21 1 Lucerne
0 - 0
1 - 1
FC Sion 4 D -0.5, -1.0 Alatt 10.5 Alatt
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Svájc - Szuperlig 2021-03-14 3 FC Sion
0 - 2
1 - 2
Servette 2 L +0.5, +1.0 Felett 10.0 Alatt
5-4 (9) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-03-07 3 Lausanne Sports
1 - 1
1 - 3
FC Sion 3 W -0.5, -1.0 Felett 10.5 Felett
11-3 (14) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Svájc - Szuperlig 2021-03-04 2 FC Sion
0 - 3
0 - 3
Lugano 2 L 0.0, +0.5 Felett 9.5 Alatt
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Svájc - Szuperlig 2021-02-28 4 FC Sion
0 - 0
0 - 2
FC Vaduz 1 L 0.0, -0.5 Alatt 9.5 Alatt
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-02-21 4 FC Zurich
1 - 1
1 - 1
FC Sion 3 1 D -0.5 Alatt 10.5 Alatt
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-02-13 1 FC Sion
1 - 0
1 - 1
St Gallen 2 D +0.5 Alatt 10.5 Alatt
2-6 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Svájci Kupa 2021-02-10 3 Aarau
1 - 0
2 - 2
FC Sion 2 1 D 0.0 Felett 10.5 Alatt
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Basel Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Svájc - Szuperlig 2021-10-03 2 Basel
0 - 0
1 - 1
Lucerne 3 D -1.0, -1.5 Alatt 10.0
UEFA Európa Konferencia Liga 2021-09-30 2 Basel
3 - 0
4 - 2
Kairat Almaty 1 W -1.0 Felett 9.0
Svájc - Szuperlig 2021-09-26 1 Basel
1 - 0
3 - 1
FC Zurich 5 W -0.5, -1.0 Felett 10.0
Svájc - Szuperlig 2021-09-22 1 2 St Gallen
0 - 1
0 - 2
Basel 3 W 0.0 Alatt 10.0
UEFA Európa Konferencia Liga 2021-09-16 1 FK Qarabag
0 - 0
0 - 0
Basel 3 D 0.0 Alatt 9.0
Svájc - Szuperlig 2021-09-12 4 Lugano
0 - 1
1 - 1
Basel 1 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Alatt
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-08-29 3 Basel
0 - 1
1 - 1
Young Boys 4 1 D 0.0, +0.5 Alatt 10.0 Push
4-6 (10) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-08-26 2 Hammarby
0 - 0
2 - 0
Basel 2 L 0.0 Alatt 10.0 Felett
7-6 (13) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (0-3)
Svájc - Szuperlig 2021-08-22 3 Lausanne Sports
1 - 1
2 - 2
Basel 1 D +0.5, +1.0 Felett 10.0 Felett
2-12 (14) 0-7 (7) 4 (0-4) 2 (0-2)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-08-19 2 Basel
1 - 0
3 - 1
Hammarby 3 W -1.0, -1.5 Felett 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-08-12 Basel
2 - 0
4 - 0
Újpest FC 2 W -1.5, -2.0 Felett 9.5 Alatt
7-2 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Svájc - Szuperlig 2021-08-08 2 Basel
2 - 0
5 - 1
Servette 2 1 W -0.5 Felett 10.0 Alatt
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-08-05 2 Újpest FC
1 - 0
1 - 2
Basel 1 W +1.0 Felett 9.5 Alatt
2-3 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-08-01 Basel
5 - 0
6 - 1
FC Sion 2 W -1.0 Felett 10.0 Felett
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (2-1) 1 (1-0)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-07-29 1 FK Partizani
0 - 1
0 - 2
Basel 1 W +1.0 Alatt
1-6 (7) 1-5 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-07-25 5 Grasshoppers
0 - 0
0 - 2
Basel 4 W +0.5 Alatt 9.5 Felett
11-2 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Európa Konferencia Liga - selejtezők 2021-07-22 Basel
1 - 0
3 - 0
FK Partizani 2 W -2.0 Alatt 9.0 Alatt
5-1 (6) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európai barátságos mérkőzések 2021-07-17 1 Hamburg
1 - 0
1 - 0
Basel L 0.0, -0.5 Alatt 9.0 Felett
7-4 (11) 4-0 (4) 4 (4-0) 1 (0-1)
Európai barátságos mérkőzések 2021-07-10 1 Basel
1 - 0
3 - 3
Aarau D -1.5 Felett 9.0 Felett
6-7 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Európai barátságos mérkőzések 2021-07-09 1 Strasbourg
0 - 1
0 - 1
Basel 2 W 0.0, -0.5 Alatt
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Európai barátságos mérkőzések 2021-07-06 2 Basel
1 - 0
1 - 0
Grasshoppers 1 W -1.0 Alatt 8.5 Felett
7-2 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Európai barátságos mérkőzések 2021-07-01 1 Basel
2 - 2
4 - 4
Dinamo Kijev 2 D -0.5, -1.0 Felett 9.0 Felett
6-5 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Európai barátságos mérkőzések 2021-06-27 Basel
2 - 3
2 - 3
FC Thun 1 L -1.5 Felett 9.0 Alatt
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
Basel 2 L 0.0, -0.5 Felett 10.0 Alatt
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Svájc - Szuperlig 2021-05-15 1 Basel
2 - 0
4 - 0
FC Zurich 3 1 W -0.5, -1.0 Felett 10.0 Felett
9-3 (12) 6-2 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-05-11 3 Basel
2 - 0
2 - 0
Lugano W -0.5 Alatt 10.0 Alatt
2-7 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-05-08 1 Young Boys
0 - 0
2 - 0
Basel 1 L -1.0 Alatt 10.5 Alatt
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Svájc - Szuperlig 2021-05-01 2 Basel
0 - 0
1 - 0
St Gallen W 0.0, -0.5 Alatt 10.0 Felett
6-10 (16) 1-8 (9) 1 (0-1) 1 (0-1)
Svájc - Szuperlig 2021-04-24 3 Lausanne Sports
2 - 1
3 - 3
Basel 2 D 0.0, -0.5 Felett 10.0 Alatt
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Svájc - Szuperlig 2021-04-21 FC Vaduz
0 - 0
1 - 1
Basel 4 D +0.5 Alatt 10.0 Alatt
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 3.8 3.8 1.85
Félidő 4 2.4 2.375
Ázsiai hendikep
Teljes (+0.5) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (+0.25) [email protected] Vendé[email protected]
Összes szöglet
Teljes (10.0) [email protected] [email protected]
Félidő (4.5) [email protected] [email protected]
Összes gól
Teljes (3.0) [email protected] [email protected]
Félidő (1.25) [email protected] [email protected]


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 1 , Szöglet: 4 - 6

Szöglet: 10.0 , Hendikep: +0.5 , Gólok: 3.0

2
Kapura tartó lövés
1
1
Kaput elkerülő lövés
2
47
Támadás
68
37
Veszélyes támadás
43
46
Labdabirtoklás %
54

Állás: 0 - 0 , Szöglet: 4 - 3 Félidő

Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0, 1.5

1
Kapura tartó lövés
0
1
Kaput elkerülő lövés
1
30
Támadás
46
29
Veszélyes támadás
23
48
Labdabirtoklás %
52
  • 11' - 1st Corner - Basel
  • 12' - 2nd Corner - FC Sion
  • 16' - 3rd Corner - FC Sion
  • 26' - 1st Yellow Card - FC Sion
  • 29' - 4th Corner - Basel
  • 39' - 2nd Yellow Card - Basel
  • 40' - 5th Corner - FC Sion
  • Race to 3 Corners - FC Sion
  • 44' - 6th Corner - FC Sion
  • 45' - 3rd Yellow Card - FC Sion
  • 45+1' - 7th Corner - Basel
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 53' - 8th Corner - Basel
  • 66' - 9th Corner - Basel
  • Race to 5 Corners - Basel
  • 72' - 10th Corner - Basel
  • 77' - 4th Yellow Card - FC Sion
  • 87' - 5th Yellow Card - Basel
  • 88' - Red Card - Basel
  • 90' - 1st Goal - Basel
  • 0-1 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések