Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.5
Összes gól
Felett 8.5
Összes szöglet
+0.25
Maritimo
Estoril vs Maritimo Csapatprofil
61Összesen
EstorilPortugália - Primeira Liga · Erősség a liga 20 csapatához képest, elmúlt 365 nap
ErősségTámadásGyengeségAktuális forma
LLLDLLLDLLLegutóbbiRomlik-0.7 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 23
Felett 9.5 szögletAlatt3/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 2/10
Lassan kezd · 10 meccsből 8-ban előbb kap gólt0 győzelem az utolsó 10 meccsbőlTöbb mint 2.5 lap 7 az utolsó 10 meccsből
52Összesen
MaritimoPortugália - Primeira Liga · Erősség a liga 20 csapatához képest, elmúlt 365 nap
Erősség2. félidőGyengeségVédekezés
DLLLDLWLLLLegutóbbiRomlik-1.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 24
Felett 9.5 szögletAlatt1/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 3/10
Második félidős csapatLassan kezd · 10 meccsből 7-ban előbb kap gólt3 vereség egymás után1 győzelem az utolsó 10 meccsből
Estoril vs Maritimo Mérkőzés tényei
Estoril
0GY-2D-8V az utolsó 10 meccsen, 5 szerzett és 19 kapott góllal. Átlag gól: 0.5 mellette, 1.9 ellene. Győzelem 0%, AH győzelem 20%, gól Over 50%, szöglet Over 60%.
Végeredmény
Nyert 0%0
Döntetlen 20%2
Vereség 80%8
Összes gól 2.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Összes szöglet 8.5
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 20%2
Érvénytelen 10%1
Vereség 70%7
Maritimo
1GY-2D-7V az utolsó 10 meccsen, 9 szerzett és 23 kapott góllal. Átlag gól: 0.9 mellette, 2.3 ellene. Győzelem 10%, AH győzelem 30%, gól Over 80%, szöglet Over 20%.
Végeredmény
Nyert 10%1
Döntetlen 20%2
Vereség 70%7
Összes gól 2.5
Felett 80%8
Érvénytelen 0%0
Alatt 20%2
Összes szöglet 8.5
Felett 20%2
Érvénytelen 0%0
Alatt 80%8
Ázsiai hendikep
Nyert 30%3
Érvénytelen 0%0
Vereség 70%7
Utolsó
| Estoril | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Maritimo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Estoril | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Maritimo | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 8.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.68,
Szórás: 1.31, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 55%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Estoril vs Maritimo Gól-/szögletidő eloszlás
Estoril vs Maritimo Egymás elleni mérleg
Estoril vs Maritimo Teljes H2H megtekintése →| Estoril Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Portugália - Primeira Liga | 2023-05-27 | 2 Estoril |
1 - 0
3 - 1
|
Maritimo 4 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2023-01-22 | 1 7 Maritimo |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2022-02-05 | 3 Maritimo |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 2 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2021-08-27 | 7 Estoril |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo 6 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Portugália - kupa | 2021-01-27 | 5 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 2 | D | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Portugál Ligakupa | 2018-12-29 | 2 Maritimo |
0 - 1
0 - 1
|
Estoril 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2018-04-07 | 3 Estoril |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo 5 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2017-11-26 | 1 Maritimo |
0 - 0
0 - 0
|
Estoril 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugál Ligakupa | 2017-09-01 | 2 Maritimo |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2017-05-14 | 1 4 Maritimo |
0 - 0
1 - 1
|
Estoril 3 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2017-01-07 | 1 Estoril |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2016-05-01 | 2 Estoril |
0 - 1
2 - 1
|
Maritimo 2 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
10-7 (17) | 10-4 (14) | 6 (4-2) | 3 (0-3) |
| Portugália - Primeira Liga | 2016-01-02 | 1 4 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2015-04-25 | 4 Estoril |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugál Ligakupa | 2014-12-28 | 2 Estoril |
0 - 1
1 - 1
|
Maritimo 3 | D | -0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Estoril Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-10-31 | 1 FC Porto |
1 - 0
4 - 0
|
Estoril | L | -2.0, -2.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-10-25 | 3 Estoril |
0 - 3
1 - 3
|
Moreirense 1 | L | -0.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Portugália - kupa | 2026-10-18 | 1 Salgueiros |
0 - 0
1 - 1
|
Estoril 3 | D | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-10-10 | 3 Academico Viseu |
1 - 0
2 - 1
|
Estoril 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-20 | 3 Estoril |
0 - 0
1 - 2
|
Casa Pia 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-14 | Braga |
0 - 0
1 - 0
|
Estoril 3 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-07 | 4 Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
FC Arouca 1 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-31 | Benfica |
1 - 0
2 - 1
|
Estoril 1 | L | -2.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-22 | 1 Estoril |
0 - 1
0 - 2
|
Rio Ave 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-16 | 2 Nacional |
0 - 0
2 - 0
|
Estoril 3 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-07 | 1 Estoril |
0 - 1
1 - 1
|
Famalicao 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-31 | CF Os Belenenses |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 2 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-07-25 | 2 Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Torreense | D | -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-05-16 | 3 Estoril |
0 - 3
1 - 3
|
Benfica 2 | L | +1.5, +2.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-05-10 | 3 Alverca |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 2 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-05-03 | 3 Braga |
1 - 0
1 - 1
|
Estoril 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-04-26 | Estoril |
0 - 0
0 - 1
|
Famalicao 2 | L | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-04-20 | Moreirense |
1 - 0
1 - 0
|
Estoril 2 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-04-12 | 3 Estoril |
0 - 2
1 - 3
|
FC Porto 1 | L | +1.0, +1.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-04-06 | 3 FC Arouca |
2 - 2
3 - 2
|
Estoril 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-03-22 | 2 Estoril |
1 - 0
1 - 2
|
Rio Ave 3 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
11-7 (18) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-03-15 | 5 Nacional |
0 - 1
0 - 1
|
Estoril 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-03-07 | 2 Estoril |
0 - 0
0 - 0
|
Casa Pia 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-02-27 | 2 Sporting |
2 - 0
3 - 0
|
Estoril 3 | L | -2.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-02-22 | Estoril |
1 - 1
3 - 1
|
Gil Vicente | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-02-15 | 2 AVS |
0 - 0
3 - 0
|
Estoril 2 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
9-9 (18) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-02-07 | 1 Estoril |
2 - 2
2 - 2
|
Tondela | D | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-01-31 | 6 Santa Clara |
0 - 2
2 - 4
|
Estoril 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-01-24 | 2 Estoril |
1 - 2
4 - 2
|
Guimaraes 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-01-19 | 1 2 Estrela Amadora |
0 - 1
0 - 5
|
Estoril 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Maritimo Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-11-01 | 3 Maritimo |
0 - 1
0 - 2
|
Santa Clara 3 | L | 0.0, +0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Portugál Ligakupa | 2026-10-27 | 1 Sporting |
1 - 0
2 - 1
|
Maritimo 1 | L | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-10-23 | 4 Guimaraes |
1 - 0
5 - 0
|
Maritimo 3 | L | -1.0 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Portugália - kupa | 2026-10-18 | 1 Alcochetense |
0 - 0
1 - 2
|
Maritimo 6 | W | +1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-10-10 | 1 Maritimo |
1 - 1
1 - 2
|
FC Porto 2 | L | +1.5 | Felett | 8.5 |
|
|||||
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-19 | 1 Gil Vicente |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo 1 | D | -0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-14 | 1 Moreirense |
2 - 0
3 - 1
|
Maritimo 3 | L | 0.0 | Felett | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-09-05 | 2 Maritimo |
0 - 1
0 - 3
|
Benfica 3 | L | +2.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-29 | 2 FC Arouca |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-22 | 2 Maritimo |
0 - 2
2 - 2
|
Academico Viseu 6 | D | -0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-16 | 1 Famalicao |
1 - 1
1 - 2
|
Maritimo 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Primeira Liga | 2026-08-08 | 2 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Casa Pia 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026-08-01 | 3 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Nacional 2 | W | 0.0 | Alatt |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 5 (5-0) | ||
| Portugália - Segunda Liga | 2026-05-15 | 2 Maritimo |
0 - 2
1 - 3
|
Chaves 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-05-09 | 3 Penafiel |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo 1 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-05-01 | 3 Maritimo |
2 - 1
3 - 2
|
Leixoes 5 | W | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-04-26 | 2 Benfica B |
0 - 2
1 - 2
|
Maritimo 4 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-04-18 | 4 Torreense |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo 2 | L | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-04-12 | 1 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Portimonense 5 1 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-04-04 | 3 Pacos Ferreira |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo 3 | D | +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 3 (0-3) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-03-21 | 1 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
UD Oliveirense 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-03-15 | 6 UD Leiria |
1 - 2
1 - 2
|
Maritimo 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-03-08 | 4 Maritimo |
1 - 0
2 - 1
|
FC Porto B 2 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
12-3 (15) | 11-1 (12) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-03-01 | 1 Academico Viseu |
1 - 0
3 - 1
|
Maritimo 4 | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-02-21 | 4 Maritimo |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting B 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-02-15 | 3 Vizela |
0 - 0
0 - 3
|
Maritimo 3 | W | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-02-07 | 3 Maritimo |
0 - 0
0 - 1
|
SC Farense 3 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-02-01 | 3 Feirense |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo 5 2 | D | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-01-24 | 1 Maritimo |
1 - 0
1 - 1
|
Felgueiras 1932 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugália - Segunda Liga | 2026-01-18 | 2 Lusitania Lourosa |
0 - 2
0 - 4
|
Maritimo 2 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
10-0 (10) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.1 | 3.4 | 3.3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (8.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: 8.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

