Tallinna FC Ararat - naised Nurgalöökide statistika ja tulemused
Eesti Meistriliiga - naised
Seeriad ja vorm Kõik seeriad
Trendid Viimased 20
Lõppenud matše veel pole
Mustrid
1. poolaeg vs 2. poolaeg
Iga poolaeg loetakse omaette mänguks. 1. poolaeg vaheaja seisu, 2. poolaeg ainult vaheaja järgsete väravate järgi.
V V K loeb neid poolaja tulemusi valimi mängudes. Väravate vahe / mäng on meeskonna väravad miinus vastaste omad sellel poolajal, mängu kohta.
Otsus võrdleb punkte poolaja kohta (võit 3, viik 1). Selge vahe annab Kiire algus või Teise poolaja meeskond. Vajub lõpus: esimestel poolaegadel ees, teistel kaotus.
Lõppenud matše veel pole
Esimene värav ja tagasitulekud
Skoorib esimesena / Laseb esimesena sisse: mitmes valimi mängus lõi või sai meeskond esimese värava ja nende mängude tulemus (V V K).
Tagasitulekud: mängud, kus meeskond sai esimese värava, kuid võttis siiski punkti või võidu. Kaotatud eduseisud: mängud, kus meeskond mingil hetkel juhtis, kuid ei võitnud.
Otsus valib tugevaima mustri: Tagasituleku meeskond (pooled esimese värava kaotanud mängud päästetud), Ei hoia eduseisu (35% või rohkem eduseise jäi võiduta), Avab skoori (skoorib enamasti esimesena ja võidab enamiku neist), Aeglane algus (laseb enamasti esimesena sisse). Mittetäieliku ajajoonega mängud jäetakse välja.
Väravate ajajoon pole veel saadaval
Kodus / Võõrsil Ava VIP-iga Viimased 20
Lõppenud matše veel pole
Logi sisse
Logi sisse, et jälgida meeskondi, hoida märkmeid ja seada teavitusi. Tuled otse siia tagasi.
Tööriistad:
1X2 Aasia händikäpiks · Skann ja backtest
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Väravad kokku | Väravad Ü/A | Ohtlik rünnak | Otsesündmused | Analüüs | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/20 10:30 | JK Tallinna Kalev - naised | 0 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised | -0.25 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 08/16 13:00 | Lõpp | Saku Sporting (N) | 10 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised 1 | -4.25 |
11 - 0
(6-0)
|
|
5.75
|
Üle |
139 - 22
-
|
|
||||
| 08/09 10:30 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 0 - 2 | Viimsi JK (N) 1 | +0.75 |
4 - 10
(3-4)
|
|
3.25
|
Alla |
48 - 136
-
|
|
||||
| 08/06 17:00 | Põlva FC Lootos - naised | 0 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised | +1.25 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 06/17 16:00 | Lõpp | 2 Tallinna FC Ararat - naised | 3 - 3 | Tartu JK Tammeka (N) 1 | -1.75 |
8 - 2
(5-2)
|
|
4.25
|
Üle |
91 - 70
-
|
|
||||
| 06/14 17:00 | Lõpp | 2 JK Tallinna Kalev - naised | 1 - 1 | Tallinna FC Ararat - naised | +0.5 |
6 - 7
(3-2)
|
|
3.25
|
Alla |
85 - 78
-
|
|
||||
| 06/07 10:30 | Lõpp | 1 JK Tabasalu - naised | 0 - 1 | Tallinna FC Ararat - naised 2 1 | -1.0 |
6 - 5
(1-4)
|
|
3.75
|
Alla |
61 - 36
-
|
|
||||
| 05/16 17:00 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 1 - 7 | FC Flora Tallinn (N) 1 | +3.0 |
2 - 2
(0-1)
|
|
4.0
|
Üle |
51 - 104
-
|
|
||||
| 05/07 17:00 | Lõpp | 2 FC Flora Tallinn (N) | 1 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised 2 | -4.0 |
7 - 1
(3-0)
|
|
5.25
|
Alla |
129 - 39
-
|
|
||||
| 05/01 10:30 | Lõpp | Tallinna FC Ararat - naised | 2 - 0 | JK Tallinna Kalev - naised | -1.25 |
7 - 4
(3-2)
|
|
3.5
|
Alla |
104 - 69
-
|
|
||||
| 04/26 10:30 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 2 - 3 | JK Tabasalu - naised | -0.75 |
6 - 1
(2-1)
|
|
3.5
|
Üle |
40 - 54
-
|
|
||||
| 04/19 10:30 | Lõpp | FC Elva (N) | 0 - 4 | Tallinna FC Ararat - naised | +2.0 |
6 - 3
(0-3)
|
|
3.75
|
Üle |
39 - 45
-
|
|
||||
| 04/16 17:30 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 4 - 1 | JK Tallinna Kalev - naised 2 | 0.0 |
9 - 0
(3-0)
|
|
3.5
|
Üle |
116 - 78
-
|
|
||||
| 04/13 17:00 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 2 - 0 | Saku Sporting (N) 1 | +1.25 |
1 - 5
(1-1)
|
|
3.25
|
Alla |
75 - 104
-
|
|
||||
| 03/28 16:00 | Viimsi JK (N) | 0 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised | 0.0 |
0 - 0
|
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 11/01 15:00 | Lõpp | 1 FC Elva (N) | 1 - 4 | Tallinna FC Ararat - naised 1 | +2.25 |
3 - 5
(2-1)
|
|
4.5
|
Üle |
49 - 74
-
|
|
||||
| 09/21 10:30 | Lõpp | Tallinna FC Ararat - naised | 3 - 4 | JK Tallinna Kalev - naised 2 | +0.25 |
4 - 2
(2-2)
|
|
3.0
|
Üle |
92 - 66
-
|
|
||||
| 09/07 13:00 | Lõpp | Viimsi JK (N) | 0 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised 2 | -0.25 |
2 - 3
(1-3)
|
|
3.25
|
Alla |
32 - 45
-
|
|
||||
| 08/31 10:30 | Lõpp | 3 Tallinna FC Ararat - naised | 0 - 3 | Saku Sporting (N) 2 | +1.25 |
1 - 5
(0-2)
|
|
3.75
|
Alla |
72 - 112
-
|
|
||||
| 08/24 10:30 | Lõpp | Põlva FC Lootos - naised | 1 - 5 | Tallinna FC Ararat - naised | +1.25 |
3 - 14
(0-7)
|
|
3.5
|
Üle |
23 - 54
-
|
|
||||
| 08/17 10:00 | Lõpp | JK Tabasalu - naised | 7 - 0 | Tallinna FC Ararat - naised | -1.25 |
8 - 4
(5-3)
|
|
3.5
|
Üle |
75 - 64
-
|
|
||||
| 08/11 14:00 | Lõpp | 1 Tallinna FC Ararat - naised | 0 - 2 | JK Tallinna Kalev - naised 3 1 | +0.5 |
2 - 6
(1-3)
|
|
3.5
|
Alla |
35 - 54
-
|
|
||||
| 08/03 10:30 | Lõpp | 1 1 Tallinna FC Ararat - naised | 3 - 4 | FC Flora Tallinn (N) | +3.75 |
0 - 7
(0-3)
|
|
4.75
|
Üle |
44 - 119
-
|
|
||||
| 07/20 10:30 | Lõpp | 2 Tallinna FC Ararat - naised | 2 - 1 | Tartu JK Tammeka (N) 3 | +0.25 |
8 - 3
(6-0)
|
|
4.5
|
Alla |
88 - 83
-
|
|
||||
| 06/15 18:00 | Lõpp | 1 Viimsi JK (N) | 0 - 3 | Tallinna FC Ararat - naised 2 | 0.0 |
2 - 3
(0-2)
|
|
3.5
|
Alla |
65 - 79
-
|
|
||||
| 06/07 18:00 | Lõpp | 2 Tallinna FC Ararat - naised | 2 - 1 | Saku Sporting (N) 3 | +2.75 |
3 - 4
(0-2)
|
|
4.25
|
Alla |
74 - 81
-
|
|
||||
| 05/18 10:30 | Lõpp | 3 Tallinna FC Ararat - naised | 3 - 3 | JK Tabasalu - naised 1 | +2.0 |
6 - 3
(2-3)
|
|
4.0
|
Üle |
75 - 100
-
|
|
||||
| 05/11 10:30 | Lõpp | Tartu JK Tammeka (N) | 3 - 1 | Tallinna FC Ararat - naised 2 | -1.0 |
5 - 3
(3-3)
|
|
4.0
|
Tasa |
69 - 29
-
|
|
||||
| 05/05 17:00 | Lõpp | 2 JK Tallinna Kalev - naised | 3 - 2 | Tallinna FC Ararat - naised | -1.25 |
9 - 2
(6-2)
|
|
3.5
|
Üle |
76 - 56
-
|
|
||||
| 04/27 10:30 | Lõpp | 2 Tallinna FC Ararat - naised | 1 - 3 | Viimsi JK (N) 1 | +0.75 |
3 - 1
(1-0)
|
|
3.5
|
Üle |
91 - 63
-
|
|
||||

