Szo, Sep 28, 2019 · 15:00
LegrégebbiLegutóbbi
LWLWLD
2.20
3.40
3.20
LegutóbbiLegrégebbi
WLWWWD
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.0
Összes gól
Alatt 10.5
Összes szöglet
+0.25
Gateshead
Altrincham vs Gateshead Csapatprofil
Altrincham
Az értékelések számítása folyamatban
DWLDLWLWLDLegutóbbiStabil0.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 19
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepElbukjaHozta 4/10
Nem tartja az előnyt · 5 meccsből 2-t nem nyer meg, ahol vezetettGól az 1. félidőben 9 az utolsó 10 meccsből3 győzelem az utolsó 10 meccsből
Gateshead
Az értékelések számítása folyamatban
DDWLDWWWLWLegutóbbiTűzben+1.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 21
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozzaHozta 7/10
Altrincham vs Gateshead Mérkőzés tényei
Altrincham
3GY-3D-4V az utolsó 10 meccsen, 15 szerzett és 16 kapott góllal. Átlag gól: 1.5 mellette, 1.6 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 40%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 30%3
Vereség 40%4
Összes gól 3.0
Felett 40%4
Érvénytelen 10%1
Alatt 50%5
Összes szöglet 10.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 0%0
Vereség 60%6
Gateshead
5GY-3D-2V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 8 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 0.8 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 70%, gól Over 10%, szöglet Over 50%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 30%3
Vereség 20%2
Összes gól 3.0
Felett 10%1
Érvénytelen 40%4
Alatt 50%5
Összes szöglet 10.5
Felett 50%5
Érvénytelen 0%0
Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 70%7
Érvénytelen 0%0
Vereség 30%3
Utolsó
| Altrincham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Gateshead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Altrincham | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Gateshead | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.0
Szögletek eloszlásaVonal 10.5
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.43,
Szórás: 1.50, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 23%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Altrincham vs Gateshead Gól-/szögletidő eloszlás
Altrincham vs Gateshead Egymás elleni mérleg
Altrincham vs Gateshead Teljes H2H megtekintése →| Altrincham Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - nemzeti liga | 2016-03-08 | 1 Altrincham |
0 - 1
2 - 3
|
Gateshead 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga | 2015-10-17 | 1 Gateshead |
0 - 0
2 - 2
|
Altrincham | D | -0.5, -1.0 | Felett |
|
||||||
| Angol Conference Premier | 2015-04-06 | Gateshead |
1 - 0
1 - 0
|
Altrincham 2 | L |
|
||||||||
| Angol Conference Premier | 2014-08-25 | Altrincham |
0 - 1
0 - 1
|
Gateshead | L | Alatt |
|
|||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Altrincham Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - FA Kupa - selejtező | 2019-09-21 | 1 Chester |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
||||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-14 | 2 Kidderminster |
1 - 0
2 - 0
|
Altrincham 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-07 | 1 Altrincham |
2 - 0
5 - 0
|
Leamington | W | -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-03 | 3 Southport |
2 - 0
2 - 1
|
Altrincham 3 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-31 | 2 Altrincham |
1 - 0
3 - 1
|
Farsley Celtic 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-26 | 2 Boston Utd |
2 - 0
5 - 0
|
Altrincham 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-24 | 1 1 Altrincham |
0 - 0
1 - 1
|
Darlington 3 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-17 | 1 Brackley |
1 - 0
1 - 0
|
Altrincham 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-13 | 1 Altrincham |
2 - 1
3 - 2
|
Alfreton Town 2 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-10 | 2 Gloucester City |
0 - 1
1 - 1
|
Altrincham 3 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-06 | 2 Chester |
0 - 1
1 - 1
|
Altrincham 3 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-03 | 1 3 Altrincham |
1 - 1
1 - 3
|
York 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-30 | Trafford |
0 - 1
0 - 2
|
Altrincham | W | 0.0 | Alatt |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | 1 Altrincham |
2 - 0
3 - 1
|
AFC Fylde | W | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Felett |
|
6-16 (22) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Altrincham |
1 - 1
1 - 2
|
Stockport | L | 0.0 | Push | 9.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Altrincham |
2 - 1
2 - 1
|
Blackpool | W | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-16 | Atherton Collieries |
1 - 1
2 - 2
|
Altrincham | D | +0.5, +1.0 | Felett |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-13 | 1 Altrincham |
0 - 3
0 - 6
|
Crewe | L | +0.5, +1.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-05-05 | 1 Chorley |
0 - 0
1 - 1
|
Altrincham 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-05-01 | Altrincham |
