Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.75
Összes gól
–
Összes szöglet
+0.5
RKC
FC Oss vs RKC Csapatprofil
FC Oss
LLDWLDLLWWLegutóbbiJavul+0.8 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 20
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
RKC
LLLLLLLWLWLegutóbbiStabil+0.2 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletFelett8/10
Felett 2.5 gólAlatt4/10
Ázsiai hendikepElbukja2/10
FC Oss vs RKC Mérkőzés tényei
FC Oss
3GY-2D-5V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 21 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 2.1 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 80%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 20%2
Vereség 50%5
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 80%8
Érvénytelen 0%0
Alatt 20%2
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 10%1
Vereség 50%5
RKC
2GY-0D-8V az utolsó 10 meccsen, 6 szerzett és 18 kapott góllal. Átlag gól: 0.6 mellette, 1.8 ellene. Győzelem 20%, AH győzelem 20%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 20%2
Döntetlen 0%0
Vereség 80%8
Összes gól 2.5, 3.0
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 20%2
Érvénytelen 10%1
Vereség 70%7
Utolsó
| FC Oss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| FC Oss | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5, 3.0
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.83,
Szórás: 1.94, Medián: 2,
Módusz: 3,
Felett: 50%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
FC Oss vs RKC Gól-/szögletidő eloszlás
FC Oss vs RKC Egymás elleni mérleg
FC Oss vs RKC Teljes H2H megtekintése →| FC Oss Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-16 | FC Oss |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 1 | W | -1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2014-08-15 | RKC |
0 - 3
0 - 4
|
FC Oss | W |
|
||||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| FC Oss Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-27 | Almere City FC |
0 - 1
0 - 1
|
FC Oss 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-20 | 1 FC Oss |
1 - 0
3 - 0
|
Go Ahead Eagles 4 | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-11-12 | FC Utrecht |
1 - 0
2 - 1
|
FC Oss | L | -1.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-08 | 4 FC Den Bosch |
3 - 2
4 - 2
|
FC Oss 4 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-30 | 3 FC Oss |
1 - 2
1 - 6
|
NAC 2 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-23 | FC Oss |
0 - 0
0 - 0
|
PSV - tartalék 1 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-9 (17) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-18 | 2 Sparta Rotterdam |
1 - 0
3 - 1
|
FC Oss 3 | L | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-02 | 1 2 FC Oss |
1 - 0
4 - 0
|
Fortuna Sittard 4 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-09-28 | 1 Ajax - tartalék |
0 - 1
2 - 2
|
FC Oss 2 1 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holland Kupa | 2015-09-23 | 1 HBS |
2 - 1
4 - 1
|
FC Oss 2 1 | L | +0.5 | Felett |
|
1-11 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-09-18 | 1 FC Oss |
0 - 1
0 - 4
|
FC Eindhoven 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-28 | FC Dordrecht |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-24 | 3 Achilles 29 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-21 | 2 FC Oss |
1 - 2
1 - 3
|
Maastricht 1 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-14 | 1 VVV |
0 - 1
1 - 2
|
FC Oss 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-07 | 1 FC Oss |
0 - 1
0 - 3
|
FC Emmen | L | 0.0 | Push | 10.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemzetközi barátságos klubmérkőzések | 2015-07-31 | 4 Al Dhafra SCC |
0 - 1
1 - 3
|
FC Oss | W | +0.5, +1.0 | Felett |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-28 | 1 FC Dordrecht |
0 - 1
1 - 2
|
FC Oss 1 | W | -0.5 | Felett |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-18 | Borussia M'gladbach II |
1 - 0
4 - 2
|
FC Oss 1 | L | -0.5,-1.0 | Felett |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-11 | FC Oss |
1 - 0
1 - 1
|
Excelsior | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-15 | 3 VVV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Oss 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-11 | 1 3 FC Oss |
1 - 2
1 - 2
|
VVV 3 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-05-08 | Ajax - tartalék |
0 - 1
1 - 1
|
FC Oss 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-05-01 | 2 2 FC Oss |
0 - 2
1 - 5
|
Sparta Rotterdam 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-24 | FC Eindhoven |
