L, Jul 12, 2025 · 12:00
VVV
8
1 - 1
Täisaeg · PA 0-0
Lommel
5
VanimadHiljutised
WDWLLW
2.15
3.40
2.80
HiljutisedVanimad
LLWWLL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.0
Väravad kokku
Üle 8.5
Nurgalöögid kokku
-0.25
VVV
VVV
LDWDLWDWLLHiljutisedTules+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Lommel
LLLDWLLWWLHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata4/10
VVV

4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 2.1 poolt, 1.9 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 60%, nurgalöök Over 90%.

Põhiaja tulemus
Võit 40%4 Viik 30%3 Kaotus 30%3
Väravad kokku 3.0
Üle 60%6 Tühistatud 20%2 Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 8.5
Üle 90%9 Tühistatud 0%0 Alla 10%1
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 10%1 Kaotus 40%4
Lommel

3V-1V-6K viimases 10 mängus, löönud 8 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 0.8 poolt, 1.5 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 20%, nurgalöök Over 50%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 10%1 Kaotus 60%6
Väravad kokku 3.0
Üle 20%2 Tühistatud 20%2 Alla 60%6
Nurgalöögid kokku 8.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
Viimane
VVV
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Lommel
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
VVV
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Lommel
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

VVV Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2015-07-25 2 Lommel
0 - 2
0 - 2
VVV V 0.0, -0.5 Alla
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
VVV Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2025-07-05 VVV
1 - 2
4 - 3
Borussia M'gladbach II 2 V 0.0 Üle
Madalmaade Eerste Divisie 2025-05-09 VVV
0 - 3
2 - 7
ADO Den Haag K 0.0, +0.5 Üle 9.5
Madalmaade Eerste Divisie 2025-05-02 1 FC Emmen
1 - 0
2 - 1
VVV 1 K -0.5, -1.0 Tasa 10.5
Madalmaade Eerste Divisie 2025-04-28 1 VVV
0 - 0
3 - 1
De Graafschap V +0.5 Üle 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2025-04-18 1 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
VVV 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0
Madalmaade Eerste Divisie 2025-04-13 3 VVV
1 - 0
4 - 1
Helmond Sport 1 1 V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
8-6 (14) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-04-04 1 Top Oss
1 - 0
2 - 1
VVV 2 K 0.0 Üle 10.0 Üle
6-10 (16) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (1-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-04-01 FC Utrecht - reservid
0 - 0
0 - 0
VVV 1 Vi +0.5 Alla 10.0 Üle
7-7 (14) 6-1 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-03-29 1 3 Roda JC
0 - 2
1 - 4
VVV 1 V -1.0 Üle 10.0 Tasa
6-4 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-03-22 2 VVV
2 - 1
2 - 2
FC Eindhoven 1 Vi 0.0 Üle 10.0 Alla
7-2 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-03-14 1 FC Dordrecht
2 - 0
4 - 0
VVV 2 K -0.5 Üle 10.0 Üle
9-2 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-03-07 2 VVV
0 - 0
1 - 0
Ajax - reservid 2 V -0.5 Alla 10.5 Alla
5-5 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-02-28 Cambuur Leeuwarden
2 - 0
5 - 0
VVV 1 K -1.5 Üle 10.5 Üle
9-4 (13) 4-1 (5) 4 (3-1) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-02-22 1 4 VVV
0 - 0
1 - 3
FC Volendam 1 K 0.0, +0.5 Üle 10.0 Alla
4-5 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (2-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-02-09 2 VVV
0 - 0
0 - 0
Maastricht 2 Vi 0.0 Alla 10.0 Üle
10-3 (13) 5-1 (6) 1 (0-1) 4 (2-2)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-02-03 AZ - reservid
1 - 0
3 - 0
VVV K -0.5 Alla 10.0 Üle
6-7 (13) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-01-17 3 VVV
0 - 0
1 - 0
Telstar 2 V +0.5 Alla 10.0 Üle
4-7 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2025-01-12 1 Vitesse
0 - 2
1 - 4
VVV 1 V -0.5 Üle 10.0 Üle
9-4 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-12-21 2 VVV
0 - 0
1 - 1
Excelsior 2 Vi +1.0 Alla 10.0 Üle
11-5 (16) 7-1 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-12-13 1 1 FC Eindhoven
1 - 1
1 - 3
VVV 1 V -0.5, -1.0 Üle 10.0 Alla
6-3 (9) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-12-06 2 VVV
0 - 0
0 - 0
Top Oss 3 Vi -0.5 Alla 10.5 Alla
3-7 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-12-01 2 De Graafschap
2 - 0
3 - 1
VVV 2 K -1.5, -2.0 Üle 9.5 Alla
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-11-22 2 VVV
0 - 1
0 - 2
FC Emmen 1 K +0.5 Alla 10.5 Alla
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-11-15 Telstar
2 - 0
4 - 0
VVV 2 K -1.0 Üle 10.5 Alla
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-11-08 2 VVV
0 - 0
0 - 1
AZ - reservid 2 K -0.5 Alla
4-3 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-11-01 Ajax - reservid
0 - 0
0 - 1
VVV 2 V -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
6-6 (12) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade karikas 2024-10-29 1 Excelsior
2 - 1
2 - 1
VVV K -1.0, -1.5 Alla 10.0 Tasa
4-6 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-10-25 2 VVV
0 - 1
1 - 2
FC Den Bosch 4 K 0.0, +0.5 Tasa 10.0 Üle
11-5 (16) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-10-18 1 1 VVV
1 - 1
2 - 3
FC Dordrecht K +0.5 Üle 10.0 Üle
4-7 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Madalmaade Eerste Divisie 2024-10-13 3 Maastricht
0 - 0
2 - 0
VVV 2 1 K -0.5 Alla 9.0 Üle
