AZ vs Roda JC Egymás elleni mérleg
Legutóbbi találkozó
AZ 2 - 2
Roda JC
AZ vs Roda JC: egymás elleni statisztika
6
Találkozók
2 - 3 - 1
Gy - D - V
11
Átl. szöglet
50%
9,5 feletti szöglet
1.8
Átl. gól
H2H győzelmi arány
AZ Győzelem 33%2
Döntetlen 50%3
Roda JC Győzelem 17%1
AZ és Roda JC utolsó 6 találkozóján AZ 2, Roda JC 1 alkalommal nyert, 3 mérkőzés pedig döntetlen lett. A mérkőzéseken átlagosan 11 szöglet volt, és az esetek 50%-ában 9,5 fölé került a számuk. Amikor AZ volt a hazai csapat, az átlag 12.7 szöglet volt. Átlagos összes gól találkozónként: 1.8.
AZ vs Roda JC H2H-statisztika frissítve: 2026.10.21 20:18.
AZ vs Roda JC: egymás elleni mérkőzések
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollandia - Eredivisie | 2018.02.04 | AZ | 2 - 2 | Roda JC | 2 - 1 | 2 - 6 | 8 | D |
| Hollandia - Eredivisie | 2017.11.19 | Roda JC | 0 - 1 | AZ | 0 - 0 | 1 - 7 | 8 | Gy |
| Hollandia - Eredivisie | 2017.04.09 | AZ | 1 - 1 | Roda JC | 1 - 1 | 13 - 4 | 17 | D |
| Hollandia - Eredivisie | 2016.11.20 | Roda JC | 1 - 1 | AZ | 1 - 0 | 4 - 7 | 11 | D |
| Hollandia - Eredivisie | 2016.01.16 | Roda JC | 0 - 1 | AZ | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | Gy |
| Hollandia - Eredivisie | 2015.08.30 | AZ | 0 - 1 | Roda JC | 0 - 1 | 8 - 5 | 13 | V |
Aktuális forma
AZ
D
Gy
V
Gy
V
Lőtt gól / mérkőzés1
Kapott gól / mérkőzés1.2
Szöglet mellette / mérkőzés5.4
Szöglet ellene / mérkőzés5
2,5 gól felett40%
Roda JC
Gy
D
V
Gy
D
Lőtt gól / mérkőzés1
Kapott gól / mérkőzés0.8
Szöglet mellette / mérkőzés5
Szöglet ellene / mérkőzés4.6
2,5 gól felett20%
AZ utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollandia - Eredivisie | 2026.10.18 | Cambuur Leeuwarden | 2 - 2 | AZ | 2 - 1 | 3 - 6 | 9 | D |
| UEFA Európa Liga | 2026.10.15 | AZ | 2 - 1 | Hapoel Beer Sheva | 0 - 0 | 5 - 1 | 6 | Gy |
| Hollandia - Eredivisie | 2026.10.10 | Feyenoord | 2 - 0 | AZ | 1 - 0 | 7 - 6 | 13 | V |
| Hollandia - Eredivisie | 2026.09.20 | AZ | 1 - 0 | Telstar | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | Gy |
| UEFA Európa Liga | 2026.09.16 | Sunderland | 1 - 0 | AZ | 0 - 0 | 12 - 5 | 17 | V |
Roda JC utolsó 5 mérkőzése
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet | Eredmény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.10.19 | FC Utrecht - tartalék | 1 - 2 | Roda JC | 1 - 0 | 3 - 11 | 14 | Gy |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.10.09 | Roda JC | 1 - 1 | PSV - tartalék | 0 - 0 | 7 - 4 | 11 | D |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.10.04 | VVV | 2 - 0 | Roda JC | 0 - 0 | 6 - 3 | 9 | V |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.09.26 | Roda JC | 2 - 0 | RKC | 1 - 0 | 1 - 5 | 6 | Gy |
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.09.18 | Ajax - tartalék | 0 - 0 | Roda JC | 0 - 0 | 5 - 3 | 8 | D |
AZ mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Európa Liga | 2026.10.22 | Ararat Armenia | vs | AZ | - | - | - |
| Hollandia - Eredivisie | 2026.10.25 | AZ | vs | FC Twente | - | - | - |
| Hollandia - Eredivisie | 2026.10.31 | Ajax | vs | AZ | - | - | - |
Roda JC mérkőzései
| Liga | Dátum | Hazai | Állás | Vendég | Félidő | Szögletek | Összes szöglet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hollandia - Eerste Divisie | 2026.10.23 | Almere City | vs | Roda JC | - | - | - |
AZ és Roda JC további párosításai
- Cambuur Leeuwarden vs AZ Egymás elleni mérleg
- AZ vs Hapoel Beer Sheva Egymás elleni mérleg
- Feyenoord vs AZ Egymás elleni mérleg
- AZ vs Telstar Egymás elleni mérleg
- Sunderland vs AZ Egymás elleni mérleg
- FC Utrecht - tartalék vs Roda JC Egymás elleni mérleg
- Roda JC vs PSV - tartalék Egymás elleni mérleg
- VVV vs Roda JC Egymás elleni mérleg
- Roda JC vs RKC Egymás elleni mérleg
- Ajax - tartalék vs Roda JC Egymás elleni mérleg
