CD Boiro vs CD Barco Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
CD Boiro 0 - 1
CD Barco
CD Boiro vs CD Barco: egymás elleni statisztika
3
Találkozók
1 - 0 - 2
Gy - D - V
9.3
Átl. szöglet
33%
9,5 feletti szöglet
1.7
Átl. gól
H2H győzelmi arány
CD Boiro Győzelem 33%1
Döntetlen 0%0
CD Barco Győzelem 67%2
CD Boiro és CD Barco utolsó 3 találkozóján CD Boiro 1, CD Barco 2 alkalommal nyert, 0 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 9.3 szöglet volt, és az esetek 33%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor CD Boiro volt a hazai csapat, az átlag 7 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 1.7.
CD Boiro vs CD Barco H2H-statisztika frissítve: 2026.10.24 07:31.
CD Boiro vs CD Barco: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.02.08 | CD Boiro | 0 - 1 | CD Barco | 0 - 0 | 3 - 4 | 7 | V |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2025.09.21 | CD Barco | 0 - 1 | CD Boiro | 0 - 0 | 9 - 5 | 14 | Gy |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2018.12.16 | CD Barco | 3 - 0 | CD Boiro | 1 - 0 | 4 - 3 | 7 | V |
Aktuális forma
CD Boiro
Gy
Gy
V
Gy
Gy
Lőtt gól / mérkőzés1.8
Kapott gól / mérkőzés1
Szöglet mellette / mérkőzés5.4
Szöglet ellene / mérkőzés3.6
2,5 gól felett40%
CD Barco
D
D
Gy
V
V
Lőtt gól / mérkőzés1
Kapott gól / mérkőzés1.4
Szöglet mellette / mérkőzés4.8
Szöglet ellene / mérkőzés3.4
2,5 gól felett40%
CD Boiro utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.10.18 | Alondras | 0 - 1 | CD Boiro | 0 - 0 | 4 - 7 | 11 | Gy |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.10.11 | CD Boiro | 1 - 0 | Viveiro CF | 0 - 0 | 7 - 3 | 10 | Gy |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.10.04 | CD Estradense | 3 - 2 | CD Boiro | 2 - 1 | 6 - 5 | 11 | V |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.09.12 | Celtiga | 0 - 2 | CD Boiro | 0 - 1 | 1 - 4 | 5 | Gy |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.09.06 | CD Boiro | 3 - 2 | Montaneros | 2 - 1 | 4 - 4 | 8 | Gy |
CD Barco utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.10.18 | CD Barco | 1 - 1 | SD Sarriana | 1 - 0 | 6 - 2 | 8 | D |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.09.27 | CD Lalin | 1 - 1 | CD Barco | 1 - 0 | 3 - 7 | 10 | D |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.09.20 | CD Barco | 2 - 1 | Portonovo | 0 - 1 | 5 - 3 | 8 | Gy |
| Spanyolország - Tercera 1. csoport | 2026.09.12 | CD Barco | 1 - 2 | Silva SD | 0 - 2 | 6 - 5 | 11 | V |
| Európai barátságos mérkőzések | 2026.08.19 | UD Ourense | 2 - 0 | CD Barco | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 | V |
CD Boiro mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
CD Barco mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nincs adat | |||||||
CD Boiro és CD Barco további párosításai
- Alondras vs CD Boiro Egymás elleni mérleg
- CD Boiro vs Viveiro CF Egymás elleni mérleg
- CD Estradense vs CD Boiro Egymás elleni mérleg
- Celtiga vs CD Boiro Egymás elleni mérleg
- CD Boiro vs Montaneros Egymás elleni mérleg
- CD Barco vs SD Sarriana Egymás elleni mérleg
- CD Lalin vs CD Barco Egymás elleni mérleg
- CD Barco vs Portonovo Egymás elleni mérleg
- CD Barco vs Silva SD Egymás elleni mérleg
- UD Ourense vs CD Barco Egymás elleni mérleg
