L, Mar 27, 2021 · 13:00
1 - 1
Täisaeg · PA 0-1
VanimadHiljutised
DWWWDD
1.40
4.50
7.50
HiljutisedVanimad
DLLDLW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-1.25
TSV Steinbach
TSV Steinbach
WWLDDWWWDDHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Kiire algusEi hoia eduseisu · ei võida 3 mängu 8-st, kus juhtis2 viiki järjestVärav 1. poolajal 10 viimasest 10
TSG Balingen
DDLWWLDLLDHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 4/10
Aeglane algus · laseb esimesena sisse 6 mängus 10-stÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10Võitis 2 viimasest 10
TSV Steinbach

5V-4V-1K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 1.0 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 40%4 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 0%0 Kaotus 50%5
TSG Balingen

2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.4 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 20%2 Viik 40%4 Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
Viimane
TSV Steinbach
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
TSG Balingen
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
TSV Steinbach
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
TSG Balingen
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

TSV Steinbach Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-09 3 TSG Balingen
0 - 0
0 - 1
TSV Steinbach 4 V +0.5, +1.0 Alla 9.0
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-11-02 4 TSV Steinbach
0 - 1
2 - 1
TSG Balingen 4 V -1.5 Tasa 9.0
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-03-23 1 2 TSV Steinbach
1 - 1
1 - 1
TSG Balingen 7 Vi -0.5 Alla 9.0
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
TSV Steinbach Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-03-20 1 TSG Hoffenheim II
1 - 0
1 - 1
TSV Steinbach Vi +0.5, +1.0 Alla
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-03-16 1 FSV Frankfurt
0 - 1
1 - 1
TSV Steinbach 4 Vi +0.5 Alla 9.0
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-03-13 1 TSV Steinbach
2 - 0
4 - 0
Kickers Offenbach 1 V 0.0 Üle
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-03-06 1 SG Sonnenhof Grossaspach
0 - 1
0 - 4
TSV Steinbach 2 V 0.0, +0.5 Üle
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-27 2 TSV Steinbach
1 - 0
2 - 0
Bahlinger SC 2 V -0.5, -1.0 Alla
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-24 3 TSV Steinbach
2 - 0
3 - 3
VfR Aalen Vi -1.0 Üle 9.5 Alla
5-1 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-20 6 Mainz II
0 - 1
1 - 1
TSV Steinbach 3 Vi 0.0, +0.5 Alla
7-5 (12) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-17 3 VfB Stuttgart II
1 - 0
2 - 0
TSV Steinbach 3 1 K +0.5 Alla
1-8 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-07 4 FC Astoria Walldorf
0 - 2
1 - 2
TSV Steinbach 1 V +0.5, +1.0 Üle
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-03 2 TSV Steinbach
2 - 0
2 - 1
FC 08 Homburg 2 V 0.0 Üle
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-01-23 3 Hessen Kassel
1 - 1
2 - 1
TSV Steinbach 2 K +1.0 Tasa 10.0 Alla
5-3 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-01-20 2 TSV Eintracht Stadtallendorf
0 - 1
0 - 1
TSV Steinbach 3 V +1.5, +2.0 Alla
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-12-19 3 TSV Steinbach
1 - 0
2 - 1
Rot-Weiß Koblenz 4 V -1.5 Tasa 9.0 Alla
5-2 (7) 5-2 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-12-12 2 Elversberg
1 - 1
2 - 2
TSV Steinbach 3 Vi -0.5 Üle
9-2 (11) 6-1 (7) 3 (2-1) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-31 2 TSV Steinbach
