Souths United Nurgalöökide statistika ja tulemused
Austraalia Queensland Premier League
Seeriad ja vorm Kõik seeriad
Trendid Viimased 20
3.5 väravat mängus
12.5 nurgalööki mängus
2.9 kaarti mängus
Meeskonna profiil Austraalia Queensland Premier League 2 · Tugevus võrreldes liiga 12 meeskonnaga, viimased 365 päeva
Mustrid
1. poolaeg vs 2. poolaeg
| V V K | Väravate vahe / mäng | |
|---|---|---|
| 1. poolaeg | 4V 4V 2K | +0.3 |
| 2. poolaeg | 4V 1V 5K | 0.0 |
Võrdsed poolajad · sarnane mõlemal poolajal
Esimene värav ja tagasitulekud
- Skooris esimesena 5 mängus 10-st · seejärel 5V 0V 0K
- Lasi esimesena sisse 5 mängus 10-st · seejärel 2V 0V 3K
- Punkt või võit pärast esimest kaotatud väravat: 2 5-st
- Juhtis, kuid ei võitnud: 0 7-st
Selget mustrit pole · viimases 10 mängus ei paista midagi silma
Kodus / Võõrsil Ava VIP-iga Viimased 20
Logi sisse
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Väravad kokku | Väravad Ü/A | Ohtlik rünnak | Otsesündmused | Analüüs | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/07 10:37 | Lõpp | Ipswich Knights | 3 - 1 | Souths United | -1 |
8 - 4
(6-2)
|
10.0
|
Üle |
4
|
Tasa |
52 - 55
-
|
|
|||
| 09/04 09:27 | Lõpp | 1 Souths United | 1 - 2 | Mitchelton FC 1 | +0.75 |
0 - 4
(0-2)
|
10.0
|
Alla |
4
|
Alla |
48 - 41
-
|
|
|||
| 08/27 10:30 | Lõpp | 1 Wynnum Wolves | 1 - 3 | Souths United 1 | +0.5 |
5 - 10
(2-3)
|
10.5
|
Üle |
3.0
|
Üle |
60 - 80
-
|
|
|||
| 07/31 09:30 | Souths United | 0 - 0 | Western Pride FC |
0 - 0
|
10.5
|
|
-
|
||||||||
| 07/24 09:15 | Lõpp | 1 Rochedale Rovers | 3 - 1 | Souths United 3 | -3.25 |
3 - 6
(1-3)
|
10.5
|
Alla |
4.75
|
Alla |
70 - 48
-
|
|
|||
| 07/17 09:30 | Lõpp | 2 Souths United | 0 - 1 | Holland Park Hawks | 0.0 |
9 - 1
(3-0)
|
10.0
|
Tasa |
3.75
|
Alla |
85 - 72
-
|
|
|||
| 07/11 07:00 | Lõpp | 2 Souths United | 2 - 4 | Brisbane City 4 | +4.0 |
1 - 5
(1-3)
|
|
5.5
|
Üle |
29 - 54
-
|
|
||||
| 06/12 09:00 | Lõpp | 2 SWQ Thunder | 3 - 0 | Souths United 3 | -1.75 |
2 - 8
(1-3)
|
10.5
|
Alla |
4.0
|
Alla |
40 - 48
-
|
|
|||
| 06/04 10:30 | Lõpp | 1 Mitchelton FC | 3 - 1 | Souths United 1 | -0.5 |
3 - 3
(1-1)
|
10.0
|
Alla |
4.0
|
Tasa |
31 - 31
-
|
|
|||
| 05/30 07:00 | Lõpp | 3 Souths United | 1 - 2 | Wynnum Wolves 2 | -1.5 |
5 - 4
(2-2)
|
10.5
|
Alla |
3.5
|
Alla |
47 - 36
-
|
|
|||
| 05/22 09:30 | Lõpp | 1 Southside Eagles | 1 - 2 | Souths United 3 | 0.0 |
7 - 3
(4-2)
|
10.5
|
Alla |
3.5
|
Alla |
43 - 40
-
|
|
|||
| 05/15 09:30 | Lõpp | 2 Souths United | 3 - 2 | Sunshine Coast 1 | 0.0 |
6 - 3
(5-2)
|
10.5
|
Alla |
3.75
|
Üle |
51 - 32
-
|
|
|||
| 05/08 10:15 | Lõpp | 2 Western Pride FC | 2 - 3 | Souths United 1 | -1.5 |
3 - 5
(1-3)
|
10.5
|
Alla |
4.25
|
Üle |
25 - 31
-
|
|
|||
| 05/01 09:30 | Lõpp | 2 Souths United | 1 - 6 | Rochedale Rovers | +2.25 |
1 - 6
(1-5)
|
11.0
|
Alla |
4.25
|
Üle |
34 - 41
-
|
|
|||
| 04/23 10:45 | Lõpp | 1 Ipswich Knights | 1 - 1 | Souths United 1 | -1.5 |
3 - 5
(0-4)
|
11.0
|
Alla |
3.75
|
Alla |
44 - 30
-
|
|
|||
| 04/20 10:30 | Lõpp | 3 2 Rochedale Rovers | 1 - 1 | Souths United 5 | -1.75 |
5 - 2
(1-0)
|
10.5
|
Alla |
4.0
|
Alla |
132 - 80
-
|
|
|||
| 04/16 10:30 | Lõpp | 1 4 Holland Park Hawks | 2 - 3 | Souths United 1 | -1.0 |
3 - 6
(2-4)
|
10.5
|
Alla |
3.5
|
Üle |
65 - 50
-
|
|
|||
| 04/12 11:08 | Lõpp | Brisbane City | 4 - 0 | Souths United 2 |
3 - 5
(1-2)
|
|
|
Tasa |
59 - 57
-
|
|
|||||
| 04/09 11:30 | Souths United | 0 - 0 | Brisbane City | +3.25 |
0 - 0
|
11.5
|
5.0
|
-
|
|||||||
| 03/26 09:30 | Ipswich Knights | 0 - 0 | Souths United | -1.75 |
0 - 0
|
11.0
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 03/26 09:30 | Lõpp | 3 Souths United | 1 - 4 | Ipswich Knights 1 | +1.25 |
2 - 5
(1-4)
|
|
3.75
|
Üle |
99 - 98
-
|
|
||||
| 03/14 07:00 | Lõpp | 1 Souths United | 0 - 3 | SWQ Thunder | +3.0 |
5 - 4
(3-1)
|
|
4.5
|
Alla |
99 - 66
-
|
|
||||
| 11/14 08:30 | Lõpp | Souths United | 1 - 7 | Western Pride FC 1 | +0.5 |
2 - 6
(1-3)
|
11.0
|
Alla |
4.25
|
Üle |
63 - 70
-
|
|
|||
| 11/06 09:15 | Lõpp | 1 Rochedale Rovers | 2 - 1 | Souths United | -1.5 |
1 - 4
(0-2)
|
10.0
|
Alla |
4.25
|
Alla |
119 - 120
-
|
|
|||
| 10/31 08:30 | Lõpp | 1 Souths United | 1 - 5 | Wynnum Wolves 1 | +1.5 |
1 - 10
(0-5)
|
10.5
|
Üle |
4.25
|
Üle |
72 - 130
-
|
|
|||
| 10/24 09:30 | Lõpp | 1 Souths United | 2 - 3 | Sunshine Coast | +0.5 |
11 - 8
(2-3)
|
10.5
|
Üle |
3.75
|
Üle |
80 - 70
-
|
|
|||
| 10/03 09:30 | Lõpp | 4 Souths United | 4 - 4 | Mitchelton FC 2 | +1.25 |
7 - 10
(3-4)
|
|
3.75
|
Üle |
93 - 116
-
|
|
||||
| 09/26 09:00 | Lõpp | 1 Souths United | 1 - 4 | SWQ Thunder 1 | +2.25 |
3 - 7
(0-5)
|
10.5
|
Alla |
4.75
|
Üle |
76 - 138
-
|
|
|||
| 09/19 09:00 | Lõpp | 1 5 Logan Lightning | 2 - 0 | Souths United | -2.25 |
3 - 1
(2-1)
|
10.5
|
Alla |
4.25
|
Alla |
61 - 47
-
|
|
|||
| 09/15 11:09 | Lõpp | 3 Souths United | 4 - 3 | Southside Eagles 4 1 | -0.5 |
5 - 5
(3-3)
|
11.0
|
Alla |
3.75
|
Üle |
116 - 100
-
|
|
|||

