Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.5
Aarau
Wil 1900 vs Aarau Meeskonna profiil
Wil 1900
WLLLLLLLWWHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 13
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata2/7
Aarau
LWLDWDLLLLHiljutisedLangusteel-0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 14
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata3/9
Viimane
| Wil 1900 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Aarau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Wil 1900 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Aarau | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 24,
Keskm: 3.08,
Std. hälve: 1.44, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 63%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Wil 1900 vs Aarau Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Wil 1900 vs Aarau Omavahelised kohtumised
Wil 1900 vs Aarau Vaata kogu H2H-d →| Wil 1900 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-10-10 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Wil 1900 | K | Üle |
|
|||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wil 1900 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-17 | Wil 1900 |
0 - 0
0 - 0
|
FC Tuggen | Vi |
|
||||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-16 | Wil 1900 |
0 - 1
2 - 2
|
St. Gallen | Vi |
|
||||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-12 | 2 Wil 1900 |
0 - 1
1 - 4
|
Lucerne 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Šveitsi Challenge League | 2014-12-08 | 1 FC Schaffhausen |
0 - 2
0 - 3
|
Wil 1900 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šveitsi Challenge League | 2014-11-29 | 3 Wil 1900 |
0 - 0
1 - 0
|
Servette 2 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-11-14 | FC Vaduz |
0 - 2
0 - 2
|
Wil 1900 | V |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Šveitsi Challenge League | 2014-11-08 | Wil 1900 |
0 - 2
0 - 3
|
Winterthur 1 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-11-02 | 1 2 Lausanne Sports |
0 - 0
1 - 0
|
Wil 1900 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Šveitsi karikas | 2014-10-30 | 2 Munsingen |
3 - 0
3 - 2
|
Wil 1900 1 | K | +1.5 | Üle |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Šveitsi Challenge League | 2014-10-26 | 1 Wil 1900 |
0 - 1
2 - 3
|
FC Chiasso 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-10-19 | 3 Biel-Bienne |
3 - 0
4 - 1
|
Wil 1900 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-10-10 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Wil 1900 | K | Üle |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Šveitsi Challenge League | 2014-10-06 | 2 Wil 1900 |
1 - 1
1 - 2
|
Lugano 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-09-27 | 3 Wil 1900 |
2 - 2
2 - 4
|
Wohlen FC 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-09-24 | 2 FC Chiasso |
0 - 1
0 - 2
|
Wil 1900 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-09-13 | 1 Wil 1900 |
0 - 0
0 - 0
|
Biel-Bienne 1 | Vi | -1.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Šveitsi Challenge League | 2014-08-30 | Lugano |
0 - 1
1 - 1
|
Wil 1900 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-08-17 | Wil 1900 |
2 - 1
5 - 2
|
FC Schaffhausen | V | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | |
| Šveitsi Challenge League | 2014-08-13 | Wil 1900 |
2 - 0
4 - 2
|
Le Mont LS | V | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | |
| Šveitsi Challenge League | 2014-08-10 | Wohlen FC |
2 - 0
2 - 1
|
Wil 1900 | K | 0.0 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
13-1 (14) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šveitsi Challenge League | 2014-08-03 | Servette |
1 - 2
1 - 2
|
Wil 1900 | V | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| Šveitsi Challenge League | 2014-07-26 | Wil 1900 |
0 - 1
0 - 1
|
Lausanne Sports | K |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | (-) | (-) | ||||
| Šveitsi Challenge League | 2014-07-21 | Winterthur |
2 - 0
4 - 0
|
Wil 1900 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-15 | Young Boys |
1 - 1
1 - 1
|
Wil 1900 | Vi | Alla |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-12 | FC Thun |
0 - 1
2 - 2
|
Wil 1900 | Vi | Üle |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-02 | Lucerne |
3 - 1
4 - 3
|
Wil 1900 | K | Üle |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-06-22 | Grasshoppers |
2 - 0
4 - 1
|
Wil 1900 | K | Üle |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Aarau Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-01-20 | 1 Hannover 96 |
2 - 0
3 - 1
|
Aarau | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2014-12-07 | 5 FC Vaduz |
1 - 0
1 - 0
|
Aarau 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2014-11-29 | 3 Aarau |
0 - 1
0 - 3
|
Lucerne 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2014-11-23 | Basel |
1 - 0
3 - 0
|
Aarau | K | -1.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2014-11-09 | 2 2 Aarau |
0 - 1
0 - 1
|
FC Zürich 4 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2014-11-02 | 2 FC Sion |
1 - 2
2 - 2
|
Aarau 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šveitsi karikas | 2014-10-29 | 3 Lucerne |
1 - 2
1 - 2
|
Aarau 2 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Šveitsi superliiga | 2014-10-25 | 2 FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
Aarau 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Šveitsi superliiga | 2014-10-18 | 4 Aarau |
0 - 1
0 - 3
|
St. Gallen 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-10-10 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Wil 1900 | V | Üle |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Šveitsi superliiga | 2014-10-05 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Young Boys 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2014-09-27 | 3 Grasshoppers |
1 - 0
2 - 1
|
Aarau 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2014-09-24 | 2 FC Zürich |
0 - 0
0 - 0
|
Aarau 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šveitsi superliiga | 2014-09-13 | 1 Aarau |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2014-08-16 | Aarau |
0 - 1
1 - 2
|
Grasshoppers | K |
|
6-9 (15) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Šveitsi superliiga | 2014-08-09 | St. Gallen |
0 - 1
2 - 2
|
Aarau | Vi |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Šveitsi superliiga | 2014-08-06 | Aarau |
1 - 0
1 - 1
|
FC Vaduz | Vi | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | |
| Šveitsi superliiga | 2014-07-27 | Young Boys |
0 - 1
1 - 1
|
Aarau | Vi |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | (-) | (-) | ||||
| Šveitsi superliiga | 2014-07-19 | Aarau |
0 - 2
1 - 2
|
Basel | K | +0.5, +1.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-05 | Lugano |
1 - 1
2 - 2
|
Aarau | Vi | 0.0 | Üle | 13.0 | Tasa |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-06-28 | Wohlen FC |
1 - 1
2 - 2
|
Aarau | Vi | Üle |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-06-13 | Aarau |
1 - 2
2 - 3
|
FC Schaffhausen | K | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Šveitsi superliiga | 2014-05-15 | Aarau |
1 - 1
1 - 3
|
Basel | K |
|
4-11 (15) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Šveitsi superliiga | 2014-03-16 | Basel |
3 - 0
5 - 0
|
Aarau | K |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.4 | 3.6 | 1.85 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 6 - 0
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 3.0
-
28' - 1st Corner - Wil 1900 -
39' - 1st Yellow Card - Wil 1900 -
41' - 2nd Corner - Wil 1900 -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Wil 1900
-
53' - 3rd Corner - Wil 1900 -
56' - 4th Corner - Wil 1900 - Race to 5 Corners - Wil 1900
-
69' - 5th Corner - Wil 1900 -
73' - 1st Goal - Wil 1900 -
78' - 2nd Yellow Card - Aarau -
83' - 6th Corner - Wil 1900 -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

