Flamengo - U20 vs Cuiaba - U20 Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
Flamengo - U20 1 - 1
Cuiaba - U20
Flamengo - U20 vs Cuiaba - U20: egymás elleni statisztika
4
Találkozók
3 - 1 - 0
Gy - D - V
11.8
Átl. szöglet
75%
9,5 feletti szöglet
3.3
Átl. gól
H2H győzelmi arány
Flamengo - U20 Győzelem 75%3
Döntetlen 25%1
Cuiaba - U20 Győzelem 0%0
Flamengo - U20 és Cuiaba - U20 utolsó 4 találkozóján Flamengo - U20 3, Cuiaba - U20 0 alkalommal nyert, 1 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 11.8 szöglet volt, és az esetek 75%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor Flamengo - U20 volt a hazai csapat, az átlag 11.7 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 3.3.
Flamengo - U20 vs Cuiaba - U20 H2H-statisztika frissítve: 2026.09.26 08:42.
Flamengo - U20 vs Cuiaba - U20: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazília - Serie A - U20 | 2026.06.17 | Flamengo - U20 | 1 - 1 | Cuiaba - U20 | 0 - 1 | 11 - 4 | 15 | D |
| Brazília - Serie A - U20 | 2025.04.06 | Flamengo - U20 | 3 - 0 | Cuiaba - U20 | 1 - 0 | 8 - 3 | 11 | Gy |
| Brazília - Serie A - U20 | 2024.04.11 | Flamengo - U20 | 3 - 1 | Cuiaba - U20 | 3 - 1 | 4 - 5 | 9 | Gy |
| Brazília - Serie A - U20 | 2023.04.28 | Cuiaba - U20 | 1 - 3 | Flamengo - U20 | 0 - 1 | 8 - 4 | 12 | Gy |
Aktuális forma
Flamengo - U20
Gy
Gy
Gy
Gy
Gy
Lőtt gól / mérkőzés4
Kapott gól / mérkőzés0.6
Szöglet mellette / mérkőzés8.4
Szöglet ellene / mérkőzés3.8
2,5 gól felett80%
Cuiaba - U20
D
Gy
Gy
Gy
Gy
Lőtt gól / mérkőzés2.6
Kapott gól / mérkőzés0.6
Szöglet mellette / mérkőzés6.2
Szöglet ellene / mérkőzés6.4
2,5 gól felett60%
Flamengo - U20 utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Carioca U20 | 2026.09.19 | Botafogo - U20 | 0 - 1 | Flamengo - U20 | 0 - 1 | 8 - 5 | 13 | Gy |
| Brazil Campeonato Carioca U20 | 2026.09.12 | Flamengo - U20 | 6 - 2 | Volta Redonda U20 | 2 - 1 | 8 - 3 | 11 | Gy |
| Brazília - U20-as kupa | 2026.09.08 | Flamengo - U20 | 6 - 0 | Forte ES - U20 | 3 - 0 | 16 - 0 | 16 | Gy |
| Brazil Campeonato Carioca U20 | 2026.09.04 | Bangu - U20 | 0 - 3 | Flamengo - U20 | 0 - 1 | 3 - 6 | 9 | Gy |
| Brazil Campeonato Carioca U20 | 2026.08.29 | Flamengo - U20 | 4 - 1 | Madureira - U20 | 1 - 1 | 7 - 5 | 12 | Gy |
Cuiaba - U20 utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazília - U20-as kupa | 2026.09.10 | Santos U20 | 1 - 1 | Cuiaba - U20 | 1 - 0 | 8 - 2 | 10 | D |
| Brazília - Campeonato Matogrossense - U20 | 2026.08.11 | Cuiaba - U20 | 1 - 0 | Paulistano MT - U20 | 0 - 0 | 9 - 5 | 14 | Gy |
| Brazília - Campeonato Matogrossense - U20 | 2026.07.27 | Cuiaba - U20 | 3 - 0 | Uniao Rondonopolis - U20 | 2 - 0 | 9 - 2 | 11 | Gy |
| Brazília - Campeonato Matogrossense - U20 | 2026.07.12 | Luverdense - U20 | 1 - 5 | Cuiaba - U20 | 0 - 2 | 5 - 8 | 13 | Gy |
| Brazília - Serie A - U20 | 2026.07.01 | Palmeiras - U20 | 1 - 3 | Cuiaba - U20 | 0 - 3 | 12 - 3 | 15 | Gy |
Flamengo - U20 mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazil Campeonato Carioca U20 | 2026.09.26 | Flamengo - U20 | vs | Fluminense - U20 | - | - | - |
Cuiaba - U20 mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Flamengo - U20 és Cuiaba - U20 további párosításai
- Botafogo - U20 vs Flamengo - U20 Egymás elleni mérleg
- Flamengo - U20 vs Volta Redonda U20 Egymás elleni mérleg
- Flamengo - U20 vs Forte ES - U20 Egymás elleni mérleg
- Bangu - U20 vs Flamengo - U20 Egymás elleni mérleg
- Flamengo - U20 vs Madureira - U20 Egymás elleni mérleg
- Santos U20 vs Cuiaba - U20 Egymás elleni mérleg
- Cuiaba - U20 vs Paulistano MT - U20 Egymás elleni mérleg
- Cuiaba - U20 vs Uniao Rondonopolis - U20 Egymás elleni mérleg
- Luverdense - U20 vs Cuiaba - U20 Egymás elleni mérleg
- Palmeiras - U20 vs Cuiaba - U20 Egymás elleni mérleg