Derby vs Hull Csapatprofil
Derby vs Hull Mérkőzés tényei
3GY-5D-2V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 50%, gól Over 50%, szöglet Over 40%.
7GY-1D-2V az utolsó 10 meccsen, 23 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 2.3 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 80%, gól Over 70%, szöglet Over 30%.
| Derby | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Hull | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Derby | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Hull | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Derby vs Hull Gól-/szögletidő eloszlás
Derby vs Hull Egymás elleni mérleg
Derby vs Hull Teljes H2H megtekintése →| Derby Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2018-09-01 | 2 Hull |
0 - 1
1 - 2
|
Derby 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2018-08-28 | 3 Hull |
0 - 2
0 - 4
|
Derby 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2017-12-26 | 2 Hull |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2017-09-08 | Derby |
4 - 0
5 - 0
|
Hull | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2016-05-17 | 3 Hull |
0 - 2
0 - 2
|
Derby 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2016-05-14 | 1 Derby |
0 - 2
0 - 3
|
Hull 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2016-04-05 | Derby |
2 - 0
4 - 0
|
Hull 1 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2015-11-27 | Hull |
0 - 2
0 - 2
|
Derby | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Derby Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2019-02-01 | 1 Preston |
0 - 0
0 - 0
|
Derby 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Angol FA Kupa | 2019-01-26 | 1 1 Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 1
|
Derby 3 1 | W | +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-19 | 2 Derby |
2 - 0
2 - 1
|
Reading 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Angol FA Kupa | 2019-01-16 | 2 Southampton |
0 - 0
2 - 2
|
Derby | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-11 | 1 Leeds |
1 - 0
2 - 0
|
Derby 4 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Angol FA Kupa | 2019-01-05 | 2 Derby |
0 - 1
2 - 2
|
Southampton 1 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2019-01-01 | Derby |
1 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-29 | 3 Norwich |
2 - 2
3 - 4
|
Derby 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 0-6 (6) | 6 (0-6) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-26 | 3 Sheff Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Derby 5 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-22 | Derby |
1 - 1
1 - 1
|
Bristol City 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Championship | 2018-12-17 | 3 Derby |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest 3 | D | -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-08 | 1 1 Wigan |
0 - 1
0 - 1
|
Derby 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-01 | Derby |
2 - 0
2 - 1
|
Swansea | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2018-11-28 | 1 2 Stoke |
1 - 0
2 - 1
|
Derby 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2018-11-24 | Sheff Wed |
1 - 2
1 - 2
|
Derby 3 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2018-11-10 | 3 Derby |
0 - 0
0 - 3
|
Aston Villa 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2018-11-03 | Derby |
0 - 1
3 - 1
|
Birmingham 3 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2018-10-31 | 1 Chelsea |
3 - 2
3 - 2
|
Derby 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-27 | 1 Middlesbrough |
0 - 1
1 - 1
|
Derby 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-24 | 1 West Brom |
0 - 2
1 - 4
|
Derby 2 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-20 | Derby |
1 - 1
2 - 1
|
Sheff Utd 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2018-10-06 | 3 QPR |
0 - 1
1 - 1
|
Derby 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - Championship | 2018-10-03 | 1 Derby |
0 - 0
1 - 1
|
Norwich 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-09-29 | 3 Bolton |
1 - 0
1 - 0
|
Derby 1 | L | +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Cup | 2018-09-25 | 1 2 Man Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Derby 2 | D | -1.5, -2.0 | Felett | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-09-22 | 2 Derby |
3 - 1
3 - 1
|
Brentford 1 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2018-09-18 | 2 Derby |
0 - 0
0 - 0
|
Blackburn 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2018-09-15 | 4 Rotherham |
0 - 0
