Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.25
Väravad kokku
Alla 8.0
Nurgalöögid kokku
0.0
Wasquehal
Wasquehal vs Dieppe Meeskonna profiil
Wasquehal
Hinnanguid arvutatakse
WDWWLLLWWDHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 20
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab7/10
Tagasituleku meeskondÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10
Dieppe
Hinnanguid arvutatakse
WWWWWWLWWLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle9/10
Aasia händikäpKatab8/10
Viimane
| Wasquehal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Dieppe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Wasquehal | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Dieppe | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 8.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 14,
Keskm: 3.71,
Std. hälve: 1.94, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 79%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Wasquehal vs Dieppe Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Wasquehal vs Dieppe Omavahelised kohtumised
Wasquehal vs Dieppe Vaata kogu H2H-d →| Wasquehal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa National | 2017-03-11 | 3 Dieppe |
0 - 0
0 - 0
|
Wasquehal 2 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2016-02-13 | 1 Wasquehal |
0 - 1
1 - 1
|
Dieppe 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Wasquehal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa National | 2025-12-13 | 1 1 Beauvais |
0 - 0
0 - 0
|
Wasquehal 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2025-12-07 | 4 Wasquehal |
1 - 1
2 - 1
|
Furiani Agliani 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 8.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa National | 2025-11-22 | 1 Epinal |
0 - 0
0 - 1
|
Wasquehal 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2025-11-08 | 1 4 Wasquehal |
0 - 0
1 - 2
|
St Pryve St Hilaire 1 1 | K | 0.0 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa National | 2025-11-01 | 1 2 Bieshiem |
1 - 0
2 - 1
|
Wasquehal 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa karikas | 2025-10-24 | 1 FC Chambly Oise |
3 - 0
4 - 0
|
Wasquehal 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-10-18 | 1 Wasquehal |
2 - 0
4 - 2
|
Blois Foot 41 1 | V | 0.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa National | 2025-10-04 | 2 3 Haguenau |
0 - 1
0 - 1
|
Wasquehal 2 | V | -0.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-09-13 | 3 Wasquehal |
0 - 0
0 - 0
|
FC Chambly Oise 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.0 | Tasa |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa National | 2025-08-30 | 3 Wasquehal |
2 - 2
3 - 2
|
Bourges Foot 18 2 | V | +0.5 | Üle | 8.0 | Tasa |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa National | 2025-08-23 | 5 Thionville FC |
1 - 0
1 - 0
|
Wasquehal 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-08-16 | 2 Wasquehal |
0 - 0
0 - 1
|
Colmar 1 | K | 0.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-05-10 | 1 3 Wasquehal |
1 - 0
2 - 2
|
Chantilly 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-04-26 | 2 FC Chambly Oise |
0 - 0
3 - 0
|
Wasquehal 3 | K | -1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa National | 2025-04-19 | 2 Wasquehal |
0 - 0
0 - 1
|
Furiani Agliani 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-04-12 | 1 1 Aubervilliers |
2 - 0
3 - 1
|
Wasquehal 2 | K | 0.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 4-9 (13) | 7 (3-4) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa National | 2025-04-05 | 5 Wasquehal |
0 - 0
1 - 0
|
Epinal 3 1 | V | 0.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-03-22 | 1 3 Haguenau |
0 - 1
0 - 1
|
Wasquehal 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa National | 2025-03-15 | 4 Wasquehal |
1 - 0
2 - 0
|
FC 93 Bobigny 1 | V | +0.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-03-08 | 3 Feignies Aulnoye FC |
1 - 0
1 - 0
|
Wasquehal 4 | K | -0.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-03-01 | 2 Wasquehal |
0 - 3
0 - 4
|
Creteil 1 | K | 0.0 | Üle |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-02-15 | 1 3 Beauvais |
1 - 1
1 - 3
|
Wasquehal 5 | V | -0.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-02-01 | 2 Chantilly |
1 - 2
1 - 3
|
Wasquehal 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2025-01-25 | 2 Thionville FC |
3 - 0
4 - 2
|
Wasquehal 4 | K | -1.0 | Üle |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Prantsusmaa National | 2024-12-14 | 3 Wasquehal |
