Basel vs Man Utd Csapatprofil
Basel vs Man Utd Mérkőzés tényei
6GY-3D-1V az utolsó 10 meccsen, 22 szerzett és 6 kapott góllal. Átlag gól: 2.2 mellette, 0.6 ellene. Győzelem 60%, AH győzelem 40%, gól Over 60%, szöglet Over 30%.
7GY-1D-2V az utolsó 10 meccsen, 19 szerzett és 5 kapott góllal. Átlag gól: 1.9 mellette, 0.5 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 70%, gól Over 40%, szöglet Over 90%.
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Man Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Man Utd | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Basel vs Man Utd Gól-/szögletidő eloszlás
Basel vs Man Utd Egymás elleni mérleg
Basel vs Man Utd Teljes H2H megtekintése →| Basel Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Basel 3 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Basel Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Svájc - Szuperlig | 2017-11-18 | Basel |
0 - 1
5 - 1
|
FC Sion 5 1 | W | -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2017-11-05 | 2 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
Young Boys 3 | D | -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | 2 Basel |
1 - 0
1 - 2
|
CSKA Moszkva 2 | L | -0.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2017-10-28 | 4 FC Zurich |
0 - 0
0 - 0
|
Basel 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájci Kupa | 2017-10-25 | 2 FC Rapperswil-Jona |
1 - 1
1 - 2
|
Basel | W | +1.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Svájc - Szuperlig | 2017-10-21 | 1 Basel |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | 1 CSKA Moszkva |
0 - 1
0 - 2
|
Basel | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-10-14 | 2 Lugano |
0 - 2
0 - 4
|
Basel | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-09-30 | 1 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 0
|
Basel 2 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | 3 Basel |
2 - 0
5 - 0
|
Benfica 2 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-09-23 | 3 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
FC Zurich 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-09-20 | 4 St Gallen |
2 - 0
2 - 1
|
Basel 2 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Svájci Kupa | 2017-09-17 | 2 4 FC Chiasso |
0 - 0
0 - 1
|
Basel 1 1 | W | +2.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
2-12 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Basel 3 | L | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-09-09 | 1 2 Basel |
1 - 0
1 - 2
|
Lausanne Sports 5 1 | L | -1.5, -2.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-08-27 | 2 FC Sion |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 3 | D | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-08-20 | Basel |
0 - 0
1 - 1
|
Lugano 2 | D | -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Svájci Kupa | 2017-08-13 | 3 FC Wettswil-Bonstetten |
0 - 1
0 - 2
|
Basel | W | +3.5 | Alatt |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Svájc - Szuperlig | 2017-08-10 | 1 Basel |
2 - 0
3 - 2
|
Grasshoppers 2 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-08-05 | 1 FC Thun |
0 - 2
0 - 3
|
Basel 2 | W | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-07-30 | 3 Basel |
2 - 0
3 - 1
|
Lucerne 4 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-07-22 | 3 Young Boys |
0 - 0
2 - 0
|
Basel 6 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-07-15 | 1 Basel |
2 - 1
3 - 2
|
Sporting 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-10 (17) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-07-12 | 1 Basel |
1 - 1
3 - 2
|
Athletic Bilbao 1 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-07-08 | 1 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Neuchatel Xamax 1 | W | -1.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Európai barátságos mérkőzések | 2017-07-05 | Basel |
0 - 0
0 - 0
|
Wil 1900 | D | -2.0,-2.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-06-02 | Basel |
1 - 1
4 - 1
|
St Gallen | W | -2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-05-28 | 2 Grasshoppers |
0 - 1
1 - 3
|
Basel | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Svájci Kupa | 2017-05-25 | 3 Basel |
0 - 0
3 - 0
|
FC Sion 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Svájc - Szuperlig | 2017-05-21 | Young Boys |
1 - 1
2 - 1
|
Basel | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Man Utd Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier Liga | 2017-11-18 | 1 Man Utd |
2 - 1
4 - 1
|
Newcastle 1 | W | -1.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2017-11-05 | 1 Chelsea |
