T, Feb 24, 2015 · 19:45
VanimadHiljutised
LDWLWW
2.60
3.30
2.62
HiljutisedVanimad
DDWWLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
0.0
Wrexham
Wrexham vs Forest Green Meeskonna profiil
Wrexham
Hinnanguid arvutatakse
DWWLLDWLWWHiljutisedTõusuteel+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Forest Green
Hinnanguid arvutatakse
DWLWWLWWDDHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata3/8
Viimane
| Wrexham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Forest Green | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Wrexham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Forest Green | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 27,
Keskm: 2.81,
Std. hälve: 1.68, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 48%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Wrexham vs Forest Green Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Wrexham vs Forest Green Omavahelised kohtumised
Wrexham vs Forest Green Vaata kogu H2H-d →| Wrexham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England Conference Premier | 2014-09-06 | Forest Green |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wrexham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa FA Trophy | 2015-02-21 | Wrexham |
1 - 0
2 - 1
|
Torquay 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa FA Trophy | 2015-02-10 | 1 Halifax |
0 - 1
0 - 1
|
Wrexham 3 | V | -0.5 | Alla |
|
||||||
| England Conference Premier | 2015-01-19 | 1 Dover |
2 - 0
2 - 0
|
Wrexham 1 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa FA Trophy | 2015-01-13 | 1 Wrexham |
2 - 1
6 - 1
|
Stockport 1 | V | -1.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa FA Trophy | 2015-01-10 | Stockport |
2 - 0
2 - 2
|
Wrexham | Vi | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa FA Cup | 2015-01-04 | Stoke |
0 - 0
3 - 1
|
Wrexham 2 | K | -2.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
13-5 (18) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-12-20 | 1 Wrexham |
0 - 1
1 - 3
|
Dartford 3 | K | -1.0 | Üle |
|
13-4 (17) | 10-0 (10) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa FA Trophy | 2014-12-16 | Wrexham |
1 - 0
2 - 0
|
Southport 1 1 | V | -0.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa FA Cup | 2014-12-06 | 1 Wrexham |
1 - 0
3 - 1
|
Maidstone Utd 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-12-02 | 1 1 Wrexham |
0 - 0
0 - 0
|
Bristol Rovers 2 | Vi | 0.0 | Alla |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Conference Premier | 2014-11-25 | Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England Conference Premier | 2014-11-15 | 3 Braintree Town |
1 - 0
1 - 0
|
Wrexham 5 1 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| England Conference Premier | 2014-11-12 | 3 Woking |
0 - 1
1 - 1
|
Wrexham 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2014-11-09 | 1 Wrexham |
3 - 0
3 - 0
|
Woking 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England Conference Premier | 2014-11-01 | Wrexham |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax 2 | Vi | 0.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| FA Cup Qual | 2014-10-28 | Wrexham |
2 - 1
5 - 2
|
Macclesfield 2 1 | V | -0.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| FA Cup Qual | 2014-10-24 | 3 Macclesfield |
1 - 0
1 - 1
|
Wrexham 3 | Vi |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| England Conference Premier | 2014-10-18 | 3 Lincoln City |
0 - 1
1 - 1
|
Wrexham 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-10-11 | 1 2 Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
Grimsby 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England Conference Premier | 2014-10-07 | 1 2 Halifax |
1 - 0
2 - 2
|
Wrexham 1 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
0-14 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| England Conference Premier | 2014-10-04 | 2 Torquay |
0 - 1
2 - 1
|
Wrexham 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-09-30 | Wrexham |
0 - 0
1 - 0
|
Kidderminster 4 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-09-27 | Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Eastleigh 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference Premier | 2014-09-22 | 2 Chester |
0 - 1
2 - 1
|
Wrexham 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-09-16 | 3 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-09-09 | 4 Bristol Rovers |