1 - 2
2 - 2
|
Blyth Spartans 3 | D | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-27 | 1 2 Ashton Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Altrincham 1 | D | +1.0, +1.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-22 | 1 Altrincham |
0 - 0
1 - 1
|
Hereford 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-20 | Nuneaton |
0 - 0
0 - 2
|
Altrincham | W | +1.0, +1.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-16 | 1 Altrincham |
1 - 0
1 - 2
|
Brackley 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-13 | 1 Altrincham |
1 - 0
5 - 3
|
Chorley 3 | W | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-09 | 3 AFC Telford |
0 - 1
1 - 1
|
Altrincham 4 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
16-7 (23) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-04-06 | 3 Alfreton Town |
0 - 3
0 - 7
|
Altrincham 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-03-30 | 1 Altrincham |
2 - 1
2 - 1
|
Kidderminster 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-03-09 | 1 York |
0 - 0
0 - 1
|
Altrincham 2 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-03-05 | Altrincham |
1 - 1
1 - 1
|
Blyth Spartans 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Gateshead Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - FA Kupa - selejtező | 2019-09-21 | Gateshead |
2 - 0
6 - 0
|
Ramsbottom United | W | -1.0, -1.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-17 | 2 Hereford |
0 - 0
2 - 1
|
Gateshead | L | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-14 | 1 Gateshead |
0 - 0
3 - 0
|
Boston Utd 4 | W | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-09-03 | Gateshead |
1 - 0
1 - 0
|
Spennymoor Town 1 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-31 | 1 Gateshead |
1 - 0
2 - 0
|
Brackley 3 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-26 | 1 York |
1 - 1
1 - 1
|
Gateshead | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-24 | Gateshead |
0 - 0
0 - 3
|
Farsley Celtic 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-17 | 3 Kettering |
1 - 0
1 - 2
|
Gateshead 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-13 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Bradford P A 2 | D | -1.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-10 | 3 AFC Telford |
0 - 0
0 - 0
|
Gateshead 3 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-07 | 2 Darlington |
0 - 1
1 - 1
|
Gateshead 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga - észak | 2019-08-03 | 1 Gateshead |
0 - 0
0 - 0
|
Southport 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-27 | 1 Gateshead |
1 - 0
3 - 1
|
Scarborough 3 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Gateshead |
1 - 0
1 - 0
|
Harrogate Town 1 | W | +1.0 | Alatt | 9.0 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-19 | 2 Hebburn Town |
1 - 1
2 - 4
|
Gateshead | W | +1.0, +1.5 | Felett |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-10 | Gateshead |
0 - 1
1 - 3
|
Middlesbrough | L | +1.5, +2.0 | Felett | 9.0 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-27 | 1 2 Gateshead |
0 - 2
0 - 2
|
Barrow 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-22 | 1 Harrogate Town |
1 - 0
2 - 0
|
Gateshead | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-19 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 0
|
Chesterfield 2 | W | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-13 | 1 Eastleigh |
1 - 0
1 - 0
|
Gateshead | L | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-09 | Gateshead |
0 - 1
0 - 1
|
AFC Fylde | L | +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-04-06 | 3 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Ebbsfleet United 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-03-30 | 3 Braintree Town |
1 - 0
2 - 0
|
Gateshead 1 | L | +0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-03-16 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
4 - 2
|
Gateshead 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-03-12 | 3 Solihull Moors |
0 - 0
1 - 0
|
Gateshead 1 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-03-09 | 3 Gateshead |
0 - 1
2 - 1
|
Barnet 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-03-02 | Aldershot |
0 - 0
0 - 2
|
Gateshead 1 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-02-23 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 1 | D | 0.0, +0.5 | Push |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - nemzeti liga | 2019-02-16 | 1 Dag & Red |
0 - 1
0 - 2
|
Gateshead 4 | W | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - nemzeti liga | 2019-02-09 | 2 Gateshead |
0 - 0
0 - 0
|
Havant and W 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.2 | 3.4 | 3.2 |
| Félidő | 2.75 | 2.2 | 3.4 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (5.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 0 - 0
Szöglet: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 3.0
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