0 - 0
1 - 0
|
Man Utd 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | 2 Man Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Benfica 3 | W | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2017-10-28 | 1 Man Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Tottenham | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2017-10-24 | 3 Swansea |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 2 | W | +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier Liga | 2017-10-21 | 4 Huddersfield |
2 - 0
2 - 1
|
Man Utd 2 | L | +1.0, +1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | 1 2 Benfica |
0 - 0
0 - 1
|
Man Utd 2 | W | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-10-14 | Liverpool |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-09-30 | Man Utd |
2 - 0
4 - 0
|
Crystal Palace | W | -2.0 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | 3 CSKA Moszkva |
0 - 3
1 - 4
|
Man Utd | W | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-09-23 | 1 Southampton |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd 4 | W | +0.5, +1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2017-09-20 | Man Utd |
3 - 0
4 - 1
|
Burton Albion 2 | W | -3.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-09-17 | 1 Man Utd |
1 - 0
4 - 0
|
Everton 1 | W | -1.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Basel 3 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-09-09 | Stoke |
1 - 1
2 - 2
|
Man Utd | D | +1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-11 (16) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-08-26 | 1 Man Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Leicester 2 | W | -1.5 | Alatt | 11.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-08-19 | 1 Swansea |
0 - 1
0 - 4
|
Man Utd 1 | W | +1.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-08-13 | 2 Man Utd |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham 2 | W | -1.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
11-1 (12) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Szuperkupa | 2017-08-08 | 2 Real Madrid |
1 - 0
2 - 1
|
Man Utd 2 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-08-02 | Man Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Sampdoria 1 | W | -1.5, -2.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-30 | 2 Valerenga |
0 - 1
0 - 3
|
Man Utd 1 | W | +2.0, +2.5 | Alatt | 9.0 | Alatt |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-27 | Barcelona |
1 - 0
1 - 0
|
Man Utd 1 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-23 | 1 Real Madrid |
0 - 1
1 - 1
|
Man Utd | D | -0.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-21 | 1 Man Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Man City 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-18 | Real Salt Lake |
1 - 2
1 - 2
|
Man Utd 1 | W | +2.0, +2.5 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Legjobb barátságos mérkőzések | 2017-07-16 | LA Galaxy |
0 - 3
2 - 5
|
Man Utd | W | +2.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Európa Liga | 2017-05-24 | 3 Ajax |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 3 | W | +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-05-21 | 2 Man Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-05-17 | 2 Southampton |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier Liga | 2017-05-14 | 1 Tottenham |
1 - 0
2 - 1
|
Man Utd 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 4.5 | 3.6 | 1.9 |
| Félidő | 4.5 | 2.1 | 2.62 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.5) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (9.5) | [email protected] | Alatt@2 |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 0 , Szöglet: 4 - 6
Szöglet: 9.5 , Hendikep: +0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 1 - 5 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 1.0
-
12' - 1st Corner - Man Utd -
20' - 2nd Corner - Basel -
28' - 3rd Corner - Man Utd - Race to 3 Corners - Man Utd
-
29' - 4th Corner - Man Utd -
30' - 5th Corner - Man Utd -
44' - 6th Corner - Man Utd - Race to 5 Corners - Man Utd
-
0-0 score at the end of First Half -
61' - 7th Corner - Basel - 64' Substitution - Rashford for Lingard - Man Utd
- 65' Substitution - Matic for Pogba - Man Utd
-
72' - 8th Corner - Basel - 74' Substitution - Ibrahimovic for Martial - Man Utd
-
77' - 9th Corner - Basel - 80' Substitution - Fransson for Die - Basel
-
83' - 1st Yellow Card - Man Utd -
89' - 1st Goal - Basel -
90+3' - 10th Corner - Man Utd -
1-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

