Erzurumspor FK Nurgalöökide statistika ja tulemused

Türgi superliiga

Vanim DDDLLDWLWD Viimane Langusteel-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 35

Märkmed:

Järgmine mäng

Erzurumspor FK v Eyüpspor
10/17 11:30 · Türgi superliiga
Handikäp-1.0
Väravajoon2.0/2.5
Nurgalöökide joon8.5

Seeriad ja vorm Kõik seeriad

Meeskonna profiil Türgi superliiga · Tugevus võrreldes liiga 21 meeskonnaga, viimased 365 päeva

53Kokku
TugevusKoduvorm NõrkusRünnak
Rünnak: löödud väravaid mängu kohtaRünnak40 Kaitse: lubatud väravaid mängu kohta, vähem on paremKaitse58 Nurgalööke saadud: saadud nurgalööke mängu kohtaNurgalööke saadud40 2. poolaeg: punkte mängu kohta 2. poolajal2. poolaeg40 Koduvorm: punkte kodumängu kohta liigasKoduvorm87 Võõrsilvorm: punkte võõrsilmängu kohta liigasVõõrsilvorm43 Hiljutine vorm: punkte mängu kohta, viimased 5 liigamänguHiljutine vorm74

Mustrid

1. poolaeg vs 2. poolaeg

V V KVäravate vahe / mäng
1. poolaeg3V 4V 3K-0.3
2. poolaeg1V 5V 4K-0.5

Võrdsed poolajad · sarnane mõlemal poolajal

Esimene värav ja tagasitulekud

  • Skooris esimesena 3 mängus 9-st · seejärel 2V 1V 0K
  • Lasi esimesena sisse 5 mängus 9-st · seejärel 0V 2V 3K
  • Punkt või võit pärast esimest kaotatud väravat: 2 5-st
  • Juhtis, kuid ei võitnud: 1 3-st

Selget mustrit pole · viimases 9 mängus ei paista midagi silma

Väravate ajajoon 9 mängul viimasest 10-st

Kodus / Võõrsil Ava VIP-iga Viimased 20

NurgalöögidKõikKodus 4Võõrsil 6
Nurgalööke kokku8.0
Oma nurgalöögid2.8
Vastase nurgalöögid5.2
Üle 9.520%
Üle nurgalöögijoone22%
VäravadKõikKodus 4Võõrsil 6
Löödud0.6
Lastud1.4
Üle 2.530%
Mõlemad skoorivad40%
KaardidKõikKodus 4Võõrsil 6
Kaarte mängu kohta3.5
Üle 3.550%
Põhineb viimasel 10 lõppenud matšil · Üle% = tabavus · nurgalöögijoon 9 mängus
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Handikäp Nurgalöök Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Väravad kokku Väravad Ü/A Ohtlik rünnak Otsesündmused Analüüs
10/17 11:30 Erzurumspor FK 0 - 0 Eyüpspor -1.0
0 - 0 (0-0)
8.5
2.25
-

10/10 14:00 Lõpp 3 Alanyaspor 0 - 0 Erzurumspor FK 3 -0.5
5 - 3 (1-1)
8.5
Alla
2.0
Alla
60 - 36
-

09/20 15:00 Lõpp 3 Erzurumspor FK 1 - 0 Samsunspor 2 -0.25
3 - 5 (1-4)
8.5
Alla
2.25
Alla
49 - 33
-

09/11 18:00 Lõpp 3 Beşiktaş 3 - 0 Erzurumspor FK -1.75
10 - 1 (8-0)
9.5
Üle
3.0
Tasa
29 - 9
-

09/05 15:00 Lõpp 1 Erzurumspor FK 1 - 0 Konyaspor 4 -0.25
4 - 3 (0-0)
9.0
Alla
2.0
Alla
44 - 54
-

08/28 19:30 Lõpp 3 Gençlerbirliği 1 - 1 Erzurumspor FK 2 -0.25
3 - 5 (2-3)
9.0
Alla
2.0
Tasa
49 - 33
-

08/21 19:30 Lõpp 1 Erzurumspor FK 0 - 4 Galatasaray +1.0
2 - 2 (0-1)
8.5
Alla
2.75
Üle
33 - 28
-

08/16 19:30 Lõpp 1 Amed SK 3 - 0 Erzurumspor FK -0.25
4 - 4 (1-3)
9.0
Alla
2.5
Üle
30 - 48
-

