Falkirk vs Partick Csapatprofil
Falkirk vs Partick Mérkőzés tényei
7GY-2D-1V az utolsó 10 meccsen, 24 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 2.4 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 60%, gól Over 60%, szöglet Over 50%.
4GY-3D-3V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 70%, szöglet Over 40%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Falkirk vs Partick Gól-/szögletidő eloszlás
Falkirk vs Partick Egymás elleni mérleg
Falkirk vs Partick Teljes H2H megtekintése →| Falkirk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - ligakupa | 2023-07-22 | 3 Partick |
0 - 1
2 - 2
|
Falkirk 4 1 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - League Challenge Cup | 2022-09-23 | Falkirk |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | W | +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Skócia - League One | 2021-04-29 | 1 Partick |
3 - 0
5 - 0
|
Falkirk 2 | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - League One | 2020-12-26 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - League One | 2020-11-07 | 2 Partick |
0 - 1
2 - 2
|
Falkirk 1 | D | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - Championship | 2019-03-16 | 2 Falkirk |
1 - 1
1 - 1
|
Partick 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skócia - Championship | 2019-01-12 | 1 3 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skócia - Championship | 2018-11-17 | 1 Falkirk |
0 - 0
1 - 1
|
Partick | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2018-08-11 | 1 Partick |
2 - 0
2 - 1
|
Falkirk 2 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skócia - ligakupa | 2015-08-25 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | D | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Falkirk Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - ligakupa | 2024-08-17 | 1 4 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Hearts 4 | W | +0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Skócia - Championship | 2024-08-10 | 1 Dunfermline |
0 - 1
0 - 2
|
Falkirk 1 | W | +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Skócia - Championship | 2024-08-02 | 2 Falkirk |
1 - 0
2 - 1
|
Queen's Park 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-27 | 1 Falkirk |
2 - 0
4 - 0
|
Stenhousemuir 5 | W | -2.0, -2.5 | Felett |
|
||||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-20 | 1 Buckie Thistle |
1 - 3
1 - 5
|
Falkirk | W | +2.5 | Felett |
|
||||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-16 | 4 Ayr |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skócia - ligakupa | 2024-07-13 | 1 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 1 | W | +0.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-06 | Falkirk |
1 - 1
2 - 2
|
Alloa | D | -2.0, -2.5 | Felett |
|
13-3 (16) | 9-1 (10) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2024-06-29 | Dumbarton |
2 - 1
2 - 3
|
Falkirk | W | +1.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Skócia - League One | 2024-05-04 | 1 Falkirk |
1 - 2
2 - 2
|
Alloa 3 | D | -2.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
13-1 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Skócia - League One | 2024-04-27 | 2 Annan Athletic |
1 - 1
3 - 3
|
Falkirk 2 | D | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-13 (16) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Skócia - League One | 2024-04-20 | 1 2 Falkirk |
2 - 2
2 - 2
|
Kelty Hearts | D | -2.0 | Felett | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Skócia - League One | 2024-04-13 | 2 Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Falkirk 2 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skócia - League One | 2024-04-06 | Falkirk |
2 - 1
5 - 1
|
Cove Rangers 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skócia - League One | 2024-03-30 | 2 Montrose |
1 - 3
1 - 7
|
Falkirk 1 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Skócia - League One | 2024-03-23 | 2 Falkirk |
2 - 0
4 - 1
|
Edinburgh City 1 | W | -3.5 | Felett | 11.5 | Alatt |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skócia - League One | 2024-03-16 | 4 Queen of South |
0 - 0
1 - 4
|
Falkirk 1 | W | +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skócia - League One | 2024-03-09 | 2 Stirling |
1 - 1
1 - 2
|
Falkirk 2 | W | +1.5 | Push | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Skócia - League One | 2024-03-05 | 2 Cove Rangers |
0 - 0
0 - 1
|
Falkirk 2 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skócia - League One | 2024-03-02 | 1 Falkirk |
0 - 0
1 - 1
|
Annan Athletic 2 | D | -2.0, -2.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
13-1 (14) | 12-1 (13) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Skócia - League One | 2024-02-24 | 1 3 Kelty Hearts |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk 2 | W | +1.5, +2.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-16 (21) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Skócia - League One | 2024-02-20 | 2 Falkirk |
2 - 0
3 - 0
|
Montrose 1 | W | -1.5, -2.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Skócia - League One | 2024-02-17 | Falkirk |
3 - 1
3 - 2
|
Hamilton 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skócia - League Challenge Cup | 2024-02-03 | 2 Falkirk |
0 - 1
0 - 1
|
The New Saints 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skócia - League One | 2024-01-27 | 1 Alloa |
0 - 1
0 - 5
|
Falkirk 2 | W | +1.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Skót FA Kupa | 2024-01-20 | 1 Bonnyrigg Rose |
1 - 1
2 - 1
|
Falkirk 1 | L | +1.5, +2.0 | Push | 9.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Skócia - League One | 2024-01-13 | 5 Edinburgh City |
2 - 0
2 - 2
|
Falkirk 1 | D | +4.5 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
1-15 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Skócia - League One | 2024-01-09 | 1 Falkirk |
