P, Aug 13, 2017 · 19:00
VanimadHiljutised
LLLWLD
2.62
3.40
2.37
HiljutisedVanimad
DWDDLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Unión Comercio
Unión Comercio vs Sporting Cristal Meeskonna profiil
Unión Comercio
LWLWLLLWLDHiljutisedStabiilne-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab6/10
Ei hoia eduseisuVõitis 3 viimasest 10
Sporting Cristal
LWDWWLDDWDHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Unión Comercio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Sporting Cristal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Unión Comercio | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Sporting Cristal | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.73,
Std. hälve: 1.70, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Unión Comercio vs Sporting Cristal Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Unión Comercio vs Sporting Cristal Omavahelised kohtumised
Unión Comercio vs Sporting Cristal Vaata kogu H2H-d →| Unión Comercio Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-05 | 2 Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 0
|
Unión Comercio 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2016-10-19 | Unión Comercio |
0 - 0
2 - 0
|
Sporting Cristal 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2016-08-20 | 3 Sporting Cristal |
0 - 0
1 - 0
|
Unión Comercio 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2016-07-06 | 3 Unión Comercio |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting Cristal 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2016-03-05 | 2 Sporting Cristal |
2 - 0
2 - 1
|
Unión Comercio 4 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2015-09-02 | 1 Unión Comercio |
0 - 1
1 - 4
|
Sporting Cristal 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Peru Apertura | 2015-05-05 | Sporting Cristal |
0 - 1
1 - 1
|
Unión Comercio 2 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
15-1 (16) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2014-11-23 | Sporting Cristal |
1 - 1
2 - 3
|
Unión Comercio | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
19-3 (22) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Peruu Liga 1 | 2014-08-24 | Unión Comercio |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting Cristal | V | Alla |
|
6-11 (17) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 1 (0-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Unión Comercio Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 1 | 2017-07-29 | 3 Unión Comercio |
0 - 0
1 - 1
|
Sport Rosario 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-25 | UTC Cajamarca |
0 - 0
1 - 0
|
Unión Comercio 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-22 | 3 Unión Comercio |
1 - 0
3 - 1
|
Ayacucho FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-16 | 3 FBC Melgar |
2 - 1
2 - 1
|
Unión Comercio 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-09 | 3 Unión Comercio |
0 - 0
0 - 1
|
Alianza Lima 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-04 | 2 Real Garcilaso |
0 - 1
2 - 1
|
Unión Comercio 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-07-01 | 2 Unión Comercio |
0 - 0
3 - 1
|
Deportivo San Martín 3 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-26 | Comerciantes Unidos |
0 - 0
2 - 0
|
Unión Comercio 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-17 | Unión Comercio |
1 - 0
4 - 0
|
Sport Huancayo 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-14 | 1 Deportivo Municipal |
0 - 0
1 - 0
|
Unión Comercio 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-11 | 1 4 Unión Comercio |
0 - 2
2 - 2
|
Juan Aurich 4 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-03 | 3 Alianza Atletico |
0 - 0
1 - 3
|
Unión Comercio 2 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-28 | 2 Unión Comercio |
0 - 1
1 - 2
|
Universitario de Deportes 3 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-13 | 1 Alianza Atletico |
1 - 2
1 - 2
|
Unión Comercio 3 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-07 | 1 Unión Comercio |
0 - 1
2 - 1
|
Deportivo San Martín 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-04 | 1 Unión Comercio |
0 - 0
0 - 2
|
Ayacucho FC 4 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-29 | 2 Academia Deportiva Cantolao |
0 - 0
2 - 0
|
Unión Comercio 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-15 | Sport Rosario |
0 - 0
0 - 0
|
Unión Comercio 3 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-02 | 1 4 Unión Comercio |
0 - 1
1 - 2
|
FBC Melgar 6 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-03-08 | Unión Comercio |
1 - 0
5 - 0
|
Alianza Atletico 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-03-04 | 3 Deportivo San Martín |
1 - 0
3 - 0
|
Unión Comercio 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-22 | 2 Unión Comercio |
1 - 0
3 - 1
|
Academia Deportiva Cantolao 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-19 | 3 FBC Melgar |
1 - 0
3 - 0
|
Unión Comercio 2 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-12 | 1 3 Unión Comercio |
0 - 1
0 - 2
|
Sport Rosario 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-7 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-05 | 2 Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 0
|
Unión Comercio 4 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Peruu Liga 1 | 2016-11-27 | Defensor La Bocana |
1 - 2
3 - 3
|
Unión Comercio 1 | Vi | 0.0 | Üle |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Peruu Liga 1 | 2016-11-23 | 3 Unión Comercio |
0 - 0
0 - 0
|
Real Garcilaso 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2016-11-19 | 2 Deportivo Municipal |
1 - 0
2 - 0
|
Unión Comercio 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2016-11-03 | 3 Juan Aurich |
1 - 0
2 - 1
|
Unión Comercio 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Peruu Liga 1 | 2016-10-28 | 2 Unión Comercio |
1 - 0
3 - 1
|
Cesar Vallejo 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Sporting Cristal Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Peruu Liga 1 | 2017-08-06 | 2 Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 0
|
Juan Aurich 3 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-29 | 1 Alianza Atletico |
1 - 2
2 - 3
|
Sporting Cristal 4 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-27 | Sporting Cristal |
0 - 1
1 - 1
|
Universitario de Deportes 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-23 | 4 Academia Deportiva Cantolao |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting Cristal 4 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-20 | 1 2 Sporting Cristal |
0 - 1
0 - 1
|
Alianza Lima 6 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-16 | 3 Sporting Cristal |
1 - 0
1 - 0
|
UTC Cajamarca 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-07-10 | 4 Sport Rosario |
1 - 2
1 - 3
|
Sporting Cristal 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Peruu Liga 1 | 2017-07-05 | 3 Sporting Cristal |
1 - 0
2 - 2
|
Deportivo Municipal 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-07-02 | 1 5 Sporting Cristal |
1 - 0
2 - 0
|
Ayacucho FC 4 1 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-25 | 2 FBC Melgar |
3 - 1
4 - 1
|
Sporting Cristal 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-13 | 1 Real Garcilaso |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Cristal 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-10 | 3 Sporting Cristal |
1 - 0
2 - 1
|
Deportivo San Martín 3 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-06-04 | 3 Comerciantes Unidos |
2 - 0
4 - 2
|
Sporting Cristal 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-27 | Sporting Cristal |
2 - 0
2 - 0
|
Sport Huancayo 3 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores | 2017-05-24 | 1 Santos |
2 - 0
4 - 0
|
Sporting Cristal 2 | K | -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Copa Libertadores | 2017-05-17 | 3 Sporting Cristal |
0 - 1
0 - 2
|
Independiente Santa Fe 3 | K | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-14 | 1 Sporting Cristal |
0 - 0
2 - 0
|
FBC Melgar 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-05-08 | 2 Academia Deportiva Cantolao |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting Cristal 3 1 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores | 2017-05-04 | The Strongest |
3 - 0
5 - 1
|
Sporting Cristal 3 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-30 | 6 Ayacucho FC |
1 - 2
2 - 2
|
Sporting Cristal 5 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-22 | 1 Deportivo San Martín |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Cristal 2 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Copa Libertadores | 2017-04-19 | 2 Sporting Cristal |
0 - 0
0 - 0
|
The Strongest 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-14 | 1 Sporting Cristal |
4 - 0
4 - 1
|
Alianza Atletico 1 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Peruu Liga 1 | 2017-04-08 | 2 Sporting Cristal |
1 - 0
1 - 0
|
Sport Rosario 4 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Copa Libertadores | 2017-03-17 | 3 Independiente Santa Fe |
1 - 0
3 - 0
|
Sporting Cristal 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-03-12 | 2 Union Comercial |
1 - 1
2 - 2
|
Sporting Cristal 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Copa Libertadores | 2017-03-10 | 3 Sporting Cristal |
1 - 0
1 - 1
|
Santos 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-03-05 | 1 3 Sporting Cristal |
1 - 2
1 - 4
|
Academia Deportiva Cantolao 4 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-03-03 | 3 FBC Melgar |
2 - 2
2 - 2
|
Sporting Cristal 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Peruu Liga 1 | 2017-02-25 | 2 Sport Rosario |
1 - 0
2 - 1
|
Sporting Cristal 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.62 | 3.4 | 2.37 |
| Pool | 3.4 | 2.2 | 3.1 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 4 - 7
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
3' - 1st Corner - Unión Comercio -
24' - 2nd Corner - Unión Comercio -
25' - 3rd Corner - Sporting Cristal -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 1st Goal - Unión Comercio -
51' - 1st Yellow Card - Unión Comercio -
55' - 4th Corner - Sporting Cristal -
57' - 2nd Yellow Card - Unión Comercio - Race to 3 Corners - Sporting Cristal
-
61' - 5th Corner - Sporting Cristal -
76' - 6th Corner - Sporting Cristal - Race to 5 Corners - Sporting Cristal
-
79' - 7th Corner - Sporting Cristal -
79' - 8th Corner - Sporting Cristal -
80' - 2nd Goal - Sporting Cristal -
87' - 3rd Goal - Sporting Cristal -
90' - 9th Corner - Unión Comercio -
90+2' - 4th Goal - Unión Comercio -
90+3' - 10th Corner - Unión Comercio - Race to 7 Corners - Sporting Cristal
-
90+4' - 11th Corner - Sporting Cristal -
2-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
