USM Alger vs CS Constantine Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
USM Alger 0 - 0
CS Constantine
USM Alger vs CS Constantine: egymás elleni statisztika
15
Találkozók
4 - 7 - 4
Gy - D - V
10.4
Átl. szöglet
40%
9,5 feletti szöglet
2.2
Átl. gól
H2H győzelmi arány
USM Alger Győzelem 27%4
Döntetlen 47%7
CS Constantine Győzelem 27%4
USM Alger és CS Constantine utolsó 15 találkozóján USM Alger 4, CS Constantine 4 alkalommal nyert, 7 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 10.4 szöglet volt, és az esetek 40%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor USM Alger volt a hazai csapat, az átlag 10.9 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 2.2.
USM Alger vs CS Constantine H2H-statisztika frissítve: 2026.10.21 20:22.
USM Alger vs CS Constantine: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Algéria - 1. osztály | 2026.03.08 | USM Alger | 0 - 0 | CS Constantine | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2025.10.04 | CS Constantine | 1 - 1 | USM Alger | 1 - 1 | 7 - 2 | 9 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2025.05.11 | USM Alger | 2 - 1 | CS Constantine | 0 - 1 | 5 - 1 | 6 | Gy |
| CAF Konföderációs Kupa | 2025.04.09 | USM Alger | 1 - 1 | CS Constantine | 1 - 0 | 6 - 7 | 13 | D |
| CAF Konföderációs Kupa | 2025.04.02 | CS Constantine | 1 - 1 | USM Alger | 1 - 0 | 4 - 7 | 11 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2024.11.21 | CS Constantine | 1 - 0 | USM Alger | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2024.06.03 | CS Constantine | 1 - 1 | USM Alger | 0 - 0 | 6 - 5 | 11 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2024.01.31 | USM Alger | 1 - 2 | CS Constantine | 0 - 0 | 8 - 5 | 13 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2022.12.24 | USM Alger | 2 - 1 | CS Constantine | 1 - 0 | 6 - 3 | 9 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2022.05.20 | USM Alger | 2 - 0 | CS Constantine | 0 - 0 | 13 - 4 | 17 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2022.01.21 | CS Constantine | 1 - 1 | USM Alger | 0 - 1 | 10 - 11 | 21 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2020.12.23 | CS Constantine | 2 - 1 | USM Alger | 1 - 0 | 3 - 5 | 8 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2020.02.08 | USM Alger | 1 - 3 | CS Constantine | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2019.08.19 | CS Constantine | 0 - 0 | USM Alger | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | D |
| Algéria - 1. osztály | 2019.05.26 | CS Constantine | 1 - 3 | USM Alger | 1 - 2 | 2 - 4 | 6 | Gy |
Aktuális forma
USM Alger
Gy
V
Gy
Gy
D
Lőtt gól / mérkőzés1.2
Kapott gól / mérkőzés0.6
Szöglet mellette / mérkőzés5.4
Szöglet ellene / mérkőzés4.8
2,5 gól felett20%
CS Constantine
V
V
Gy
V
Gy
Lőtt gól / mérkőzés2
Kapott gól / mérkőzés2.2
Szöglet mellette / mérkőzés3.4
Szöglet ellene / mérkőzés3.2
2,5 gól felett80%
USM Alger utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Algéria - 1. osztály | 2026.10.13 | USM Alger | 1 - 0 | JS Saoura | 1 - 0 | 4 - 7 | 11 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2026.10.08 | MB Rouissat | 1 - 0 | USM Alger | 0 - 0 | 5 - 10 | 15 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2026.09.19 | Olympique Akbou | 2 - 3 | USM Alger | 1 - 1 | 5 - 4 | 9 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2026.09.10 | USM Alger | 2 - 0 | JS El Biar | 1 - 0 | 6 - 4 | 10 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2026.09.04 | USM Khenchela | 0 - 0 | USM Alger | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | D |
CS Constantine utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Algéria - 1. osztály | 2026.10.17 | CS Constantine | 2 - 4 | JS El Biar | 1 - 4 | 8 - 0 | 8 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2026.10.12 | USM Khenchela | 2 - 0 | CS Constantine | 1 - 0 | 8 - 2 | 10 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2026.10.07 | CS Constantine | 4 - 0 | US Biskra | 1 - 0 | 3 - 3 | 6 | Gy |
| Algéria - 1. osztály | 2026.09.19 | ES Setif | 5 - 1 | CS Constantine | 1 - 1 | 3 - 2 | 5 | V |
| Algéria - 1. osztály | 2026.09.12 | CS Constantine | 3 - 0 | ASO Chlef | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 | Gy |
USM Alger mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
CS Constantine mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
USM Alger és CS Constantine további párosításai
- USM Alger vs JS Saoura Egymás elleni mérleg
- MB Rouissat vs USM Alger Egymás elleni mérleg
- Olympique Akbou vs USM Alger Egymás elleni mérleg
- USM Alger vs JS El Biar Egymás elleni mérleg
- USM Khenchela vs USM Alger Egymás elleni mérleg
- CS Constantine vs JS El Biar Egymás elleni mérleg
- USM Khenchela vs CS Constantine Egymás elleni mérleg
- CS Constantine vs US Biskra Egymás elleni mérleg
- ES Setif vs CS Constantine Egymás elleni mérleg
- CS Constantine vs ASO Chlef Egymás elleni mérleg