1 - 0
4 - 0
|
Cove Rangers 1 | W | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Skócia - League One | 2024-01-06 | 2 Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Queen of South 1 | W | -2.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Skócia - League One | 2023-12-30 | Falkirk |
4 - 0
5 - 0
|
Stirling 1 | W | -2.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Partick Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Skócia - Championship | 2024-08-10 | 3 Raith |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 2 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Skócia - Championship | 2024-08-03 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-28 | 1 Motherwell |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-23 | Partick |
1 - 2
2 - 3
|
Clyde | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-20 | 1 Edinburgh City |
0 - 0
0 - 5
|
Partick | W | +2.5, +3.0 | Felett |
|
||||||
| Skócia - ligakupa | 2024-07-13 | 2 Partick |
1 - 1
3 - 2
|
Montrose 1 | W | -1.5 | Felett |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Skót Premiership - rájátszás | 2024-05-17 | 3 Raith |
1 - 2
1 - 2
|
Partick 2 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Skót Premiership - rájátszás | 2024-05-14 | 4 Partick |
0 - 2
1 - 2
|
Raith 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skót Premiership - rájátszás | 2024-05-10 | 2 Partick |
1 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Skót Premiership - rájátszás | 2024-05-07 | Airdrieonians |
1 - 2
2 - 2
|
Partick 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skócia - Championship | 2024-05-03 | Dundee Utd |
1 - 1
4 - 1
|
Partick | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skócia - Championship | 2024-04-27 | Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Ayr 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-04-20 | Partick |
0 - 0
4 - 0
|
Airdrieonians | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Skócia - Championship | 2024-04-13 | 2 Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skócia - Championship | 2024-04-06 | 2 Dunfermline |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 2 | D | 0.0 | Alatt | 11.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skócia - Championship | 2024-03-30 | 1 Partick |
1 - 0
1 - 0
|
Inverness CT 1 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skócia - Championship | 2024-03-23 | Arbroath |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Skócia - Championship | 2024-03-16 | 2 Partick |
1 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Skócia - Championship | 2024-03-12 | 2 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Raith 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-03-09 | 5 Queen's Park |
1 - 0
2 - 2
|
Partick 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-03-02 | 2 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | D | +0.5 | Alatt | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Skócia - Championship | 2024-02-27 | 1 Ayr |
3 - 1
4 - 3
|
Partick 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Skócia - Championship | 2024-02-23 | 2 Partick |
1 - 1
1 - 3
|
Dunfermline 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Skócia - Championship | 2024-02-17 | 1 1 Inverness CT |
1 - 0
3 - 3
|
Partick 2 | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skót FA Kupa | 2024-02-10 | 4 Partick |
1 - 0
2 - 2
|
Livingston | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-10 (17) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-01-27 | 2 Airdrieonians |
1 - 1
1 - 1
|
Partick 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Skót FA Kupa | 2024-01-20 | 1 Ross County |
0 - 2
0 - 3
|
Partick 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-01-13 | 5 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 6 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skócia - Championship | 2024-01-06 | Partick |
1 - 0
4 - 0
|
Arbroath 2 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Skócia - Championship | 2024-01-02 | 3 Partick |
1 - 1
3 - 2
|
Queen's Park 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 1.75 | 3.7 | 4.75 |
| Félidő | 2.3 | 2.2 | 4.5 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.75) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 13 - 0
Szöglet: 10.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Gólok: 2.5
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 6 - 0 Félidő
Szöglet: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0
-
8' - 1st Corner - Falkirk -
11' - 1st Yellow Card - Partick -
16' - 2nd Yellow Card - Partick -
19' - 2nd Corner - Falkirk -
25' - Red Card - Partick - Race to 3 Corners - Falkirk
-
27' - 3rd Corner - Falkirk -
29' - 3rd Yellow Card - Partick -
37' - 4th Corner - Falkirk - Race to 5 Corners - Falkirk
-
40' - 5th Corner - Falkirk -
43' - 6th Corner - Falkirk -
43' - 4th Yellow Card - Partick -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Falkirk - Race to 7 Corners - Falkirk
-
51' - 8th Corner - Falkirk - Race to 9 Corners - Falkirk
-
52' - 9th Corner - Falkirk -
58' - 1st Goal - Falkirk - 59' ~ Substitution ~ Bannigan ~ Nilsson ~(Partick)
- 58' ~ Substitution ~ Ablade ~ Diack ~(Partick)
-
65' - 10th Corner - Falkirk - 67' ~ Substitution ~ Agyeman ~ Oliver ~(Falkirk)
- 68' ~ Substitution ~ McKenna ~ Miller ~(Falkirk)
- 67' ~ Substitution ~ Morrison ~ Ross ~(Falkirk)
- 71' ~ Substitution ~ Chalmers ~ O'Reilly ~(Partick)
-
76' - 2nd Goal - Partick -
76' - 5th Yellow Card - Falkirk -
82' - 11th Corner - Falkirk - 80' ~ Substitution ~ Sayers ~ Fitzpatrick ~(Partick)
-
83' - 3rd Goal - Falkirk - 84' ~ Substitution ~ Yeats ~ Tait ~(Falkirk)
- 84' ~ Substitution ~ Shanley ~ MacIver ~(Falkirk)
-
87' - 12th Corner - Falkirk -
90+3' - 13th Corner - Falkirk -
90+3' - 6th Yellow Card - Falkirk -
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

