Szo, Nov 12, 2022 · 13:00
LegrégebbiLegutóbbi
LLDLDL
3.00
3.80
1.91
LegutóbbiLegrégebbi
LWWDWD
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
–
Összes gól
–
Összes szöglet
–
Ázsiai hendikep
Brabrand 2 vs B 1913 Csapatprofil
Brabrand 2
Az értékelések számítása folyamatban
LDLLLDLDLLegutóbbi
Felett 9.5 szögletAlatt2/9
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/9
Ázsiai hendikepElbukja3/10
B 1913
Az értékelések számítása folyamatban
DDDWDWDWWLLegutóbbiJavul+0.4 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 10
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Utolsó
| Brabrand 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| B 1913 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Brabrand 2 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| B 1913 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlása
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Nincs vonal ehhez a meccshez
Brabrand 2 vs B 1913 Gól-/szögletidő eloszlás
Brabrand 2 vs B 1913 Egymás elleni mérleg
Brabrand 2 vs B 1913 Teljes H2H megtekintése →| Brabrand 2 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-09-11 | 4 B 1913 |
1 - 0
1 - 0
|
Brabrand 2 3 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Brabrand 2 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-11-05 | 1 Brabrand 2 |
1 - 3
2 - 6
|
Marienlyst 2 | L | +1.0, +1.5 | Felett |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-10-22 | 2 Brabrand 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Hedensted IF 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-10-16 | 2 Ringkøbing IF |
1 - 0
3 - 1
|
Brabrand 2 1 1 | L | -1.5, -2.0 | Felett |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-10-08 | 2 Brabrand 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Tarup-Paarup | D | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-09-24 | 3 Brabrand 2 |
0 - 0
0 - 3
|
B 1909 2 | L | +0.5, +1.0 | Felett |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-09-11 | 4 B 1913 |
1 - 0
1 - 0
|
Brabrand 2 3 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-09-02 | 3 Marienlyst |
2 - 1
4 - 3
|
Brabrand 2 3 | L | -1.0 | Felett |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-08-17 | 1 Brabrand 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Ringkøbing IF 3 | D | +1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-08-07 | Brabrand 2 |
0 - 2
0 - 3
|
Otterup 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2015-06-20 | 1 Brabrand 2 |
1 - 1
4 - 4
|
Randers II 2 | D | 0.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2015-06-13 | 2 AaB 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Brabrand 2 2 | L |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2015-04-15 | 1 Lindholm |
3 - 1
3 - 1
|
Brabrand 2 1 | L | -1.0 |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | |||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| B 1913 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-10-23 | 2 B 1913 |
1 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 2 | L | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-09-11 | 4 B 1913 |
1 - 0
1 - 0
|
Brabrand 2 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-08-27 | 1 2 B 1909 |
0 - 1
0 - 2
|
B 1913 2 | W | 0.0 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-08-20 | 4 Marienlyst |
0 - 1
2 - 2
|
B 1913 3 | D | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-06-10 | 3 B 1913 |
1 - 1
2 - 1
|
SFB Oure FA 1 | W | +1.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-05-27 | 1 2 B 1913 |
3 - 2
3 - 3
|
Hedensted IF 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-05-20 | 1 B 1913 |
1 - 0
3 - 0
|
Marienlyst 4 | W | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-05-13 | 2 B 1913 |
1 - 1
1 - 1
|
Aarhus Fremad 2 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-05-06 | B 1913 |
0 - 1
1 - 1
|
Tarup-Paarup | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-04-29 | 2 B 1913 |
0 - 1
1 - 1
|
Varde IF 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
11-9 (20) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 6 (1-5) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-04-22 | 3 FC Sydvest |
0 - 0
1 - 2
|
B 1913 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 4 (1-3) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-04-14 | 4 B 1913 |
0 - 2
3 - 2
|
B 1909 3 2 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-04-02 | 4 B 1913 |
0 - 1
0 - 4
|
OKS | L | +0.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2022-03-26 | 1 Hedensted IF |
2 - 0
4 - 1
|
B 1913 3 1 | L | 0.0 | Felett |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-03-13 | FC Sydvest |
0 - 1
0 - 1
|
B 1913 | W | +0.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Európai barátságos mérkőzések | 2022-02-15 | Dalum |
2 - 0
7 - 0
|
B 1913 1 | L | -1.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-10-30 | Aarhus Fremad 2 |
0 - 1
0 - 2
|
B 1913 | W | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánia - DBU Pokalen | 2021-09-22 | 1 B 1913 |
0 - 2
3 - 4
|
Sonderjyske 1 | L | +3.0, +3.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
0-9 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-09-18 | 1 3 OKS |
1 - 1
2 - 2
|
B 1913 2 1 | D | -0.5 | Felett |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-09-03 | 1 Marienlyst |
1 - 0
3 - 2
|
B 1913 3 | L | -1 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánia - DBU Pokalen | 2021-08-31 | 2 B 1913 |
0 - 0
0 - 0
|
Jammerbugt 1 | D | +2.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-08-27 | 3 B 1913 |
1 - 1
3 - 2
|
Aarhus Fremad 2 2 | W | 0.0 | Felett |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-08-06 | 1 FC Sydvest |
2 - 1
2 - 2
|
B 1913 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Dánia - DBU Pokalen | 2021-08-03 | Hviding IF/Kvik 70 |
0 - 2
0 - 5
|
B 1913 3 | W | +3.0, +3.5 | Felett | 11.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánia - Danmarksserien - visszasorolás | 2021-06-26 | B 1913 |
0 - 0
4 - 0
|
Tjørring 2 | W | -1.0, -1.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Danmarksserien - visszasorolás | 2021-06-23 | 3 Herning Fremad |
1 - 1
2 - 3
|
B 1913 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánia - Danmarksserien - visszasorolás | 2021-06-19 | 2 B 1913 |
3 - 2
5 - 3
|
FC Djursland 2 | W | -1.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánia - Danmarksserien - visszasorolás | 2021-05-29 | 1 B 1913 |
1 - 1
1 - 3
|
Nørresundby 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-05-08 | 1 Marienlyst |
3 - 0
6 - 0
|
B 1913 2 | L | -1.0 | Felett |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánia - Series - 3. csoport | 2021-05-05 | B 1913 |
0 - 0
0 - 0
|
Hedensted IF 1 | D | +0.5 | Alatt |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