1 - 0
|
Derby 4 1 | L | +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2018-09-01 | 2 Hull |
0 - 1
1 - 2
|
Derby 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-10 (17) | 3-7 (10) | 5 (2-3) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2018-08-28 | 3 Hull |
0 - 2
0 - 4
|
Derby 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Hull Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2019-02-02 | 2 Hull |
1 - 0
2 - 0
|
Stoke 2 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-26 | 1 Blackburn |
2 - 0
3 - 0
|
Hull 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-19 | 2 Aston Villa |
1 - 2
2 - 2
|
Hull 3 | D | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-12 | Hull |
1 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Angol FA Kupa | 2019-01-06 | Millwall |
0 - 0
2 - 1
|
Hull 2 | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2019-01-01 | 2 Hull |
1 - 0
6 - 0
|
Bolton 2 | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-29 | 3 Leeds |
0 - 1
0 - 2
|
Hull 2 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-26 | Preston |
0 - 1
1 - 2
|
Hull 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-22 | 1 Hull |
0 - 1
3 - 2
|
Swansea 2 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-15 | Hull |
2 - 0
2 - 0
|
Brentford 1 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - Championship | 2018-12-08 | Millwall |
1 - 1
2 - 2
|
Hull 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-12-01 | 2 QPR |
1 - 2
2 - 3
|
Hull 1 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 8-3 (11) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-11-27 | Hull |
0 - 0
0 - 0
|
Norwich | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2018-11-24 | 2 Hull |
0 - 0
0 - 2
|
Nottm Forest | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2018-11-10 | 1 Birmingham |
2 - 0
3 - 3
|
Hull 3 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-11-03 | 1 Hull |
1 - 0
1 - 0
|
West Brom | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-27 | 1 Bolton |
0 - 1
0 - 1
|
Hull 2 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-24 | 1 Bristol City |
0 - 0
1 - 0
|
Hull 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-10-20 | 1 Hull |
0 - 0
1 - 1
|
Preston 4 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2018-10-06 | 2 Sheff Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Hull 1 | L | -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2018-10-02 | Hull |
0 - 0
0 - 1
|
Leeds | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-09-29 | 3 Hull |
0 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2018-09-22 | 1 1 Reading |
1 - 0
3 - 0
|
Hull 2 | L | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2018-09-18 | 1 Wigan |
2 - 1
2 - 1
|
Hull 3 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2018-09-15 | 2 Hull |
1 - 0
2 - 0
|
Ipswich | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2018-09-01 | 2 Hull |
0 - 1
1 - 2
|
Derby 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-10 (17) | 3-7 (10) | 5 (2-3) | 4 (3-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2018-08-28 | 3 Hull |
0 - 2
0 - 4
|
Derby 1 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2018-08-25 | 1 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Hull 1 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2018-08-21 | 1 Rotherham |
1 - 2
2 - 3
|
Hull 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2018-08-18 | 1 Hull |
0 - 1
0 - 1
|
Blackburn 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.15 | 3.6 | 3.5 |
| Félidő | 2.75 | 2.3 | 3.6 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 0 , Szöglet: 5 - 3
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5
Állás: 1 - 0 , Szöglet: 1 - 2 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 1.0
-
32' - 1st Corner - Hull -
41' - 1st Goal - Derby -
42' - 2nd Corner - Hull -
45' - 3rd Corner - Derby -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - Derby -
58' - 5th Corner - Hull - Race to 3 Corners - Hull
- 59' Substitution - Bennett for Jozefzoon - Derby
-
63' - 6th Corner - Derby -
68' - 7th Corner - Derby -
71' - 2nd Goal - Derby - 71' Substitution - Evandro for Stewart - Hull
- 75' Substitution - Ridgewell for Kingsley - Hull
- 75' Substitution - Pugh for Bowen - Hull
- 81' Substitution - King for Holmes - Derby
-
88' - 8th Corner - Derby - Race to 5 Corners - Derby
-
90' - 1st Yellow Card - Hull -
90+3' - 2nd Yellow Card - Derby - 90+1' Substitution - Cole for Waghorn - Derby
-
2-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

