Cobh Ramblers vs UCD Csapatprofil
Cobh Ramblers vs UCD Mérkőzés tényei
4GY-3D-3V az utolsó 10 meccsen, 11 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 1.1 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 50%, szöglet Over 30%.
4GY-5D-1V az utolsó 10 meccsen, 14 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.4 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 40%, gól Over 50%, szöglet Over 20%.
| Cobh Ramblers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| UCD | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Cobh Ramblers | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| UCD | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Cobh Ramblers vs UCD Gól-/szögletidő eloszlás
Cobh Ramblers vs UCD Egymás elleni mérleg
Cobh Ramblers vs UCD Teljes H2H megtekintése →| Cobh Ramblers Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Írország - 1. osztály | 2024-05-06 | UCD |
1 - 1
1 - 2
|
Cobh Ramblers 1 | W | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-03-22 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 2
|
UCD 2 | L | 0.0 | Felett | 9.0 |
|
|||||
| Írország - FAI Cup | 2023-07-21 | 4 UCD |
1 - 1
3 - 2
|
Cobh Ramblers 5 | L | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2021-08-21 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
0 - 2
|
UCD 3 | L | +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2021-06-11 | 1 UCD |
0 - 0
1 - 2
|
Cobh Ramblers | W | -1.0, -1.5 | Alatt |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2021-04-03 | 1 Cobh Ramblers |
0 - 2
0 - 4
|
UCD | L | 0.0 | Felett |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2020-02-28 | 1 UCD |
0 - 0
1 - 0
|
Cobh Ramblers | L | -0.5 | Alatt |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Írország - 1. osztály | 2018-08-18 | 2 Cobh Ramblers |
1 - 1
2 - 2
|
UCD 1 | D | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-4 (13) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2018-06-01 | 2 UCD |
2 - 0
3 - 1
|
Cobh Ramblers 4 | L | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2018-03-30 | 1 Cobh Ramblers |
0 - 1
0 - 2
|
UCD | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ír First Division | 2017-09-22 | UCD |
0 - 0
1 - 0
|
Cobh Ramblers 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ír First Division | 2017-07-15 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 0
|
UCD | W | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ír First Division | 2017-05-19 | UCD |
0 - 0
0 - 1
|
Cobh Ramblers 2 | W | -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Ír First Division | 2016-09-16 | UCD |
0 - 0
0 - 1
|
Cobh Ramblers 2 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ír First Division | 2016-07-23 | 4 Cobh Ramblers |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Cobh Ramblers Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Írország - 1. osztály | 2024-06-13 | 1 Cork City |
2 - 0
4 - 1
|
Cobh Ramblers 3 | L | -1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Írország - 1. osztály | 2024-06-07 | 5 Cobh Ramblers |
1 - 0
2 - 0
|
Finn Harps 5 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-06-03 | 2 Bray Wanderers |
1 - 0
3 - 1
|
Cobh Ramblers 1 | L | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-31 | 1 Cobh Ramblers |
1 - 0
1 - 0
|
Kerry FC 2 | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-25 | 1 Longford Town |
0 - 0
0 - 0
|
Cobh Ramblers | D | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-20 | 4 Wexford FC |
1 - 0
1 - 1
|
Cobh Ramblers 3 | D | -0.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-17 | 3 Cobh Ramblers |
1 - 0
1 - 1
|
Treaty United FC 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-05-10 | Cobh Ramblers |
0 - 1
0 - 3
|
Cork City | L | +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Írország - 1. osztály | 2024-05-06 | UCD |
1 - 1
1 - 2
|
Cobh Ramblers 1 | W | -0.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-03 | Cobh Ramblers |
1 - 1
2 - 1
|
Bray Wanderers 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-26 | 3 Athlone Town |
1 - 0
2 - 1
|
Cobh Ramblers 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-19 | 4 Cobh Ramblers |
2 - 0
2 - 0
|
Finn Harps 2 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-04-12 | 3 Cobh Ramblers |
0 - 1
2 - 4
|
Wexford FC 3 | L | +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-05 | 1 Cork City |
2 - 0
3 - 0
|
Cobh Ramblers 2 | L | -1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-01 | 3 Cobh Ramblers |
0 - 1
1 - 1
|
Longford Town 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-29 | 3 Bray Wanderers |
1 - 1
2 - 2
|
Cobh Ramblers 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-22 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 2
|
UCD 2 | L | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
10-6 (16) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-15 | 1 Kerry FC |
0 - 0
1 - 1
|
Cobh Ramblers 1 | D | 0.0 | Alatt |
|
5-8 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 4 (4-0) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-03-08 | 5 Finn Harps |
0 - 1
0 - 1
|
Cobh Ramblers 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-02-23 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 2
3 - 3
|
Athlone Town 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-02-16 | Treaty United FC |
1 - 0
3 - 1
|
Cobh Ramblers 4 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 7-3 (10) | 5 (5-0) | 2 (0-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-01-24 | Cobh Ramblers |
1 - 0
5 - 0
|
UCC 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett |
|
7-1 (8) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ír Munster senior kupa | 2024-01-13 | 2 Cobh Ramblers |
3 - 0
4 - 2
|
College Corinthians FC 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Írország - 1. osztály | 2023-11-04 | 4 Waterford FC |
0 - 0
1 - 1
|
Cobh Ramblers 6 | D | -1.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ír rájátszás | 2023-10-28 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 1
