L, Oct 30, 2021 · 15:00
VanimadHiljutised
LLWWDL
2.45
3.60
2.45
HiljutisedVanimad
LWWLLD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Welling
Welling vs Billericay Meeskonna profiil
Welling
LWDLLLWWDLHiljutisedTõusuteel+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 19
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpVõrdne4/9
Billericay
DLLLDLLWWLHiljutisedStabiilne+0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| Welling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Billericay | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Welling | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Billericay | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 3.35,
Std. hälve: 1.84, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 52%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Welling vs Billericay Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Welling vs Billericay Omavahelised kohtumised
Welling vs Billericay Vaata kogu H2H-d →| Welling Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League South | 2020-11-17 | 1 Welling |
1 - 1
2 - 2
|
Billericay 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2020-03-14 | 2 Welling |
0 - 0
2 - 0
|
Billericay 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa National League South | 2019-08-13 | 1 Billericay |
1 - 1
2 - 1
|
Welling 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2019-01-26 | 1 Billericay |
0 - 0
2 - 0
|
Welling 3 | K | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2018-08-14 | 4 Welling |
0 - 1
0 - 3
|
Billericay 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Welling Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League South | 2021-10-26 | Welling |
2 - 0
2 - 3
|
Hampton & Richmond 5 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-23 | 1 Hemel Hempstead |
1 - 0
1 - 1
|
Welling 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-16 | 1 Welling |
1 - 0
1 - 0
|
Braintree Town 4 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-09 | 1 Chippenham Town |
1 - 1
1 - 3
|
Welling 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-02 | 1 Oxford City |
1 - 0
3 - 0
|
Welling 1 | K | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-09-25 | 2 Welling |
0 - 3
0 - 6
|
Dartford 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
10-9 (19) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2021-09-18 | 1 Welling |
0 - 1
0 - 2
|
Harrow Borough | K |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Inglismaa National League South | 2021-09-04 | 2 Welling |
1 - 1
2 - 2
|
Slough 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-30 | 3 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Concord Rangers 3 | V | +1 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-12 (18) | 4-7 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-28 | St Albans |
3 - 0
5 - 0
|
Welling 2 | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-21 | 1 Welling |
1 - 3
1 - 4
|
Hungerford Town 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-14 | 2 Havant and W |
2 - 0
3 - 0
|
Welling 3 | K | -1 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2021-08-07 | Welling |
0 - 2
1 - 2
|
Bromley | K | +0.5, +1.0 | Üle |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Cray Wanderers |
2 - 1
2 - 2
|
Welling | Vi | 0.0 | Üle |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Worthing |
3 - 0
5 - 1
|
Welling | K | 0.0 | Üle |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-24 | Chatham Town |
0 - 0
0 - 0
|
Welling | Vi | +1.0, +1.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-10 | Welling |
2 - 2
3 - 3
|
Gillingham | Vi | +1.5, +2.0 | Üle |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-03 | Folkestone Invicta |
2 - 0
3 - 1
|
Welling | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League South | 2021-02-16 | 3 Welling |
2 - 1
4 - 3
|
Ebbsfleet United 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-02-13 | Dorking |
2 - 0
5 - 0
|
Welling 1 | K | -1.0 | Üle |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Inglismaa National League South | 2021-02-06 | 3 Dartford |
0 - 1
2 - 2
|
Welling 3 | Vi | -1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-12 | 1 Welling |
0 - 2
0 - 2
|
St Albans 1 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-09 | Oxford City |
0 - 0
0 - 0
|
Welling 3 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Trophy | 2020-12-15 | 1 Welling |
0 - 1
0 - 2
|
Oxford City | K | +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-12-12 | 3 Welling |
0 - 0
0 - 1
|
Chippenham Town 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2020-12-08 | 1 Braintree Town |
0 - 0
1 - 1
|
Welling | Vi | 0.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League South | 2020-11-17 | 1 Welling |
1 - 1
2 - 2
|
