Wollongong Wolves Nurgalöökide statistika ja tulemused
Austraalia New South Wales Premier League
Seeriad ja vorm Kõik seeriad
Trendid Viimased 20
3.4 väravat mängus
9.1 nurgalööki mängus
3.4 kaarti mängus
Meeskonna profiil Austraalia New South Wales Premier League · Tugevus võrreldes liiga 16 meeskonnaga, viimased 365 päeva
Mustrid
1. poolaeg vs 2. poolaeg
| V V K | Väravate vahe / mäng | |
|---|---|---|
| 1. poolaeg | 4V 2V 4K | -0.4 |
| 2. poolaeg | 2V 4V 4K | -0.2 |
Võrdsed poolajad · sarnane mõlemal poolajal
Esimene värav ja tagasitulekud
- Skooris esimesena 3 mängus 10-st · seejärel 2V 0V 1K
- Lasi esimesena sisse 6 mängus 10-st · seejärel 0V 1V 5K
- Punkt või võit pärast esimest kaotatud väravat: 1 6-st
- Juhtis, kuid ei võitnud: 4 6-st
Ei hoia eduseisu · ei võida 4 mängu 6-st, kus juhtis
Kodus / Võõrsil Ava VIP-iga Viimased 20
Logi sisse
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Väravad kokku | Väravad Ü/A | Ohtlik rünnak | Otsesündmused | Analüüs | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06/16 06:00 | Lõpp | Wollongong Wolves | 4 - 0 | Sydney FC U21 | -2.0 |
12 - 1
(6-0)
|
10.0
|
Üle |
3.5
|
Üle |
47 - 33
-
|
|
|||
| 06/09 06:00 | Lõpp | 2 Wollongong Wolves | 1 - 2 | Sydney United 58 6 1 | -1.0 |
14 - 3
(8-1)
|
9.0
|
Üle |
3.25
|
Alla |
37 - 20
-
|
|
|||
| 06/05 10:30 | Lõpp | 3 Wollongong Wolves | 0 - 1 | Mt Druitt Town Rangers 4 1 | -1.5 |
3 - 3
(1-1)
|
10.0
|
Alla |
3.5
|
Alla |
58 - 43
-
|
|
|||
| 06/01 09:00 | Lõpp | 1 Wollongong Wolves | 4 - 0 | Apia L Tigers | -0.25 |
4 - 6
(1-2)
|
10.0
|
Tasa |
3.0
|
Üle |
36 - 42
-
|
|
|||
| 05/26 06:00 | Lõpp | Manly Utd | 0 - 4 | Wollongong Wolves 4 | +0.5 |
13 - 3
(5-2)
|
9.5
|
Üle |
2.75
|
Üle |
38 - 31
-
|
|
|||
| 05/22 10:46 | Lõpp | 5 Pittwater RSL FC | 1 - 2 | Wollongong Wolves |
1 - 6
(1-2)
|
|
|
Tasa |
36 - 91
-
|
|
|||||
| 05/18 10:00 | Lõpp | 4 Marconi Stallions | 1 - 3 | Wollongong Wolves 3 | +0.25 |
7 - 3
(3-0)
|
9.5
|
Üle |
3.0
|
Üle |
53 - 40
-
|
|
|||
| 05/11 09:00 | Lõpp | 2 Wollongong Wolves | 0 - 1 | Rockdale City Suns 4 | -0.75 |
7 - 1
(3-0)
|
10.0
|
Alla |
3.25
|
Alla |
47 - 35
-
|
|
|||
| 05/05 06:00 | Lõpp | 1 Wollongong Wolves | 4 - 0 | Blacktown City 5 | -0.5 |
4 - 3
(0-0)
|
|
2.75
|
Üle |
40 - 28
-
|
|
||||
| 04/27 09:30 | Lõpp | 3 Sutherland Sharks | 2 - 2 | Wollongong Wolves 1 | +1.0 |
1 - 10
(1-3)
|
9.5
|
Üle |
3.25
|
Üle |
40 - 46
-
|
|
|||
| 04/21 08:00 | Lõpp | 1 Hakoah Sydney City East | 0 - 2 | Wollongong Wolves | +0.25 |
4 - 10
(2-5)
|
10.0
|
Üle |
2.75
|
Alla |
65 - 67
-
|
|
|||
| 04/14 06:00 | Lõpp | 2 Wollongong Wolves | 1 - 1 | Mt Druitt Town Rangers 3 | -1.25 |
4 - 2
(1-1)
|
9.5
|
Alla |
3.25
|
Alla |
46 - 26
-
|
|
|||
| 04/10 10:50 | Lõpp | 2 Dunbar Rovers FC | 1 - 2 | Wollongong Wolves 2 |
2 - 3
(1-2)
|
|
|
Tasa |
42 - 62
-
|
|
|||||
| 04/07 07:06 | Lõpp | 2 Sydney Olympic | 0 - 2 | Wollongong Wolves 4 | -0.5 |
7 - 6
(1-4)
|
10.0
|
Üle |
3.0
|
Alla |
59 - 52
-
|
|
|||
| 03/30 08:00 | Lõpp | 1 Sydney FC U21 | 3 - 4 | Wollongong Wolves 3 | +1.0 |
4 - 7
(3-2)
|
10.0
|
Üle |
3.0
|
Üle |
49 - 57
-
|
|
|||
| 03/24 06:00 | Lõpp | 3 Sydney United 58 | 2 - 2 | Wollongong Wolves 5 | -0.25 |
2 - 8
(1-4)
|
9.5
|
Üle |
2.25
|
Üle |
31 - 34
-
|
|
|||
| 03/17 06:30 | Lõpp | 2 Apia L Tigers | 0 - 3 | Wollongong Wolves 1 | -1.0 |
8 - 7
(4-3)
|
10.0
|
Üle |
3.25
|
Alla |
96 - 72
-
|
|
|||
| 03/10 04:00 | Lõpp | 2 Wollongong Wolves | 2 - 1 | Manly Utd 3 | 0.0 |
6 - 1
(3-1)
|
9.5
|
Alla |
2.5
|
Üle |
47 - 30
-
|
|
|||
| 02/24 07:00 | Lõpp | 1 Rockdale City Suns | 2 - 1 | Wollongong Wolves 2 | -0.5 |
6 - 5
(4-1)
|
|
3.75
|
Alla |
34 - 37
-
|
|
||||
| 02/17 04:00 | Lõpp | Belconnen United | 0 - 2 | Wollongong Wolves | +1.5 |
1 - 2
(0-1)
|
|
3.5
|
Alla |
10 - 41
-
|
|
||||
| 02/02 06:00 | Lõpp | 1 Hamilton Olympic | 1 - 3 | Wollongong Wolves | +0.5 |
1 - 4
(1-3)
|
|
3.25
|
Üle |
38 - 45
-
|
|
||||
| 10/05 10:30 | Lõpp | Wollongong Wolves | 1 - 3 | Central Coast Mariners 1 | +2.25 |
4 - 9
(3-5)
|
9.5
|
Üle |
3.75
|
Üle |
35 - 41
-
|
|
|||
| 08/12 06:00 | Lõpp | 2 Marconi Stallions | 0 - 3 | Wollongong Wolves 2 | -1.25 |
8 - 1
(2-0)
|
9.5
|
Alla |
3.0
|
Tasa |
50 - 36
-
|
|
|||
| 08/05 06:00 | Lõpp | 1 Wollongong Wolves | 0 - 4 | Sydney Olympic | +0.75 |
1 - 1
(0-0)
|
10.0
|
Alla |
3.0
|
Üle |
40 - 56
-
|
|
|||
| 07/28 10:00 | Lõpp | Manly Utd | 1 - 1 | Wollongong Wolves 1 | -0.25 |
2 - 1
(2-0)
|
10.0
|
Alla |
2.75
|
Alla |
40 - 35
-
|
|
|||
| 07/21 10:00 | Lõpp | 1 Wollongong Wolves | 1 - 1 | Apia L Tigers 1 | +0.75 |
3 - 8
(2-2)
|
10.0
|
Üle |
3.25
|
Alla |
30 - 54
-
|
|
|||
| 07/07 10:00 | Lõpp | 5 Bonnyrigg White Eagles | 1 - 0 | Wollongong Wolves 2 | 0.0 |
5 - 5
(2-1)
|
10.0
|
Tasa |
3.0
|
Alla |
41 - 45
-
|
|
|||
| 07/01 06:00 | Lõpp | 2 Wollongong Wolves | 1 - 3 | Sydney United 58 | 0.0 |
1 - 6
(0-0)
|
10.0
|
Alla |
2.75
|
Üle |
45 - 48
-
|
|
|||
| 06/23 10:00 | Lõpp | 3 Wollongong Wolves | 2 - 1 | Hakoah Sydney City East | -0.25 |
6 - 6
(1-4)
|
10.0
|
Üle |
3.0
|
Tasa |
34 - 28
-
|
|
|||
| 06/17 06:00 | Lõpp | 4 Wollongong Wolves | 2 - 1 | Sutherland Sharks | -0.5 |
6 - 3
(3-3)
|
10.0
|
Alla |
2.75
|
Üle |
46 - 31
-
|
|
|||