1 - 1
|
Wexford FC 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
10-3 (13) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ír rájátszás | 2023-10-24 | 1 Wexford FC |
0 - 1
0 - 1
|
Cobh Ramblers 1 | W | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2023-10-20 | 5 Cobh Ramblers |
1 - 0
1 - 1
|
Kerry FC 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Írország - 1. osztály | 2023-10-15 | Wexford FC |
1 - 2
3 - 3
|
Cobh Ramblers | D | 0.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Írország - 1. osztály | 2023-10-06 | Cobh Ramblers |
1 - 0
1 - 0
|
Longford Town 3 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Írország - 1. osztály | 2023-09-29 | Bray Wanderers |
0 - 0
0 - 0
|
Cobh Ramblers | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| UCD Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Írország - 1. osztály | 2024-06-13 | 1 1 Finn Harps |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 1 | D | 0.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Írország - 1. osztály | 2024-06-07 | 1 UCD |
1 - 1
2 - 1
|
Kerry FC 5 | W | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-06-03 | 4 Cork City |
0 - 0
0 - 0
|
UCD 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-31 | 1 UCD |
0 - 0
0 - 0
|
Bray Wanderers 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 |
|
|||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-24 | 4 Athlone Town |
2 - 1
2 - 2
|
UCD 1 | D | 0.0 | Felett |
|
||||||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-17 | 2 UCD |
1 - 2
3 - 3
|
Finn Harps 2 | D | -0.5 | Felett | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-05-10 | 4 Kerry FC |
1 - 2
1 - 2
|
UCD 3 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-06 | UCD |
1 - 1
1 - 2
|
Cobh Ramblers 1 | L | -0.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-05-03 | 3 UCD |
1 - 0
1 - 0
|
Longford Town 5 | W | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-04-26 | 2 Treaty United FC |
0 - 1
0 - 2
|
UCD 5 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 8.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-19 | 2 Wexford FC |
1 - 2
2 - 3
|
UCD 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-04-12 | 1 UCD |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City 1 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-05 | 4 Finn Harps |
1 - 0
1 - 1
|
UCD 2 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-04-01 | 2 UCD |
1 - 0
1 - 1
|
Kerry FC 5 | D | -0.5 | Alatt | 8.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-29 | 3 Longford Town |
0 - 1
1 - 2
|
UCD 1 | W | 0.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-22 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 2
|
UCD 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
10-6 (16) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-15 | 2 UCD |
2 - 0
3 - 0
|
Athlone Town 2 1 | W | 0.0 | Felett | 8.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-03-08 | UCD |
0 - 1
1 - 2
|
Wexford FC 2 | L | 0.0 | Felett |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Írország - 1. osztály | 2024-03-01 | 1 2 Cork City |
1 - 0
1 - 0
|
UCD 2 | L | -1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-02-23 | 2 UCD |
0 - 0
0 - 1
|
Treaty United FC 2 | L | 0.0 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Írország - 1. osztály | 2024-02-16 | 2 Bray Wanderers |
0 - 2
1 - 2
|
UCD 1 1 | W | -0.5 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Írország - Leinster Senior Cup | 2024-02-03 | 2 UCD |
0 - 0
1 - 3
|
St Patrick's Athletic | L | +1.5, +2.0 | Felett |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Írország - Leinster Senior Cup | 2024-01-20 | St Mochtas |
1 - 0
3 - 0
|
UCD | L | +1.0, +1.5 | Alatt |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Írország - Premier divízió | 2023-11-03 | 3 UCD |
1 - 1
1 - 5
|
Dundalk 2 | L | +1.5, +2.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Írország - Premier divízió | 2023-10-27 | 1 Shelbourne |
1 - 0
3 - 2
|
UCD 2 | L | -2.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Írország - Premier divízió | 2023-10-22 | 3 UCD |
0 - 2
0 - 2
|
Cork City 1 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Írország - Premier divízió | 2023-10-12 | 4 UCD |
0 - 0
1 - 2
|
Bohemians Dublin 1 | L | +2.0, +2.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Írország - Premier divízió | 2023-09-29 | 1 Derry City |
1 - 0
6 - 0
|
UCD 2 1 | L | -3.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Írország - Premier divízió | 2023-09-22 | 4 UCD |
0 - 0
0 - 0
|
Shamrock Rovers 2 | D | +2.5, +3.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Írország - Premier divízió | 2023-09-16 | 2 Sligo Rovers |
1 - 0
2 - 0
|
UCD 2 1 | L | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-2 (14) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3 | 3.8 | 2.05 |
| Félidő | 3.75 | 2.2 | 2.625 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | Hazai@2 | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | Alatt@2 |
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 2 , Szöglet: 6 - 4
Szöglet: 9.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.5
Állás: 1 - 1 , Szöglet: 3 - 2 Félidő
Szöglet: 4.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0
-
13' - 1st Corner - UCD -
31' - 1st Goal - Cobh Ramblers -
33' - 2nd Goal - UCD -
35' - 1st Yellow Card - Cobh Ramblers -
36' - 2nd Corner - UCD -
43' - 3rd Corner - Cobh Ramblers -
45+1' - 4th Corner - Cobh Ramblers - Race to 3 Corners - Cobh Ramblers
-
45+2' - 5th Corner - Cobh Ramblers -
1-1 score at the end of First Half -
56' - 6th Corner - Cobh Ramblers -
58' - 3rd Goal - Cobh Ramblers -
60' - 7th Corner - Cobh Ramblers - Race to 5 Corners - Cobh Ramblers
-
66' - 8th Corner - UCD -
66' - 4th Goal - UCD -
76' - 2nd Yellow Card - Cobh Ramblers -
86' - 9th Corner - UCD -
89' - 10th Corner - Cobh Ramblers -
90+4' - 3rd Yellow Card - Cobh Ramblers -
90+5' - 4th Yellow Card - UCD -
2-2 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

