Rezeknes FA vs Marupes SC Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
Rezeknes FA 1 - 2
Marupes SC
Rezeknes FA vs Marupes SC: egymás elleni statisztika
5
Találkozók
1 - 2 - 2
Gy - D - V
15.5
Átl. szöglet
100%
9,5 feletti szöglet
2.8
Átl. gól
H2H győzelmi arány
Rezeknes FA Győzelem 20%1
Döntetlen 40%2
Marupes SC Győzelem 40%2
Rezeknes FA és Marupes SC utolsó 5 találkozóján Rezeknes FA 1, Marupes SC 2 alkalommal nyert, 2 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 15.5 szöglet volt, és az esetek 100%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor Rezeknes FA volt a hazai csapat, az átlag 15 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 2.8.
Rezeknes FA vs Marupes SC H2H-statisztika frissítve: 2026.09.22 13:48.
Rezeknes FA vs Marupes SC: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettország - 1. Liga | 2026.07.25 | Rezeknes FA | 1 - 2 | Marupes SC | 0 - 0 | - | - | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.03.22 | Marupes SC | 4 - 0 | Rezeknes FA | 1 - 0 | 9 - 5 | 14 | V |
| Lettország - 1. Liga | 2025.10.05 | Rezeknes FA | 2 - 1 | Marupes SC | 1 - 1 | 8 - 8 | 16 | Gy |
| Lettország - 1. Liga | 2025.05.24 | Marupes SC | 1 - 1 | Rezeknes FA | 0 - 1 | 12 - 6 | 18 | D |
| Lettország - 1. Liga | 2024.06.30 | Rezeknes FA | 1 - 1 | Marupes SC | 0 - 0 | 2 - 12 | 14 | D |
Aktuális forma
Rezeknes FA
D
V
V
V
V
Lőtt gól / mérkőzés0.8
Kapott gól / mérkőzés4
Szöglet mellette / mérkőzés0
Szöglet ellene / mérkőzés11
2,5 gól felett80%
Marupes SC
Gy
V
V
Gy
V
Lőtt gól / mérkőzés1.6
Kapott gól / mérkőzés1.6
Szöglet mellette / mérkőzés6
Szöglet ellene / mérkőzés6.5
2,5 gól felett60%
Rezeknes FA utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettország - 1. Liga | 2026.09.11 | Rezeknes FA | 2 - 2 | SK Super Nova II | 0 - 0 | - | - | D |
| Lettország - 1. Liga | 2026.09.05 | Riga Mariners | 5 - 0 | Rezeknes FA | 3 - 0 | 11 - 0 | 11 | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.30 | Rezeknes FA | 1 - 6 | Valmiera FC | 1 - 1 | - | - | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.23 | Rezeknes FA | 0 - 2 | FK Metta | 0 - 0 | - | - | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.08 | Skanstes SK | 5 - 1 | Rezeknes FA | 2 - 1 | - | - | V |
Marupes SC utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettország - 1. Liga | 2026.09.12 | Marupes SC | 5 - 0 | FK Tukums 2000/TSS II | 5 - 0 | - | - | Gy |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.29 | Marupes SC | 0 - 2 | JDFS Alberts | 0 - 2 | 5 - 9 | 14 | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.22 | Valmiera FC | 4 - 1 | Marupes SC | 2 - 0 | 7 - 7 | 14 | V |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.15 | Marupes SC | 2 - 1 | SK Super Nova II | 0 - 1 | 5 - 3 | 8 | Gy |
| Lettország - 1. Liga | 2026.08.08 | Marupes SC | 0 - 1 | Leevon PPK | 0 - 0 | 7 - 7 | 14 | V |
Rezeknes FA mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Marupes SC mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Rezeknes FA és Marupes SC további párosításai
- Rezeknes FA vs SK Super Nova II Egymás elleni mérleg
- Riga Mariners vs Rezeknes FA Egymás elleni mérleg
- Rezeknes FA vs Valmiera FC Egymás elleni mérleg
- Rezeknes FA vs FK Metta Egymás elleni mérleg
- Skanstes SK vs Rezeknes FA Egymás elleni mérleg
- Marupes SC vs FK Tukums 2000/TSS II Egymás elleni mérleg
- Marupes SC vs JDFS Alberts Egymás elleni mérleg
- Valmiera FC vs Marupes SC Egymás elleni mérleg
- Marupes SC vs SK Super Nova II Egymás elleni mérleg
- Marupes SC vs Leevon PPK Egymás elleni mérleg