0 - 0
1 - 1
SSV Ulm 1846 5 1 Vi 0.0 Alla
3-3 (6) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-24 1 Alzenau
1 - 1
1 - 3
TSV Steinbach 1 V +1.0 Üle 10.0 Alla
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-21 4 TSV Steinbach
0 - 2
2 - 4
SC Freiburg II 3 K -0.5 Üle 10.0 Alla
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-16 3 Pirmasens
0 - 0
1 - 4
TSV Steinbach 2 V +0.5, +1.0 Üle 9.5 Alla
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-09 3 TSG Balingen
0 - 0
0 - 1
TSV Steinbach 4 V +0.5, +1.0 Alla 9.0 Üle
2-8 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-03 1 TSV Steinbach
0 - 0
2 - 0
TSG Hoffenheim II 3 V -1.0 Alla 9.5 Üle
8-6 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (2-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-25 TSV Steinbach
2 - 0
4 - 0
SG Sonnenhof Grossaspach 1 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
6-2 (8) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-19 2 Bahlinger SC
1 - 3
1 - 4
TSV Steinbach 1 V +0.5, +1.0 Üle 9.5 Üle
7-3 (10) 3-1 (4) 3 (3-0) 3 (2-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-16 7 TSV Steinbach
1 - 0
2 - 0
Mainz II 3 V -0.5, -1.0 Alla 9.0 Üle
7-4 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Saksamaa DFB-Pokal 2020-09-13 2 TSV Steinbach
1 - 2
1 - 2
Sandhausen K +0.5, +1.0 Üle 9.5 Üle
5-5 (10) 4-1 (5) 4 (3-1) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-05 1 TSV Steinbach
0 - 0
5 - 1
FC Astoria Walldorf 3 V -1.0, -1.5 Üle 10.0 Üle
9-2 (11) 6-1 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-08-26 TSV Steinbach
0 - 0
1 - 1
Fortuna Düsseldorf II 1 Vi -0.5, -1.0 Alla
6-5 (11) 0-5 (5) 3 (0-3) 4 (4-0)
Saksamaa Landespokal 2020-08-15 4 FC Giessen
0 - 2
1 - 2
TSV Steinbach 3 1 V +1.0 Alla 9.5 Alla
0-2 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-08-08 1 ASC 09 Dortmund
0 - 1
2 - 3
TSV Steinbach 1 V +2.0, +2.5 Üle
3-6 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (0-3)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-08-01 TSV Steinbach
0 - 1
1 - 2
Rot-Weiß Essen K 0.0 Tasa
2-2 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-07-25 1 Alemannia Aachen
0 - 0
0 - 0
TSV Steinbach 2 Vi 0.0, +0.5 Alla
1-9 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
TSG Balingen Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-03-20 3 TSG Balingen
0 - 0
0 - 0
Pirmasens Vi 0.0, -0.5 Alla
Saksamaa Regionalliga - edel 2021-02-20 2 Bahlinger SC
2 - 0
2 - 0
TSG Balingen 4 1 K 0.0, -0.5 Alla
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-12-12 1 Rot-Weiß Koblenz
1 - 0
3 - 2
TSG Balingen 1 K 0.0, -0.5 Üle
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-30 2 TSG Balingen
0 - 0
1 - 1
FC Giessen 2 Vi -1.0 Alla 9.5
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-24 SSV Ulm 1846
2 - 0
3 - 0
TSG Balingen 5 K -1.5 Tasa 10.0
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-21 4 TSG Balingen
2 - 0
2 - 1
Alzenau V 0.0, -0.5 Tasa
2-10 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-18 1 SC Freiburg II
0 - 0
1 - 2
TSG Balingen 2 V -1.0, -1.5 Üle 10.0 Üle
12-1 (13) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-09 3 TSG Balingen
0 - 0
0 - 1
TSV Steinbach 4 K +0.5, +1.0 Alla 9.0 Üle
2-8 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-10-03 3 Pirmasens
0 - 0
0 - 0
TSG Balingen 3 Vi 0.0, -0.5 Alla
8-1 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-29 1 1 TSG Hoffenheim II
0 - 1
2 - 2
TSG Balingen 4 Vi -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
