Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 1.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.25
URT
URT vs North MG Meeskonna profiil
URT
DWDWWLLLWWHiljutisedLangusteel-0.9 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 13
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab7/10
North MG
DDLWWWLLDDHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 12
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Viimane
| URT | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| North MG | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| URT | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| North MG | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 1.5, 2.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 23,
Keskm: 2.30,
Std. hälve: 1.99, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 57%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
URT vs North MG Väravate/nurgalöökide ajajaotus
URT vs North MG Omavahelised kohtumised
URT vs North MG Vaata kogu H2H-d →| URT Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-10 | 3 URT |
0 - 0
0 - 0
|
North MG 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-26 | 2 URT |
1 - 0
2 - 0
|
North MG 2 | V | 0.0 | Tasa |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| URT Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-28 | 1 2 URT |
2 - 1
3 - 1
|
Tombense 4 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-20 | 2 Tombense |
0 - 1
0 - 1
|
URT 4 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-14 | 1 2 URT |
0 - 2
1 - 2
|
Cruzeiro 2 1 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-07 | 2 Tombense |
0 - 0
3 - 1
|
URT 2 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-31 | 3 América MG |
1 - 0
1 - 0
|
URT 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-24 | 4 URT |
2 - 0
2 - 1
|
Itabirito 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-21 | 4 Betim |
0 - 1
0 - 2
|
URT 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-17 | URT |
0 - 0
0 - 0
|
Pouso Alegre | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-14 | 1 Athletic Club MG |
0 - 0
0 - 1
|
URT 5 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-10 | 3 URT |
0 - 0
0 - 0
|
North MG 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-08-09 | 3 North Esporte Clube |
0 - 0
1 - 0
|
URT 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-08-03 | 2 URT |
0 - 0
0 - 0
|
North Esporte Clube 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-07-12 | 3 URT |
1 - 0
1 - 0
|
Mamore 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-29 | 2 Mamore |
0 - 0
0 - 1
|
URT 7 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-15 | 4 Caldense |
0 - 0
0 - 1
|
URT 6 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-07 | 1 3 URT |
1 - 0
1 - 0
|
Mamore 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
8-8 (16) | 7-4 (11) | 5 (2-3) | 2 (0-2) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-01 | 6 Patrocinense |
0 - 1
2 - 1
|
URT 4 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-05-03 | 3 Varginha |
0 - 0
0 - 1
|
URT 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-07-24 | 4 Betim |
1 - 0
2 - 2
|
URT 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-07-11 | 3 URT |
2 - 0
2 - 3
|
Betim 7 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-07-07 | 3 Valeriodoce EC |
0 - 1
1 - 3
|
URT 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-16 | 4 URT |
1 - 0
3 - 2
|
Caldense 3 | V | -0.5 | Üle |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-11 | 2 Mamore |
0 - 0
0 - 0
|
URT 3 | Vi | 0.0 | Alla |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 4 (3-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-06 | 1 5 URT |
1 - 0
1 - 1
|
Varginha 2 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-26 | 2 URT |
1 - 0
2 - 0
|
North MG 2 | V | 0.0 | Tasa |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-19 | 4 Varginha |
1 - 0
1 - 1
|
URT 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-16 | 4 URT |
1 - 0
1 - 0
|
Mamore 2 1 | V | -0.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2023-08-01 | 4 Betim |
0 - 1
2 - 1
|
URT 7 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2023-07-29 | 1 URT |
1 - 0
2 - 0
|
Uberlandia 4 | V | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
11-4 (15) | 7-3 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2023-07-22 | 6 Itabirito |
0 - 0
2 - 0
|
URT 4 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| North MG Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-03-01 | 2 North MG |
0 - 0
0 - 0
|
Uberlandia 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-21 | 1 Uberlandia |
