Szo, Oct 3, 2015 · 12:00
LegrégebbiLegutóbbi
WWLWWW
3.50
4.50
1.70
LegutóbbiLegrégebbi
WWLDWD
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.5
Összes gól
–
Összes szöglet
+1.0
AaB - U19
AaB - U19 vs Midtjylland - U19 Csapatprofil
AaB - U19
DDLLWWLWWWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletAlatt2/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozza6/9
Elfárad a végénNem tartja az előnyt3 győzelem egymás utánGól az 1. félidőben 9 az utolsó 10 meccsből
Midtjylland - U19
LLWWDWDLWWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepElbukja4/10
AaB - U19 vs Midtjylland - U19 Mérkőzés tényei
AaB - U19
5GY-2D-3V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 12 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.2 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 66%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 20%2
Vereség 30%3
Összes gól 3.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 66%6
Érvénytelen 11%1
Vereség 22%2
Midtjylland - U19
5GY-2D-3V az utolsó 10 meccsen, 18 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.8 mellette, 1.5 ellene. Győzelem 50%, AH győzelem 40%, gól Over 40%, szöglet Over 0%.
Végeredmény
Nyert 50%5
Döntetlen 20%2
Vereség 30%3
Összes gól 3.5
Felett 40%4
Érvénytelen 0%0
Alatt 60%6
Ázsiai hendikep
Nyert 40%4
Érvénytelen 0%0
Vereség 60%6
Utolsó
| AaB - U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Midtjylland - U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| AaB - U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Midtjylland - U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 3.5
Szögletek eloszlása
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 10,
Átl: 3.30,
Szórás: 1.68, Medián: 3,
Módusz: 3,
Felett: 40%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
AaB - U19 vs Midtjylland - U19 Gól-/szögletidő eloszlás
AaB - U19 vs Midtjylland - U19 Egymás elleni mérleg
AaB - U19 vs Midtjylland - U19 Teljes H2H megtekintése →| AaB - U19 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-03 | 1 Midtjylland - U19 |
3 - 0
3 - 0
|
AaB - U19 1 1 | L | -2.5 | Alatt |
|
||||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| AaB - U19 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Dánia - U19-es liga | 2015-09-19 | 1 Vejle - U19 |
0 - 1
0 - 2
|
AaB - U19 1 | W | 0.0 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-09-12 | 1 AaB - U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Lyngby - U19 1 | W | -0.5 | Felett |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-08-30 | 1 Odense BK - U19 |
0 - 2
2 - 3
|
AaB - U19 1 | W | +0.5 | Felett |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-08-15 | FC Nordsjaelland - U19 |
1 - 2
3 - 2
|
AaB - U19 1 | L | -1.0 | Felett |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-06-06 | 1 Silkeborg IF - U19 |
0 - 1
0 - 1
|
AaB - U19 4 | W | -0.5 | Alatt |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-30 | AaB - U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Randers Freja - U19 1 | W |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-16 | Vejle BK - U19 |
0 - 1
3 - 2
|
AaB - U19 1 | L | +0.5 | Felett |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-03 | 1 Midtjylland - U19 |
3 - 0
3 - 0
|
AaB - U19 1 1 | L | -2.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2015-04-18 | 1 Esbjerg - U19 |
0 - 0
0 - 0
|
AaB - U19 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2015-03-07 | 1 3 AaB - U19 |
1 - 0
1 - 1
|
FC Nordsjaelland - U19 3 1 | D | +1.0, +1.5 |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Dánia - U19-es liga | 2015-02-28 | 1 5 Brondby IF - U19 |
2 - 1
2 - 1
|
AaB - U19 | L | 0.0 | Alatt |
|
1-7 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2014-11-22 | AaB - U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Silkeborg - U19 | D | -0.5, -1.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2014-10-26 | Odense BK - U19 |
1 - 1
1 - 4
|
AaB - U19 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Midtjylland - U19 Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| UEFA ifjúsági liga | 2015-09-30 | 3 Midtjylland - U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Saburtalo - U19 2 | W | -1.0, -1.5 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-09-16 | 3 Midtjylland - U19 |
0 - 1
2 - 1
|
AGF - U19 1 | W | -1.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-08-29 | 1 FC Nordsjaelland - U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Midtjylland - U19 2 | L | 0.0 |
|
|||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-06-03 | 1 Esbjerg - U19 |
1 - 2
2 - 2
|
Midtjylland - U19 1 | D | +0.5 | Felett |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-23 | 3 Midtjylland - U19 |
1 - 1
3 - 1
|
FC Nordsjaelland - U19 2 | W | -1.0 | Push |
|
||||||
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-19 | 2 Midtjylland - U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Vejle - U19 2 | D | -3.0, -3.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
12-1 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Dánia - U19-es liga | 2015-05-03 | 1 Midtjylland - U19 |
3 - 0
3 - 0
|
AaB - U19 1 1 | W | -2.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2015-03-21 | Randers Freja - U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Midtjylland - U19 | W | +0.5 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2015-03-07 | 3 AGF - U19 |
2 - 0
5 - 2
|
Midtjylland - U19 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett |
|
4-11 (15) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (0-3) | ||
| Dánia - U19-es liga | 2014-11-22 | 2 Lyngby - U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Midtjylland - U19 3 | L | +1.5 | Alatt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3.5 | 4.5 | 1.7 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+1.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (3.5) | [email protected] | Alatt@2 |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 1 - 4 , Szöglet: 9 - 3
Szöglet: , Hendikep: +1.0 , Gólok: 3.5
-
4' - 1st Corner - AaB - U19 -
16' - 2nd Corner - AaB - U19 -
21' - 1st Yellow Card - AaB - U19 -
21' - 1st Goal - Midtjylland - U19 - Race to 3 Corners - AaB - U19
-
26' - 3rd Corner - AaB - U19 -
27' - 4th Corner - AaB - U19 -
38' - 2nd Yellow Card - AaB - U19 -
45+2' - 2nd Goal - Midtjylland - U19 - Race to 5 Corners - AaB - U19
-
47' - 5th Corner - AaB - U19 -
50' - 6th Corner - Midtjylland - U19 -
53' - 7th Corner - Midtjylland - U19 -
55' - 8th Corner - AaB - U19 -
56' - 3rd Goal - AaB - U19 -
65' - 3rd Yellow Card - AaB - U19 - Race to 7 Corners - AaB - U19
-
71' - 9th Corner - AaB - U19 -
76' - 10th Corner - AaB - U19 - Race to 9 Corners - AaB - U19
-
81' - 11th Corner - AaB - U19 -
90+1' - 4th Goal - Midtjylland - U19 -
90+3' - 12th Corner - Midtjylland - U19 -
90+5' - 4th Yellow Card - Midtjylland - U19 -
90+6' - 5th Goal - Midtjylland - U19 -
1-4 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