1 - 0
1 - 0
|
Wrexham 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England Conference Premier | 2014-09-06 | Forest Green |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-08-30 | Wrexham |
1 - 1
1 - 2
|
Woking | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Conference Premier | 2014-08-25 | Wrexham |
1 - 1
2 - 2
|
Macclesfield | Vi | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| England Conference Premier | 2014-08-23 | Alfreton Town |
1 - 3
2 - 3
|
Wrexham | V | Üle |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Forest Green Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England Conference Premier | 2015-02-14 | 2 Altrincham |
2 - 1
2 - 2
|
Forest Green 3 1 | Vi |
|
||||||||
| England Conference Premier | 2015-02-10 | 2 Alfreton Town |
0 - 0
2 - 2
|
Forest Green 3 | Vi | +0.5 | Üle |
|
||||||
| England Conference Premier | 2015-01-31 | 1 Forest Green |
1 - 0
1 - 0
|
Nuneaton 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| England Conference Premier | 2015-01-17 | 1 Braintree Town |
0 - 0
1 - 2
|
Forest Green | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa FA Trophy | 2015-01-10 | Ebbsfleet United |
1 - 0
1 - 0
|
Forest Green 2 1 | K | +0.5 | Alla |
|
||||||
| England Conference Premier | 2015-01-04 | 1 Forest Green |
1 - 1
4 - 1
|
Welling 1 | V |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| England Conference Premier | 2015-01-01 | 2 Kidderminster |
0 - 3
2 - 4
|
Forest Green 2 | V | -0.5 | Üle |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| England Conference Premier | 2014-12-19 | 2 Grimsby |
1 - 0
2 - 1
|
Forest Green 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-12-09 | 1 Forest Green |
2 - 1
2 - 1
|
Woking | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England Conference Premier | 2014-12-06 | Forest Green |
1 - 0
1 - 1
|
Altrincham 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England Conference Premier | 2014-12-02 | 2 Halifax |
2 - 0
1 - 0
|
Forest Green 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-11-15 | 1 Torquay |
2 - 1
3 - 3
|
Forest Green 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Conference Premier | 2014-11-11 | 3 Forest Green |
0 - 0
1 - 1
|
Eastleigh 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa FA Cup | 2014-11-09 | 2 Forest Green |
0 - 1
0 - 2
|
Scunthorpe 1 | K | 0.0 | 11.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | |
| England Conference Premier | 2014-11-01 | 2 Forest Green |
0 - 2
3 - 3
|
Lincoln City 1 | Vi | -0.5 | Üle |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| FA Cup Qual | 2014-10-25 | 2 Gloucester City |
1 - 2
1 - 4
|
Forest Green 2 | V |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| England Conference Premier | 2014-10-18 | 1 3 Bristol Rovers |
0 - 1
0 - 1
|
Forest Green | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| England Conference Premier | 2014-10-11 | 1 Forest Green |
0 - 0
1 - 1
|
Gateshead 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Conference Premier | 2014-10-07 | AFC Telford |
0 - 0
0 - 1
|
Forest Green 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-10-04 | 1 Macclesfield |
0 - 1
2 - 2
|
Forest Green | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England Conference Premier | 2014-09-30 | 2 Forest Green |
1 - 1
2 - 1
|
Torquay 3 1 | V | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | |
| England Conference Premier | 2014-09-16 | 1 Eastleigh |
0 - 1
2 - 2
|
Forest Green | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England Conference Premier | 2014-09-09 | Nuneaton |
0 - 0
1 - 0
|
Forest Green 1 | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England Conference Premier | 2014-09-06 | Forest Green |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England Conference Premier | 2014-08-25 | Forest Green |
0 - 0
1 - 1
|
Bristol Rovers | Vi | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-10 (17) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | |
| England Conference Premier | 2014-08-22 | Aldershot |
1 - 0
1 - 1
|
Forest Green | Vi | Alla |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | |||
| England Conference Premier | 2014-08-09 | Southport |
0 - 0
0 - 1
|
Forest Green | V | Alla |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.6 | 3.3 | 2.62 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