1 - 1
2 - 1
|
FC Oss 3 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-17 | 1 FC Oss |
0 - 0
0 - 1
|
Maastricht | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-10 | Telstar |
0 - 0
0 - 0
|
FC Oss | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-06 | FC Oss |
1 - 1
1 - 2
|
NEC | L | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-03 | FC Oss |
1 - 1
2 - 1
|
FC Den Bosch 2 | W | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-20 | 1 FC Twente - tartalék |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| RKC Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-27 | 1 4 RKC |
2 - 0
2 - 0
|
NAC | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-20 | FC Volendam |
1 - 0
3 - 0
|
RKC 1 | L | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-11-06 | 1 RKC |
1 - 1
2 - 1
|
VVV 1 | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-30 | 1 2 Fortuna Sittard |
1 - 0
1 - 0
|
RKC 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-23 | 3 FC Eindhoven |
0 - 0
1 - 0
|
RKC 2 | L | -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-16 | 2 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
FC Dordrecht 3 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-10-02 | 2 Helmond Sport |
1 - 0
1 - 0
|
RKC 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
13-5 (18) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-09-27 | 1 4 RKC |
0 - 1
0 - 2
|
Go Ahead Eagles 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Holland Kupa | 2015-09-24 | 1 RKC |
1 - 2
1 - 2
|
Helmond Sport 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-09-11 | FC Emmen |
2 - 1
6 - 1
|
RKC 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-29 | 1 RKC |
0 - 0
1 - 2
|
PSV - tartalék 1 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-24 | 2 RKC |
1 - 0
3 - 1
|
Almere City FC 1 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 5 (2-3) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-21 | 1 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 0
|
RKC 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-14 | 1 RKC |
0 - 1
1 - 1
|
Sparta Rotterdam 1 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-08-10 | 1 2 Telstar |
0 - 1
1 - 1
|
RKC 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nemzetközi barátságos klubmérkőzések | 2015-08-01 | RKC |
0 - 0
0 - 1
|
Al Shabab Riyadh | L | 0.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-26 | 1 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
RKC 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-21 | 1 FC Den Bosch |
0 - 1
0 - 1
|
RKC | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2015-07-11 | 2 RKC |
1 - 2
1 - 2
|
FC Dordrecht 4 1 | L | 0.0,+0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-05-08 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 2
0 - 2
|
RKC 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-05-01 | RKC |
0 - 1
2 - 2
|
PSV - tartalék 1 | D |
|
9-9 (18) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||||
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-17 | 2 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
FC Eindhoven 2 | L | +1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-10 | 2 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 1
|
RKC 1 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-06 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-04-03 | 1 Almere City FC |
1 - 2
2 - 3
|
RKC 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-20 | 1 RKC |
1 - 0
1 - 1
|
FC Emmen 1 | D | +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-16 | FC Oss |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 1 | L | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-13 | Maastricht |
0 - 1
1 - 1
|
RKC 3 | D | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-03-07 | 1 RKC |
0 - 0
2 - 1
|
Sparta Rotterdam | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2015-02-27 | 1 Helmond Sport |
2 - 0
3 - 0
|
RKC | L | -0.5 | Push | 10.0 | Alatt |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.85 | 3.6 | 4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 3 - 4
Szöglet: , Hendikep: -0.5 , Gólok: 2.5, 3.0
-
26' - 1st Corner - RKC -
39' - 2nd Corner - RKC -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Yellow Card - RKC - Race to 3 Corners - RKC
-
51' - 3rd Corner - RKC -
53' - 4th Corner - RKC -
56' - 5th Corner - FC Oss -
60' - 6th Corner - FC Oss -
64' - 2nd Yellow Card - FC Oss -
69' - 3rd Yellow Card - FC Oss -
90+4' - 7th Corner - FC Oss -
0-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