05/02 14:00 Lõpp 3 Çorum FK 1 - 1 Erzurumspor FK 1 -0.75
8 - 2 (4-1)
9.0
Üle
2.5
Alla
48 - 26
-

04/26 14:00 Lõpp 1 Erzurumspor FK 1 - 1 Bandirmaspor 1 -0.5
4 - 5 (0-3)
9.0
Tasa
2.25
Alla
42 - 17
-

04/19 14:00 Lõpp 1 Bodrum FK 1 - 1 Erzurumspor FK 2 +0.25
7 - 0 (1-0)
8.0
Alla
2.5
Alla
43 - 37
-

04/13 15:00 Lõpp Erzurumspor FK 2 - 0 Boluspor -2.0
6 - 2 (1-1)
9.0
Alla
3.0
Alla
50 - 37
-

04/09 18:00 Lõpp 3 Istanbulspor 0 - 1 Erzurumspor FK +0.75
1 - 3 (1-1)
8.5
Alla
2.5
Alla
29 - 61
-

04/04 14:00 Lõpp 1 Erzurumspor FK 2 - 1 76 Igdir Belediyespor 1 -0.75
5 - 2 (2-0)
8.5
Alla
2.5
Üle
52 - 41
-

03/22 16:00 Lõpp 2 Esenler Erokspor 0 - 2 Erzurumspor FK 2 -0.25
11 - 1 (5-0)
8.5
Üle
2.5
Alla
80 - 15
-

03/15 10:30 Lõpp 2 Erzurumspor FK 3 - 0 Hatayspor 2 -3.5
9 - 3 (5-2)
4.25
Alla
63 - 13
-

03/11 13:00 Lõpp 1 Ümraniyespor 3 - 1 Erzurumspor FK +0.75
4 - 3 (1-0)
8.5
Alla
2.5
Üle
27 - 56
-

03/07 10:30 Lõpp Erzurumspor FK 8 - 1 Manisa FK 1 -1.25
8 - 3 (5-2)
8.0
Üle
2.5
Üle
44 - 32
-

03/04 11:30 Lõpp 1 Erzurumspor FK 4 - 2 Ankara Keciorengucu 1 -0.5
7 - 1 (4-0)
8.0
Tasa
2.75
Üle
73 - 23
-

02/28 10:30 Lõpp 3 Vanspor FK 0 - 3 Erzurumspor FK 2 +0.25
7 - 5 (2-3)
8.0
Üle
2.25
Üle
58 - 30
-

02/22 10:30 Lõpp Erzurumspor FK 4 - 0 Serik Belediyespor 2 -1.75
0 - 3 (0-1)
8.5
Alla
3.0
Üle
41 - 22
-

02/18 11:30 Lõpp 3 Ankara Keciorengucu 1 - 2 Erzurumspor FK 3 0.0
5 - 4 (3-2)
9.0
Tasa
2.5
Üle
32 - 85
-

02/09 17:00 Lõpp 1 Sakaryaspor 0 - 1 Erzurumspor FK 2 +0.75
0 - 3 (0-2)
8.5
Alla
2.25
Alla
38 - 45
-

02/05 17:30 Lõpp 1 Fenerbahçe 3 - 1 Erzurumspor FK 1 -2.0
6 - 0 (1-0)
9.0
Alla
3.5
Üle
48 - 29
-

01/31 10:30 Lõpp Erzurumspor FK 4 - 0 Sarıyer 1 -1.0
5 - 4 (3-1)
8.5
Üle
2.25
Üle
33 - 40
-

01/24 16:00 Lõpp 3 Pendikspor 1 - 2 Erzurumspor FK 2 -0.25
4 - 3 (3-0)
8.0
Alla
2.25
Üle
21 - 22
-

01/18 10:30 Lõpp 2 Erzurumspor FK 2 - 0 Amed SK 2 2 0.0
1 - 7 (1-2)
8.5
Alla
2.25
Alla
34 - 42
-

01/15 10:00 Lõpp 1 Erzurumspor FK 2 - 0 Çaykur Rizespor 2 +0.5
3 - 5 (1-0)
9.0
Alla
2.5
Alla
26 - 40
-

01/11 13:00 Lõpp 1 2 Sivasspor 0 - 2 Erzurumspor FK 1 0.0
4 - 1 (1-0)
8.5
Alla
2.25
Alla
41 - 43
-

12/28 13:00 Lõpp 3 Erzurumspor FK 1 - 0 Çorum FK 2 -0.25
4 - 4 (3-3)
9.0
Alla
2.25
Alla
29 - 43
-

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused