Brann 2 vs Eik Tønsberg Csapatprofil
Brann 2 vs Eik Tønsberg Mérkőzés tényei
3GY-2D-5V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 23 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 2.3 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 30%, szöglet Over 30%.
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 25 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 2.5 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.
| Brann 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Eik Tønsberg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Brann 2 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Eik Tønsberg | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Brann 2 vs Eik Tønsberg Gól-/szögletidő eloszlás
Brann 2 vs Eik Tønsberg Egymás elleni mérleg
Brann 2 vs Eik Tønsberg Teljes H2H megtekintése →Nincs adat
| Brann 2 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2024-04-22 | Ørn Horten |
0 - 2
2 - 3
|
Brann 2 3 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2024-04-08 | 3 Brann 2 |
1 - 1
1 - 3
|
Viking 2 1 | L | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-02-18 | 1 Lysekloster |
2 - 2
5 - 3
|
Brann 2 1 | L | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-01-24 | Sotra |
0 - 1
0 - 2
|
Brann 2 | W | -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-11-11 | 1 Brann 2 |
0 - 1
2 - 2
|
Strømsgodset 2 3 | D | -1.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-10-30 | Brann 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Strommen 1 | L | 0.0 | Alatt |
|
8-2 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-10-22 | 1 Junkeren |
0 - 3
1 - 3
|
Brann 2 3 | W | -0.5, -1.0 | Felett |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-10-09 | 2 Alta |
3 - 0
7 - 1
|
Brann 2 | L | -2.0, -2.5 | Felett |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-10-02 | 3 Brann 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Sotra 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-09-25 | 2 Baerum |
1 - 0
1 - 0
|
Brann 2 | L | +0.5 | Alatt | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-09-21 | 3 Gjovik/Lyn |
2 - 1
3 - 3
|
Brann 2 1 | D | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-09-18 | Brann 2 |
1 - 1
2 - 2
|
Ullern | D | -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
8-8 (16) | 6-5 (11) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-09-04 | 3 Ullensaker/Kisa |
0 - 0
2 - 2
|
Brann 2 4 | D | -2.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-08-27 | 1 Brann 2 |
0 - 2
1 - 3
|
Kvik Halden FK 2 | L | +0.5, +1.0 | Push | 11.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-08-21 | Levanger |
3 - 0
5 - 0
|
Brann 2 1 | L | -3.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-08-12 | 1 Brann 2 |
2 - 0
4 - 3
|
Stjørdals/Blink 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
8-7 (15) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 5 (4-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-07-31 | Brann 2 |
1 - 2
1 - 2
|
Levanger 2 | L | +1.5, +2.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-07-24 | 1 Kvik Halden FK |
2 - 0
4 - 2
|
Brann 2 1 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-07-17 | Sotra |
0 - 1
1 - 1
|
Brann 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-7 (18) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-06-25 | 1 1 Brann 2 |
2 - 1
3 - 3
|
Junkeren 2 | D | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-06-19 | Brann 2 |
2 - 1
5 - 1
|
Alta 4 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-06-05 | 3 Brann 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Tromsdalen 1 | L | +1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-10 (19) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-05-30 | 2 Strømsgodset 2 |
1 - 1
3 - 2
|
Brann 2 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-05-14 | 2 Brann 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Baerum 1 | L | +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-04-30 | 1 Brann 2 |
0 - 3
0 - 5
|
Ullensaker/Kisa 1 | L | +1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-04-23 | 3 Stjørdals/Blink |
1 - 1
6 - 3
|
Brann 2 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-04-17 | 1 Brann 2 |
3 - 0
7 - 1
|
Gjøvik-Lyn 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2023-04-11 | Strommen |
1 - 0
1 - 2
|
Brann 2 | W | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2023-03-17 | 1 1 Bjarg |
0 - 2
0 - 3
|
Brann 2 2 | W | +0.5 | Alatt |
|
3-8 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2023-03-02 | Sotra |
1 - 0
2 - 1
|
Brann 2 | L | -0.5 | Alatt |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Eik Tønsberg Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Norvégia - kupa | 2024-04-25 | 3 Eik Tønsberg |
1 - 2
2 - 5
|
Fredrikstad | L | +1.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2024-04-22 | 1 Eik Tønsberg |
3 - 2
4 - 3
|
Viking 2 | W | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2024-04-14 | 2 Notodden |
0 - 0
0 - 0
|
Eik Tønsberg 2 | D | +0.5 | Alatt |
|
||||||
| Norvégia - kupa | 2024-04-11 | 2 Flint |
0 - 4
0 - 6
|
Eik Tønsberg 2 | W | +1.5, +2.0 | Felett |
|
||||||
| Norvégia - 2. osztály, 1. csoport | 2024-04-06 | 2 Eik Tønsberg |
1 - 1
1 - 1
|
Hodd 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-03-30 | 1 Sprint/Jeløy |
0 - 4
0 - 6
|
Eik Tønsberg 1 | W | +1.5, +2.0 | Felett |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2024-02-28 | 1 Notodden |
0 - 0
2 - 0
|
Eik Tønsberg 1 | L | +0.5 | Alatt |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-10-22 | 1 Mandalskameratene |
0 - 1
0 - 1
|
Eik Tønsberg | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-10-07 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 0
1 - 1
|
Pors 3 | D | -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-10-02 | 1 Mjøndalen 2 |
0 - 2
0 - 4
|
Eik Tønsberg | W | +2.5, +3.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-09-23 | 1 Eik Tønsberg |
2 - 0
5 - 1
|
Halsen IF 2 | W | -4.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-09-09 | 2 Eik Tønsberg |
2 - 0
3 - 0
|
Randesund 1 | W | -4.5 | Alatt |
|
12-5 (17) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-08-26 | 1 Eik Tønsberg |
2 - 0
4 - 0
|
Åskollen 3 | W | -3.0, -3.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-08-06 | 1 Start 2 |
0 - 5
0 - 6
|
Eik Tønsberg | W | +1.0, +1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-07-31 | 1 Eik Tønsberg |
1 - 1
3 - 1
|
Sandefjord 2 3 | W | -2.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-07-22 | 1 Randesund |
1 - 3
1 - 4
|
Eik Tønsberg | W | +2.0, +2.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-13 (16) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-06-24 | 2 Eik Tønsberg |
2 - 1
3 - 1
|
Vindbjart | W | -1.0 | Felett |
|
7-0 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Norvégia - kupa | 2023-06-01 | 2 Eik Tønsberg |
1 - 1
1 - 2
|
Stromsgodset 1 | L | +2.0, +2.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-05-29 | 4 Halsen IF |
0 - 1
0 - 3
|
Eik Tønsberg 2 | W | +1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvégia - kupa | 2023-05-24 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 1
2 - 2
|
Sandefjord 2 | D | +1.5, +2.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-05-13 | 2 Eik Tønsberg |
1 - 0
4 - 0
|
Mandalskameratene 1 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
12-1 (13) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-05-06 | 1 Donn |
1 - 1
2 - 2
|
Eik Tønsberg | D | +2.0 | Felett |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-05-01 | 2 Eik Tønsberg |
0 - 0
1 - 0
|
Odd 2 1 | W | -2.0, -2.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-04-25 | 1 Fredrikstad 2 |
0 - 1
0 - 2
|
Eik Tønsberg 4 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-12 (16) | 0-10 (10) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2023-04-17 | Eik Tønsberg |
3 - 0
5 - 0
|
Start 2 1 | W | -1.5 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2022-10-23 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 0
0 - 0
|
Randesund 5 | D | -1.5, -2.0 | Alatt |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2022-10-16 | 3 IL Express |
1 - 2
1 - 3
|
Eik Tønsberg 1 | W | +1.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2022-10-11 | 2 Eik Tønsberg |
2 - 1
5 - 3
|
Fredrikstad 2 1 | W | -1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2022-10-03 | Sarpsborg 2 |
0 - 3
0 - 3
|
Eik Tønsberg | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Norvégia - 3. osztály - 4. csoport | 2022-09-28 | 2 Eik Tønsberg |
0 - 1
1 - 1
|
Follo 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.9 | 4.5 | 1.85 |
| Félidő | 3.25 | 2.6 | 2.4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (11.5) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (5.5) | Felett@2 | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (4.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 3 - 4 , Szöglet: 7 - 6
Szöglet: 11.5 , Hendikep: +0.5 , Gólok: 4.0
Állás: 1 - 3 , Szöglet: 3 - 4 Félidő
Szöglet: 5.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.5
-
1' - 1st Corner - Eik Tønsberg -
3' - 2nd Corner - Brann 2 -
7' - 3rd Corner - Eik Tønsberg -
8' - 1st Goal - Brann 2 -
16' - 1st Yellow Card - Brann 2 -
18' - 2nd Goal - Eik Tønsberg -
19' - 4th Corner - Brann 2 -
23' - 5th Corner - Eik Tønsberg - Race to 3 Corners - Eik Tønsberg
-
23' - 6th Corner - Eik Tønsberg -
24' - 2nd Yellow Card - Eik Tønsberg -
24' - 3rd Yellow Card - Eik Tønsberg -
33' - 3rd Goal - Eik Tønsberg -
40' - 4th Goal - Eik Tønsberg -
43' - 7th Corner - Brann 2 -
1-3 score at the end of First Half -
52' - 5th Goal - Eik Tønsberg -
55' - 8th Corner - Eik Tønsberg - Race to 5 Corners - Eik Tønsberg
-
64' - 9th Corner - Brann 2 -
74' - 10th Corner - Eik Tønsberg -
75' - 11th Corner - Brann 2 -
76' - 6th Goal - Brann 2 -
87' - 7th Goal - Brann 2 -
90+3' - 12th Corner - Brann 2 - Race to 7 Corners - Brann 2
-
90+5' - 13th Corner - Brann 2 -
3-4 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

