Belgium - Szuperliga - nők Szögletstatisztika és eredmények
A TotalCorner Belgium - Szuperliga - nők szögletstatisztikát, sorsolást, eredményeket, tabellát, lapstatisztikát és szorzó-összehasonlítást kínál. Kövesd nyomon a legutóbbi Belgium - Szuperliga - nők mérkőzést a teljes idős szögletekkel, félidős szögletekkel, gólokkal, lapokkal és mérkőzésadatokkal.
| kezdési idő | Hazai | Állás | Vendég | Hendikep | Szöglet | Félidő szöglet | Ázsiai szgl. | Szöglet F/A | Gólok | Gól F/A | Támadás | Lövések | Elemzés | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/04 18:30 | Teljes | Gent (nők) | 1 - 0 | Westerlo (nők) | -0.5 | 3 - 4 | 3 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 127 - 132 | 4 - 2 | |||
| 04/04 15:00 | Teljes | Club Brugge (nők) | 0 - 2 | Anderlecht (nők) | +0.5, +1.0 | 2 - 4 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | - | - 2 | |
| 04/04 12:30 | Teljes | Standard Liege (nők) | 1 - 1 | OH Leuven (nők) | +0.5, +1.0 | 2 - 3 | 0 - 2 | 9.0 | Under | 2.5 | Under | 93 - 126 | 6 - 8 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/21 12:30 | Teljes | Anderlecht (nők) | 0 - 1 | OH Leuven (nők) | 0.0 | 6 - 2 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 141 - 82 | 9 - 1 | |
| 03/21 12:30 | Teljes | Westerlo (nők) | 1 - 3 | Gent (nők) | 0.0 | 5 - 4 | 0 - 1 | 8.5 | Over | 2.5 | Over | 125 - 117 | 9 - 11 | |
| 03/21 12:30 | Teljes | Zulte-Waregem (nők) | 3 - 3 | Genk (nők) | 0.0, -0.5 | 8 - 5 | 5 - 2 | 8.5 | Over | 2.5 | Over | - | 4 - 3 | |
| 03/21 12:30 | Teljes | Club Brugge (nők) | 0 - 3 | Standard Liege (nők) | -0.5, -1.0 | 7 - 1 | 7 - 0 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 99 - 64 | 14 - 9 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/17 19:00 | Teljes | OH Leuven (nők) | 2 - 0 | Westerlo (nők) | -3.0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 9.0 | Under | 3.5, 4.0 | Under | 97 - 76 | 16 - 10 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/14 19:00 | Teljes | OH Leuven (nők) | 2 - 1 | Club Brugge (nők) | -0.5, -1.0 | 2 - 7 | 2 - 4 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 121 - 113 | 10 - 10 | |
| 03/14 18:30 | Teljes | Gent (nők) | 2 - 0 | Anderlecht (nők) | +2.0 | 5 - 6 | 2 - 1 | 10.0 | Over | 3.5 | Under | 61 - 83 | 7 - 14 | |
| 03/14 12:30 | Teljes | Standard Liege (nők) | 1 - 0 | Zulte-Waregem (nők) | -0.5 | 3 - 3 | 1 - 3 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 103 - 112 | 7 - 14 | |
| 03/13 19:00 | Teljes | Genk (nők) | 4 - 2 | Westerlo (nők) | -0.5 | 7 - 5 | 5 - 2 | 3.0 | Over | 94 - 110 | 16 - 9 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/22 13:30 | Teljes | Gent (nők) | 2 - 2 | Genk (nők) | 0.0, +0.5 | 5 - 7 | 3 - 3 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 125 - 129 | 6 - 11 | |
| 02/21 18:00 | Teljes | Standard Liege (nők) | 1 - 2 | OH Leuven (nők) | +1.0 | 3 - 3 | 3 - 2 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | - | 1 - 2 | |
| 02/21 15:30 | Teljes | Westerlo (nők) | 1 - 5 | Zulte-Waregem (nők) | 0.0, +0.5 | 4 - 2 | 2 - 1 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 102 - 104 | 5 - 15 | |
| 02/21 12:30 | Teljes | Club Brugge (nők) | 2 - 3 | Anderlecht (nők) | 0.0, +0.5 | 4 - 8 | 4 - 3 | 9.5 | Over | 3.0 | Over | 89 - 90 | 6 - 17 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/18 18:30 | Teljes | Standard Liege (nők) | 0 - 2 | Genk (nők) | -0.5, -1.0 | 9 - 0 | 4 - 0 | 8.5 | Over | 2.5 | Under | 97 - 78 | 11 - 8 | |