1 - 0
1 - 1
|
North MG 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-14 | América MG |
0 - 0
2 - 1
|
North MG 6 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-02-07 | 1 1 North MG |
0 - 2
2 - 3
|
Uberlandia 5 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-31 | Democrata GV |
0 - 2
1 - 3
|
North MG 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-24 | 3 North MG |
3 - 2
5 - 2
|
Pouso Alegre 3 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-21 | 1 1 Tombense |
0 - 0
0 - 1
|
North MG 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-17 | 3 North MG |
1 - 2
1 - 2
|
Betim 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-14 | 2 North MG |
1 - 0
1 - 1
|
Atlético Mineiro 5 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro | 2026-01-10 | 3 URT |
0 - 0
0 - 0
|
North MG 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-07-19 | 2 North MG |
0 - 0
2 - 1
|
Patrocinense 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-07-12 | 2 Democrata SL |
0 - 0
0 - 0
|
North MG 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-07-03 | 1 2 Patrocinense |
0 - 0
0 - 1
|
North MG 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-14 | 1 Nacional de Muriaé |
0 - 1
0 - 3
|
North MG 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-06-07 | 1 3 North MG |
0 - 0
0 - 0
|
Valeriodoce EC 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-05-10 | 2 North MG |
2 - 0
4 - 3
|
Nacional de Muriaé 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2025-05-05 | 2 Guaraní MG |
0 - 2
0 - 2
|
North MG 5 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-07-06 | 2 Aymorés |
2 - 0
3 - 1
|
North MG 2 | K | 0.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-22 | 1 Caldense |
0 - 0
1 - 0
|
North MG | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-10 | 4 Varginha |
0 - 0
1 - 0
|
North MG 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-06-05 | 2 Boa Esporte |
0 - 1
0 - 1
|
North MG 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
14-3 (17) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-26 | 2 URT |
1 - 0
2 - 0
|
North MG 2 | K | 0.0 | Tasa |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasiilia Campeonato Mineiro 2 | 2024-05-12 | 1 Mamore |
1 - 0
1 - 0
|
North MG 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.4 | 2.6 | 2.3 |
| Pool | 4.333 | 1.8 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (1.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 8 - 4
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.5, 2.0
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 6 - 2 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0
- 4' - 1st Shot Off Target - (URT)]
-
10' - 1st Corner - North MG -
10' - 2nd Corner - North MG -
10' - 1st Goal - North MG - 10' - 1st Shot On Target - (North MG)]
- 10' - 1st Assist - Rossetto (North MG)]
- 10' - 2nd Shot On Target - Guerra Taixeirao (North MG)]
- 16' - 3rd Shot On Target - (URT)]
- 21' - 2nd Shot Off Target - Siqueira (North MG)]
- 22' - 3rd Shot Off Target - (URT)]
-
28' - 3rd Corner - URT -
30' - 4th Corner - URT -
27' - 2nd Yellow Card - North MG - 29' - 4th Shot Off Target - (URT)]
-
30' - 5th Corner - URT - Race to 3 Corners - URT
- 30' - 5th Shot Off Target - Junior (URT)]
-
30' - 2nd Yellow Card - URT -
31' - 6th Corner - URT - 32' - 6th Shot Off Target - (URT)]
- 32' - 4th Shot On Target - Junior (URT)]
- 35' - 7th Shot Off Target - (URT)]
-
43' - 7th Corner - URT - Race to 5 Corners - URT
-
44' - 8th Corner - URT -
0-1 score at the end of First Half - 46' - 8th Shot Off Target - Gottems (URT)]
- 50' - 9th Shot Off Target - Andrade (URT)]
- 53' - 10th Shot Off Target - (URT)]
-
62' - 2nd Goal - URT - 62' - 5th Shot On Target - (URT)]
-
67' - 9th Corner - North MG -
70' - 10th Corner - North MG - 67' - 6th Shot On Target - Rossetto (North MG)]
-
72' - 3rd Yellow Card - North MG -
75' - 3rd Goal - North MG - 75' - 7th Shot On Target - Rossetto (North MG)]
- 75' - 2nd Assist - (North MG)]
-
77' - 4th Yellow Card - North MG - 80' - 8th Shot On Target - (North MG)]
-
84' - 5th Yellow Card - URT - Race to 7 Corners - URT
-
88' - 11th Corner - URT - 88' - 11th Shot Off Target - Junior (URT)]
- 90' - 12th Shot Off Target - (URT)]
- 90+2' - 13th Shot Off Target - (URT)]
- 90+1' - 14th Shot Off Target - Andrade (URT)]
- 90+5' - 15th Shot Off Target - (URT)]
-
90+11' - 6th Yellow Card - North MG -
90+12' - 7th Yellow Card - North MG - 90+12' - 9th Shot On Target - (URT)]
-
90+13' - 12th Corner - URT - 90+13' - 16th Shot Off Target - (URT)]
- 90+13' - 17th Shot Off Target - (URT)]
-
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