6-8 (14) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Lommel Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2025-07-08 Raków Częstochowa
0 - 0
2 - 0
Lommel K -0.5, -1.0 Alla
Belgia 1. divisjon B 2025-04-18 3 Lommel
0 - 0
1 - 2
RAAL La Louvière K +1.0, +1.5 Üle 9.0
Belgia 1. divisjon B 2025-04-11 RWD Molenbeek
0 - 1
0 - 1
Lommel 3 V -1.5 Alla 9.5
Belgia 1. divisjon B 2025-04-05 Lommel
1 - 0
2 - 0
Genk II 3 1 V -0.5 Alla 9.5
Belgia 1. divisjon B 2025-03-30 1 3 SC Lokeren-Temse
1 - 0
1 - 0
Lommel 2 K -0.5 Alla 10.0
Belgia 1. divisjon B 2025-03-15 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Patro Eisden Maasmechelen K +0.5, +1.0 Alla 9.5 Alla
1-7 (8) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon B 2025-03-08 2 Zulte Waregem
0 - 0
0 - 1
Lommel 4 1 V -1.0, -1.5 Alla 9.5 Üle
7-3 (10) 2-3 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2025-03-02 4 Lommel
1 - 1
2 - 2
RFC Seraing 2 Vi -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgia 1. divisjon B 2025-02-22 2 Lommel
0 - 2
1 - 2
SK Beveren 1 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
2-7 (9) 0-5 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2025-02-15 1 Anderlecht II
2 - 0
5 - 0
Lommel 2 K 0.0 Üle 9.0 Alla
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2025-02-07 2 Lommel
0 - 1
0 - 2
Club Brugge II K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgia 1. divisjon B 2025-02-01 1 Eupen
2 - 1
3 - 2
Lommel 4 K 0.0 Üle 9.5 Üle
8-2 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon B 2025-01-29 3 Lommel
1 - 1
1 - 2
Francs Borains 5 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgia 1. divisjon B 2025-01-26 3 Lommel
0 - 2
0 - 2
RFC Liège 2 K -0.5, -1.0 Alla 10.5 Üle
5-7 (12) 1-4 (5) 3 (0-3) 3 (2-1)
Belgia 1. divisjon B 2024-12-22 1 Lierse Kempenzonen
1 - 0
1 - 0
Lommel 2 K 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
8-9 (17) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-12-14 1 3 Lommel
1 - 1
1 - 2
Zulte Waregem 4 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Üle
5-5 (10) 3-3 (6) 5 (2-3) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-12-08 3 Patro Eisden Maasmechelen
1 - 0
4 - 0
Lommel 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
0-3 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-11-29 2 Lommel
0 - 1
1 - 1
SC Lokeren-Temse 2 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.5 Üle
5-6 (11) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (1-2)
Belgia 1. divisjon B 2024-11-24 2 RAAL La Louvière
2 - 1
5 - 1
Lommel K 0.0 Üle 9.5 Alla
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-11-09 1 Lommel
0 - 0
1 - 1
Deinze Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
3-3 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-11-01 2 Club Brugge II
0 - 2
1 - 3
Lommel 1 V +0.5 Üle 10.0 Alla
7-2 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-10-25 Genk II
0 - 1
0 - 4
Lommel V +0.5 Üle 10.0 Üle
8-3 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-10-19 5 Lommel
0 - 0
1 - 1
Eupen 3 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
6-0 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-10-04 1 RFC Liège
1 - 0
1 - 1
Lommel Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Tasa
3-7 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-09-28 1 Lommel
0 - 1
1 - 1
Lierse Kempenzonen 2 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.0 Alla
5-1 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-09-20 1 Lommel
1 - 1
2 - 1
Anderlecht II 3 V -0.5, -1.0 Tasa 9.0 Alla
3-2 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-09-14 Francs Borains
0 - 3
1 - 3
Lommel 3 V 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
4-4 (8) 4-1 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-09-01 2 RFC Seraing
1 - 1
1 - 2
Lommel 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.0 Alla
2-3 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-08-25 2 Lommel
0 - 0
0 - 2
RWD Molenbeek 2 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia 1. divisjon B 2024-08-17 3 SK Beveren
1 - 0
2 - 1
Lommel 2 1 K 0.0 Üle 9.5 Alla
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.15 3.4 2.8
Pool 2.625 2.3 3.25
Aasia handikäp
Täis (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (8.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (3.0) Üle@2 [email protected]
Pool (1.25) Üle@2 [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 8 - 5

Nurgalöök: 8.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0

7
Pealelöök väravasse
3
8
Pealelöök mööda
7
71
Rünnak
64
40
Ohtlik rünnak
36
50
Pallivaldamine %
50

Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 4 - 2 Pool

Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5

2
Pealelöök väravasse
1
1
Pealelöök mööda
2
29
Rünnak
33
15
Ohtlik rünnak
18
50
Pallivaldamine %
50
  • 7' - 1st Corner - Lommel
  • 10' - 2nd Corner - VVV
  • 17' - 3rd Corner - VVV
  • Race to 3 Corners - VVV
  • 21' - 4th Corner - VVV
  • 32' - 5th Corner - Lommel
  • 38' - 6th Corner - VVV
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 51' - 7th Corner - VVV
  • Race to 5 Corners - VVV
  • 55' - 1st Goal - VVV
  • 64' - 8th Corner - VVV
  • Race to 7 Corners - VVV
  • 65' - 9th Corner - VVV
  • 73' - Missed Penalty - VVV
  • 76' - 2nd Goal - Lommel
  • 78' - 10th Corner - VVV
  • 85' - 11th Corner - Lommel
  • 89' - 12th Corner - Lommel
  • 90+1' - 13th Corner - Lommel
  • 1-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused