E, Oct 3, 2022 · 13:00
VanimadHiljutised
LWLLDL
2.25
3.10
2.90
HiljutisedVanimad
LLLDWD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.25
Buchbach
VfB Eichstätt vs Buchbach Meeskonna profiil
VfB Eichstätt
Hinnanguid arvutatakse
WWLDLWLLDLHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Buchbach
Hinnanguid arvutatakse
LLDLDWDLLLHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata3/10
VfB Eichstätt vs Buchbach Mängu faktid
VfB Eichstätt
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 20 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 2.0 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 20%2
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 0%0
Kaotus 60%6
Buchbach
1V-3V-6K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 2.4 vastu. Võit 10%, AH võit 30%, värav Over 70%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 30%3
Kaotus 60%6
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 70%7
Tühistatud 0%0
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 70%7
Viimane
| VfB Eichstätt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Buchbach | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| VfB Eichstätt | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Buchbach | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 37,
Keskm: 2.81,
Std. hälve: 1.77, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 46%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
VfB Eichstätt vs Buchbach Väravate/nurgalöökide ajajaotus
VfB Eichstätt vs Buchbach Omavahelised kohtumised
VfB Eichstätt vs Buchbach Vaata kogu H2H-d →| VfB Eichstätt Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-04 | 3 Buchbach |
1 - 1
1 - 3
|
VfB Eichstätt 2 | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2020-03-08 | 8 Buchbach |
1 - 0
2 - 2
|
VfB Eichstätt 5 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2019-08-15 | 1 2 VfB Eichstätt |
2 - 0
2 - 0
|
Buchbach 4 | V | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2018-03-28 | 2 VfB Eichstätt |
1 - 0
3 - 1
|
Buchbach 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2017-09-15 | 1 Buchbach |
2 - 0
2 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| VfB Eichstätt Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-09-30 | 3 Schweinfurt 05 |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Eichstätt 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Landespokal | 2022-09-27 | 2 VfB Eichstätt |
0 - 1
1 - 1
|
FC Ingolstadt 3 1 | Vi | +1.5, +2.0 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-09-24 | 1 2 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 3
|
Unterhaching 2 | K | +1.0 | Tasa |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-09-16 | 2 Viktoria Aschaffenburg |
3 - 1
5 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Landespokal | 2022-09-06 | 1 VfB Eichstätt |
0 - 1
2 - 1
|
Rain am Lech 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-26 | 2 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 1
|
Ansbach 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-23 | 1 VfB Eichstätt |
0 - 1
1 - 1
|
Rain am Lech 4 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-19 | 1 2 FC Pipinsried |
4 - 0
4 - 1
|
VfB Eichstätt 6 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-13 | 5 VfB Eichstätt |
0 - 2
3 - 2
|
Nürnberg II 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-07-23 | 1 VfB Eichstätt |
3 - 0
4 - 0
|
Greuther Fürth II 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
7-9 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-05-21 | 3 SV Heimstetten |
0 - 1
2 - 1
|
VfB Eichstätt | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-30 | 4 VfB Eichstätt |
0 - 1
2 - 2
|
Wacker Burghausen | Vi | +0.5 | Üle |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-09 | 3 Rain am Lech |
0 - 1
1 - 1
|
VfB Eichstätt 2 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-29 | 2 VfB Eichstätt |
1 - 0
1 - 0
|
SV Schalding-Heining 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-25 | 2 Viktoria Aschaffenburg |
0 - 0
0 - 0
|
VfB Eichstätt 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-05 | 2 VfB Eichstätt |
0 - 0
2 - 0
|
TSV 1860 Rosenheim 3 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-02-25 | 3 Unterhaching |
1 - 1
1 - 4
|
VfB Eichstätt 3 | V | -1 | Üle | 9.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-27 | 5 FC Pipinsried |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Eichstätt 3 1 | V | -0.5 | Alla |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-13 | 3 Memmingen |
1 - 1
2 - 2
|
VfB Eichstätt 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-06 | 2 FV Illertissen |
1 - 0
3 - 1
|
VfB Eichstätt 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-23 | 1 VfB Eichstätt |
0 - 0
3 - 0
|
SV Heimstetten 3 | V | +0.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-16 | 2 Augsburg II |
1 - 0
2 - 0
|
VfB Eichstätt 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-09 | VfB Eichstätt |
0 - 2
0 - 3
|
Nürnberg II | K | 0.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-18 | 4 Greuther Fürth II |
0 - 0
3 - 0
|
VfB Eichstätt 2 | K | 0.0,-0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-11 | 5 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 1
|
Rain am Lech 2 | K | -1.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-04 | 3 Buchbach |
1 - 1
1 - 3
|
VfB Eichstätt 2 | V | -0.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-08-31 | 1 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 1 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-08-21 | 3 VfB Eichstätt |
0 - 2
1 - 3
|
SpVgg Bayreuth 4 | K | +0.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-08-17 | 2 TSV 1860 Rosenheim |
2 - 0
2 - 2
|
VfB Eichstätt 7 | Vi | +0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-08-03 | 3 VfB Eichstätt |
1 - 0
1 - 0
|
FC Pipinsried 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Buchbach Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-09-24 | 1 Nürnberg II |
2 - 0
4 - 0
|
Buchbach 1 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Landespokal | 2022-09-06 | 4 FV Illertissen |
1 - 0
3 - 0
|
Buchbach | K | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-09-02 | 5 Buchbach |
2 - 1
2 - 4
|
TSV Aubstadt 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-23 | 1 Buchbach |
1 - 2
4 - 4
|
Bayern München II 2 | Vi | +1 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-07 | 1 3 Augsburg II |
0 - 1
1 - 3
|
Buchbach 1 | V | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-08-02 | 4 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
FV Illertissen 5 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-07-30 | Rain am Lech |
1 - 0
1 - 0
|
Buchbach | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-07-22 | 3 Schweinfurt 05 |
0 - 1
1 - 1
|
Buchbach 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
15-3 (18) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-07-14 | 3 Buchbach |
0 - 1
1 - 3
|
Unterhaching 4 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-05-13 | 1 2 TSV 1860 Rosenheim |
0 - 0
2 - 1
|
Buchbach 2 | K | 0.0, +0.5 | Tasa |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-05-07 | 1 Buchbach |
0 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 4 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-05-03 | 1 Buchbach |
0 - 0
0 - 1
|
Augsburg II 3 | K | 0.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-27 | 2 Bayern München II |
0 - 0
1 - 0
|
Buchbach 1 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
13-5 (18) | 9-2 (11) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-23 | 1 4 Buchbach |
0 - 1
0 - 2
|
FC Pipinsried 5 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-13 | 5 Rain am Lech |
0 - 0
0 - 0
|
Buchbach 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-04-08 | 2 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
Memmingen 4 1 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-25 | 4 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
SC Eltersdorf 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-19 | 3 SV Heimstetten |
1 - 0
2 - 0
|
Buchbach 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-09 | 3 Buchbach |
0 - 2
0 - 2
|
Greuther Fürth II 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-03-06 | 4 Nürnberg II |
1 - 0
1 - 0
|
Buchbach 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2022-02-27 | 3 Buchbach |
0 - 1
1 - 3
|
Wacker Burghausen 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-13 | 4 Buchbach |
0 - 0
0 - 1
|
FV Illertissen 5 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-10 | 1 3 Schweinfurt 05 |
2 - 0
3 - 0
|
Buchbach 2 | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-11-06 | 3 Buchbach |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 3 | V | -0.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-23 | 2 SpVgg Bayreuth |
1 - 1
1 - 1
|
Buchbach 2 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 6 (5-1) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-12 | 3 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Buchbach 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-10-01 | 4 Buchbach |
1 - 0
2 - 0
|
SV Schalding-Heining 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-25 | 1 4 FC Pipinsried |
0 - 2
0 - 5
|
Buchbach 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-17 | 3 Buchbach |
0 - 1
2 - 2
|
Bayern München II 2 | Vi | +1.5 | Üle |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Saksamaa Regionalliga Bayern | 2021-09-04 | 3 Buchbach |
1 - 1
1 - 3
|
VfB Eichstätt 2 | K | -0.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.25 | 3.1 | 2.9 |
| Pool | 2.875 | 2.25 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