| 02/18 18:00 | Teljes | Anderlecht (nők) | 1 - 1 | Zulte-Waregem (nők) | -2.0 | 4 - 4 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 93 - 79 | 11 - 7 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/14 19:00 | Teljes | OH Leuven (nők) | 2 - 1 | Westerlo (nők) | -2.5 | 10 - 3 | 5 - 1 | 9.0 | Over | 3.5, 4.0 | Under | 129 - 65 | 23 - 4 | |
| 02/14 15:00 | Teljes | Zulte-Waregem (nők) | 1 - 1 | Gent (nők) | -0.5 | 5 - 7 | 3 - 6 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 99 - 83 | 15 - 7 | |
| 02/14 12:30 | Teljes | Anderlecht (nők) | 3 - 0 | Standard Liege (nők) | -1.5, -2.0 | 6 - 5 | 3 - 3 | 9.0 | Over | 3.0 | Push | 134 - 93 | 10 - 2 | |
| 02/13 19:00 | Teljes | Genk (nők) | 1 - 2 | Club Brugge (nők) | +1.0 | 7 - 8 | 4 - 4 | 8.5 | Over | 3.0 | Push | 68 - 72 | 9 - 10 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/07 18:00 | Teljes | Anderlecht (nők) | 2 - 1 | Genk (nők) | -2.0 | 7 - 3 | 2 - 1 | 8.5 | Over | 3.5 | Under | 118 - 80 | 6 - 6 | |
| 02/07 18:00 | Teljes | Standard Liege (nők) | 1 - 1 | Westerlo (nők) | -1.0, -1.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | - | 1 - 1 | |
| 02/07 15:00 | Teljes | Club Brugge (nők) | 3 - 0 | Gent (nők) | -1.5, -2.0 | 9 - 1 | 5 - 0 | 9.5 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 86 - 54 | 29 - 5 | |
| 02/07 12:30 | Teljes | OH Leuven (nők) | 2 - 0 | Zulte-Waregem (nők) | -2.0 | 7 - 6 | 3 - 3 | 9.5 | Over | 3.0 | Under | 118 - 106 | 9 - 6 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/31 18:30 | Teljes | OH Leuven (nők) | 2 - 0 | Gent (nők) | -3.0, -3.5 | 6 - 2 | 4 - 0 | 10.0 | Under | 3.5, 4.0 | Under | 94 - 40 | 13 - 4 | |
| 01/31 15:30 | Teljes | Westerlo (nők) | 3 - 3 | Club Brugge (nők) | +1.0, +1.5 | 2 - 8 | 1 - 5 | 8.5 | Over | 3.0 | Over | - | 3 - 3 | |
| 01/31 15:00 | Teljes | Zulte-Waregem (nők) | 3 - 4 | Anderlecht (nők) | +1.0, +1.5 | 4 - 4 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | - | 3 - 4 | |
| 01/31 12:30 | Teljes | Genk (nők) | 2 - 0 | Standard Liege (nők) | +0.5, +1.0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 72 - 85 | 6 - 6 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/28 19:30 | Teljes | OH Leuven (nők) | 3 - 0 | Anderlecht (nők) | 0.0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 125 - 138 | 9 - 4 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/24 18:00 | Teljes | Anderlecht (nők) | 1 - 0 | Westerlo (nők) | -2.5, -3.0 | 8 - 1 | 6 - 0 | 9.0 | Push | 3.5, 4.0 | Under | 142 - 72 | 9 - 3 | |
| 01/24 18:00 | Teljes | Standard Liege (nők) | 2 - 0 | Gent (nők) | -1.0, -1.5 | 2 - 2 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 83 - 90 | 8 - 5 | |
| 01/24 15:00 | Teljes | Club Brugge (nők) | 2 - 1 | Zulte-Waregem (nők) | -1.0, -1.5 | 3 - 4 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 3.0 | Push | 94 - 76 | 16 - 13 | |
| 01/24 12:30 | Teljes | OH Leuven (nők) | 4 - 1 | Genk (nők) | -2.0, -2.5 | 4 - 1 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 3.5 | Over | 133 - 77 | 17 - 7 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/17 18:30 | Teljes | Gent (nők) | 1 - 2 | Anderlecht (nők) | +2.5 | 7 - 5 | 1 - 2 | 10.0 | Over | 3.5, 4.0 | Under | 102 - 101 | 5 - 7 | |
| 01/17 12:30 | Teljes | Westerlo (nők) | 0 - 1 | Standard Liege (nők) | +0.5 | 0 - 9 | 0 - 6 | 8.5 | Over | 2.5 | Under | 86 - 152 | 3 - 12 | |
| 01/16 19:00 | Teljes | Genk (nők) | 0 - 4 | Club Brugge (nők) | +1.5 | 3 - 5 | 1 - 3 | 8.5 | Under | 3.0 | Over | 119 - 91 | 4 - 11 | |
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/10 19:00 | OH Leuven (nők) | 0 - 0 | Westerlo (nők) | -2.0, -2.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.0 | 3.5 | - | - | ||||
| 01/10 18:00 | Standard Liege (nők) | 0 - 0 | Genk (nők) | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