0 - 0
0 - 0
|
FC Chambly Oise 2 | Vi | +0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa National | 2024-11-23 | 2 Wasquehal |
0 - 0
1 - 0
|
Aubervilliers 2 | V | 0.0 | Alla |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2024-10-19 | 1 2 FC 93 Bobigny |
1 - 0
2 - 1
|
Wasquehal 5 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2024-10-05 | 1 5 Wasquehal |
0 - 2
0 - 3
|
Feignies Aulnoye FC | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2024-09-21 | FC Fleury 91 |
1 - 1
3 - 1
|
Wasquehal 2 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa National | 2024-09-14 | 4 Wasquehal |
1 - 0
1 - 0
|
Beauvais | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Dieppe Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa karikas | 2025-12-21 | 2 US Orléans |
1 - 0
3 - 0
|
Dieppe 1 | K | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2025-11-29 | 1 Beauvais |
0 - 1
1 - 2
|
Dieppe 2 | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2025-10-04 | Chantilly |
0 - 1
1 - 2
|
Dieppe 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2025-08-30 | 1 3 St Pryve St Hilaire |
0 - 0
3 - 0
|
Dieppe 2 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa National | 2025-08-16 | 1 Blois Foot 41 |
0 - 0
0 - 1
|
Dieppe 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa National 2 | 2025-05-10 | 2 Lille II |
1 - 3
3 - 4
|
Dieppe 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2025-03-22 | RC Calais |
1 - 4
1 - 7
|
Dieppe 2 | V | +0.5 | Üle |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2025-03-08 | 2 L'Entente SSG |
1 - 0
1 - 3
|
Dieppe | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2025-02-15 | 1 Valenciennes II |
1 - 0
1 - 3
|
Dieppe 2 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2025-01-25 | 1 Reims II |
0 - 3
1 - 4
|
Dieppe | V | 0.0 | Üle |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2024-04-27 | 1 Dieppe |
2 - 0
4 - 1
|
Le Havre II 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2024-03-23 | 2 Dieppe |
0 - 1
1 - 1
|
Caen PTT 3 | Vi | 0.0 | Alla |
|
7-8 (15) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2024-03-03 | 2 US Quevilly II |
0 - 1
2 - 1
|
Dieppe 2 | K | +0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2024-02-03 | 2 Dieppe |
0 - 0
0 - 1
|
AS Chatou 6 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa karikas | 2024-01-07 | 2 Dieppe |
0 - 1
0 - 4
|
Laval | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa National 2 | 2023-12-17 | 2 Le Havre II |
0 - 2
0 - 3
|
Dieppe 1 | V | 0.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Prantsusmaa karikas | 2023-12-09 | 2 Dieppe |
0 - 0
2 - 0
|
PD Ergué-Gaberic 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2023-02-25 | 1 Le Havre II |
0 - 0
0 - 0
|
Dieppe 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa karikas | 2020-01-05 | 1 Dieppe |
0 - 0
1 - 3
|
Angers 3 | K | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2019-12-08 | 1 Dieppe |
2 - 0
2 - 1
|
Lens 1 | V | +2.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2019-01-05 | 1 2 Rouen |
1 - 0
1 - 0
|
Dieppe 3 1 | K | -0.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National 2 | 2018-05-12 | 1 US Quevilly II |
4 - 1
6 - 1
|
Dieppe 5 | K | 0.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-05-13 | 2 AC Boulogne-Billancourt |
3 - 1
3 - 4
|
Dieppe | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-04-22 | Arras |
3 - 1
6 - 1
|
Dieppe 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-04-08 | 1 Viry-Chatillon |
0 - 1
1 - 1
|
Dieppe 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-03-25 | 3 Dieppe |
0 - 1
0 - 2
|
Le Havre II 1 | K | 0.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-03-11 | 3 Dieppe |
0 - 0
0 - 0
|
Wasquehal 2 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
6-5 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-02-25 | 1 Dieppe |
0 - 0
1 - 1
|
Viry-Chatillon 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-02-18 | Fleury Merogis |
0 - 0
1 - 0
|
Dieppe 2 | K | -1.0 | Alla |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa National | 2017-01-14 | 2 AS Poissy |
2 - 0
4 - 1
|
Dieppe 1 | K | -0.5 | Üle |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.55 | 3.25 | 2.45 |
| Pool | 3.2 | 2.1 | 3.1 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (8.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (3.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 8.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

