Ranheim 2 vs Trygg/Lade Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
Ranheim 2 2 - 6
Trygg/Lade
Ranheim 2 vs Trygg/Lade: egymás elleni statisztika
1
Találkozók
0 - 0 - 1
Gy - D - V
7
Átl. szöglet
0%
9,5 feletti szöglet
8
Átl. gól
H2H győzelmi arány
Ranheim 2 Győzelem 0%0
Döntetlen 0%0
Trygg/Lade Győzelem 100%1
Ranheim 2 és Trygg/Lade utolsó 1 találkozóján Ranheim 2 0, Trygg/Lade 1 alkalommal nyert, 0 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 7 szöglet volt, és az esetek 0%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor Ranheim 2 volt a hazai csapat, az átlag 7 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 8.
Ranheim 2 vs Trygg/Lade H2H-statisztika frissítve: 2026.10.21 06:10.
Ranheim 2 vs Trygg/Lade: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2025.06.01 | Ranheim 2 | 2 - 6 | Trygg/Lade | 1 - 3 | 3 - 4 | 7 | V |
Aktuális forma
Ranheim 2
Gy
V
Gy
D
V
Lőtt gól / mérkőzés3.2
Kapott gól / mérkőzés3.6
Szöglet mellette / mérkőzés3.4
Szöglet ellene / mérkőzés5.6
2,5 gól felett100%
Trygg/Lade
V
D
V
V
V
Lőtt gól / mérkőzés1.2
Kapott gól / mérkőzés3
Szöglet mellette / mérkőzés4
Szöglet ellene / mérkőzés6.6
2,5 gól felett80%
Ranheim 2 utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2026.10.04 | Spjelkavik | 2 - 5 | Ranheim 2 | 1 - 2 | 9 - 0 | 9 | Gy |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2026.09.21 | Nardo | 4 - 1 | Ranheim 2 | 2 - 0 | 6 - 3 | 9 | V |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2026.09.07 | Kvik Trondheim | 0 - 7 | Ranheim 2 | 0 - 3 | 3 - 3 | 6 | Gy |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2026.08.31 | Ranheim 2 | 3 - 3 | Orkla | 1 - 3 | 3 - 4 | 7 | D |
| Norvégia - 3. osztály - 2. csoport | 2026.08.15 | Herd | 9 - 0 | Ranheim 2 | 1 - 0 | 6 - 8 | 14 | V |
Trygg/Lade utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2026.10.17 | Trygg/Lade | 2 - 4 | Stjørdals/Blink | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | V |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2026.10.11 | Lørenskog | 3 - 3 | Trygg/Lade | 1 - 1 | 2 - 4 | 6 | D |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2026.10.04 | Trygg/Lade | 1 - 2 | Junkeren | 1 - 1 | 4 - 7 | 11 | V |
| Norvégia - 2. osztály, 2. csoport | 2026.09.20 | Trygg/Lade | 0 - 1 | Levanger | 0 - 0 | 5 - 13 | 18 | V |
| Norvégia - kupa | 2026.09.16 | Trygg/Lade | 0 - 5 | Molde | 0 - 1 | 2 - 6 | 8 | V |
Ranheim 2 mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Trygg/Lade mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Ranheim 2 és Trygg/Lade további párosításai
- Spjelkavik vs Ranheim 2 Egymás elleni mérleg
- Nardo vs Ranheim 2 Egymás elleni mérleg
- Kvik Trondheim vs Ranheim 2 Egymás elleni mérleg
- Ranheim 2 vs Orkla Egymás elleni mérleg
- Herd vs Ranheim 2 Egymás elleni mérleg
- Trygg/Lade vs Stjørdals/Blink Egymás elleni mérleg
- Lørenskog vs Trygg/Lade Egymás elleni mérleg
- Trygg/Lade vs Junkeren Egymás elleni mérleg
- Trygg/Lade vs Levanger Egymás elleni mérleg
- Trygg/Lade vs Molde Egymás elleni mérleg