Billericay 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-14 | 3 Hemel Hempstead |
0 - 1
1 - 2
|
Welling 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-10 | 2 Concord Rangers |
0 - 0
1 - 1
|
Welling 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-07 | 2 Welling |
0 - 1
0 - 4
|
Chelmsford 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Billericay Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League South | 2021-10-26 | St Albans |
3 - 1
4 - 1
|
Billericay 2 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-16 | 1 Billericay |
1 - 1
2 - 1
|
Slough 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-10-09 | Dulwich |
0 - 2
1 - 2
|
Billericay 1 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-09-25 | 1 Billericay |
1 - 1
2 - 3
|
Hemel Hempstead 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League South | 2021-09-11 | 3 Dorking |
2 - 0
2 - 1
|
Billericay 1 | K | -1.5, -2.0 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa National League South | 2021-08-30 | 1 Billericay |
0 - 1
2 - 2
|
Braintree Town 2 | Vi | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-28 | 1 Maidstone Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Billericay 3 1 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-21 | 4 Billericay |
0 - 0
2 - 5
|
Eastbourne Borough 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2021-08-14 | 1 Bath City |
1 - 0
3 - 0
|
Billericay 1 | K | -0.5,-1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2021-08-07 | 1 Billericay |
1 - 1
3 - 2
|
Dag & Red 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-17 | 1 Haringey Borough |
0 - 0
0 - 0
|
Billericay 2 | Vi | +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2021-07-13 | 1 Billericay |
0 - 0
0 - 3
|
Colchester | K | +1.0, +1.5 | Alla |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League South | 2021-01-19 | 3 Billericay |
3 - 2
3 - 3
|
Chelmsford 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-16 | 1 Billericay |
1 - 0
2 - 0
|
Dulwich 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-12 | 1 Dartford |
0 - 0
3 - 0
|
Billericay 1 | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-06 | 2 Billericay |
1 - 0
1 - 3
|
Oxford City 2 | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2021-01-02 | 1 1 Billericay |
0 - 0
0 - 1
|
Concord Rangers 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-12-28 | 2 Billericay |
1 - 0
3 - 1
|
Braintree Town 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Trophy | 2020-12-15 | Billericay |
0 - 0
1 - 1
|
Braintree Town | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-28 | 2 Billericay |
1 - 3
2 - 6
|
Hampton & Richmond 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-21 | Maidstone Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Billericay | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-17 | 1 Welling |
1 - 1
2 - 2
|
Billericay 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-14 | 2 Billericay |
0 - 0
2 - 0
|
Slough 3 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-11-03 | 2 Hemel Hempstead |
1 - 2
1 - 4
|
Billericay 2 | V | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League South | 2020-10-31 | 3 Billericay |
0 - 2
1 - 2
|
Ebbsfleet United 4 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League South | 2020-10-17 | 2 Billericay |
1 - 0
1 - 2
|
Havant and W 4 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2020-10-10 | 2 Bath City |
1 - 0
2 - 0
|
Billericay 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League South | 2020-10-06 | 2 Billericay |
0 - 1
0 - 2
|
Tonbridge Angels 4 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2020-10-03 | 1 Brackley |
0 - 1
2 - 2
|
Billericay 2 | Vi | -0.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-08 | 1 Billericay |
1 - 0
2 - 0
|
Boreham Wood | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.45 | 3.6 | 2.45 |
| Pool | 2.875 | 2.3 | 2.875 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Üle@2 | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 7 - 5
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 3.0
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Welling -
26' - 2nd Corner - Welling -
42' - 3rd Corner - Billericay -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Welling
-
47' - 4th Corner - Welling -
50' - 5th Corner - Billericay -
61' - 1st Yellow Card - Welling -
64' - 6th Corner - Welling - Race to 5 Corners - Welling
-
64' - 7th Corner - Welling -
79' - 8th Corner - Billericay -
80' - 2nd Yellow Card - Billericay -
82' - 1st Goal - Welling -
85' - 3rd Yellow Card - Billericay -
90' - 9th Corner - Welling -
90+1' - 10th Corner - Welling - Race to 7 Corners - Welling
-
90+1' - 4th Yellow Card - Welling -
90+3' - 11th Corner - Billericay -
90+3' - 12th Corner - Billericay -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

