Cieza vs Mar Menor Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
Cieza 1 - 2
Mar Menor
Cieza vs Mar Menor: egymás elleni statisztika
4
Találkozók
1 - 0 - 3
Gy - D - V
7.8
Átl. szöglet
25%
9,5 feletti szöglet
2.3
Átl. gól
H2H győzelmi arány
Cieza Győzelem 25%1
Döntetlen 0%0
Mar Menor Győzelem 75%3
Cieza és Mar Menor utolsó 4 találkozóján Cieza 1, Mar Menor 3 alkalommal nyert, 0 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 7.8 szöglet volt, és az esetek 25%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor Cieza volt a hazai csapat, az átlag 7.5 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 2.3.
Cieza vs Mar Menor H2H-statisztika frissítve: 2026.09.26 09:17.
Cieza vs Mar Menor: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europe Friendlies | 2023.08.09 | Cieza | 1 - 2 | Mar Menor | 1 - 1 | 3 - 7 | 10 | V |
| Spanyolország - Tercera 13. csoport | 2019.01.06 | Mar Menor | 3 - 1 | Cieza | 1 - 0 | 6 - 3 | 9 | V |
| Spanyolország - Tercera 13. csoport | 2017.09.03 | Mar Menor | 1 - 0 | Cieza | 0 - 0 | 4 - 3 | 7 | V |
| Spanyolország - Tercera 13. csoport | 2017.02.26 | Cieza | 1 - 0 | Mar Menor | 1 - 0 | 0 - 5 | 5 | Gy |
Aktuális forma
Cieza
V
Gy
D
Gy
Gy
Lőtt gól / mérkőzés1.2
Kapott gól / mérkőzés0.6
Szöglet mellette / mérkőzés5.4
Szöglet ellene / mérkőzés4.2
2,5 gól felett20%
Mar Menor
Gy
D
V
Gy
V
Lőtt gól / mérkőzés0.6
Kapott gól / mérkőzés1.4
Szöglet mellette / mérkőzés3.8
Szöglet ellene / mérkőzés3.4
2,5 gól felett60%
Cieza utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 3. csoport | 2026.09.19 | UD Castellonense | 1 - 0 | Cieza | 0 - 0 | 3 - 3 | 6 | V |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 3. csoport | 2026.09.13 | Cieza | 1 - 0 | Elche Ilicitano | 0 - 0 | 12 - 5 | 17 | Gy |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 3. csoport | 2026.09.05 | Alcoyano | 1 - 1 | Cieza | 0 - 1 | 8 - 4 | 12 | D |
| Europe Friendlies | 2026.08.22 | Santomera | 1 - 2 | Cieza | 1 - 2 | 2 - 5 | 7 | Gy |
| Europe Friendlies | 2026.08.19 | Cieza | 2 - 0 | Athletic Torrellano | 1 - 0 | 3 - 3 | 6 | Gy |
Mar Menor utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europe Friendlies | 2023.08.09 | Cieza | 1 - 2 | Mar Menor | 1 - 1 | 3 - 7 | 10 | Gy |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 4. csoport | 2023.05.14 | Mar Menor | 0 - 0 | Yeclano | 0 - 0 | 4 - 4 | 8 | D |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 4. csoport | 2023.05.07 | UCAM Murcia CF | 3 - 0 | Mar Menor | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 | V |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 4. csoport | 2023.04.30 | Mar Menor | 1 - 0 | Atletico Mancha Real | 0 - 0 | 0 - 4 | 4 | Gy |
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 4. csoport | 2023.04.23 | Juventud Torremolinos CF | 3 - 0 | Mar Menor | 2 - 0 | 1 - 8 | 9 | V |
Cieza mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanyolország - Segunda Division RFEF - 3. csoport | 2026.09.27 | Cieza | vs | Atletico Baleares | - | - | - |
Mar Menor mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
Cieza és Mar Menor további párosításai
- UD Castellonense vs Cieza Egymás elleni mérleg
- Cieza vs Elche Ilicitano Egymás elleni mérleg
- Alcoyano vs Cieza Egymás elleni mérleg
- Santomera vs Cieza Egymás elleni mérleg
- Cieza vs Athletic Torrellano Egymás elleni mérleg
- Mar Menor vs Yeclano Egymás elleni mérleg
- UCAM Murcia CF vs Mar Menor Egymás elleni mérleg
- Mar Menor vs Atletico Mancha Real Egymás elleni mérleg
- Juventud Torremolinos CF vs Mar Menor Egymás elleni mérleg