7-8 (15) 3-3 (6) 0 (0-0) 5 (0-5)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-20 2 SG Sonnenhof Grossaspach
1 - 0
2 - 2
TSG Balingen 4 Vi -0.5, -1.0 Üle
3-1 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-16 4 TSG Balingen
1 - 0
1 - 0
Bahlinger SC 4 V 0.0, -0.5 Alla
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-09-05 1 TSG Balingen
1 - 0
4 - 1
VfR Aalen 2 V +0.5 Üle 10.0 Alla
4-5 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-08-10 TSG Balingen
2 - 0
4 - 2
Pforzheim V -1.0 Üle
4-6 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-02-28 1 Saarbrücken
1 - 0
4 - 0
TSG Balingen 2 K -2.0, -2.5 Üle 10.0 Üle
10-1 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2020-02-21 4 TSG Balingen
0 - 1
1 - 5
Mainz II 2 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2020-01-30 3 Stuttgarter Kickers
1 - 1
1 - 1
TSG Balingen 3 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.0 Üle
8-8 (16) 0-6 (6) 4 (0-4) 3 (1-2)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-12-07 FC Astoria Walldorf
1 - 0
4 - 0
TSG Balingen 3 K -0.5 Üle
5-3 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-11-29 3 TSG 1899 Hoffenheim II
3 - 1
4 - 1
TSG Balingen 4 K -1.0 Üle 9.5 Üle
2-14 (16) 1-9 (10) 3 (0-3) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-11-02 4 TSV Steinbach
0 - 1
2 - 1
TSG Balingen 4 K -1.5 Tasa 9.0 Tasa
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-10-19 2 FC 08 Homburg
2 - 0
4 - 2
TSG Balingen 3 K -1.0 Üle
6-1 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-10-12 2 TSG Balingen
1 - 2
2 - 4
Elversberg 4 K +1.0, +1.5 Üle 10.0 Alla
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-10-05 2 Kickers Offenbach
0 - 0
3 - 0
TSG Balingen 4 1 K -1.0 Tasa 9.5 Alla
1-8 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Saksamaa Landespokal 2019-10-02 1 Stuttgarter Kickers
1 - 1
2 - 2
TSG Balingen 1 Vi 0.0, -0.5 Üle
5-3 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-09-27 3 TSG Balingen
0 - 0
0 - 2
Bahlinger SC 3 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
4-8 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-09-21 2 VfR Aalen
0 - 1
1 - 2
TSG Balingen 3 V -0.5 Üle
8-4 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-09-06 1 2 SSV Ulm 1846
1 - 2
1 - 3
TSG Balingen 4 1 V -1.0, -1.5 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-08-14 1 Mainz II
1 - 0
1 - 0
TSG Balingen 2 K -0.5 Alla 9.5 Üle
2-8 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-08-02 3 TSG Balingen
1 - 1
1 - 2
TSG 1899 Hoffenheim II 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
5-6 (11) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - edel 2019-07-27 1 FSV Frankfurt
0 - 1
2 - 1
TSG Balingen 4 1 K -0.5 Üle
9-3 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.4 4.5 7.5
Pool 1.952 2.3 6
Aasia handikäp
Täis (-1.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (-0.5) [email protected] Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (2.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 7 - 1

Nurgalöök: , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 2.5

1
Pealelöök väravasse
1
0
Pealelöök mööda
0
0
Rünnak
0
0
Ohtlik rünnak
0
65
Pallivaldamine %
35

Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0

0
Pealelöök väravasse
1
0
Pealelöök mööda
0
0
Rünnak
0
0
Ohtlik rünnak
0
74
Pallivaldamine %
26
  • 4' - 1st Goal - TSG Balingen
  • 13' - 1st Corner - TSV Steinbach
  • 14' - 2nd Corner - TSV Steinbach
  • 25' - Red Card - TSG Balingen
  • 35' - 3rd Corner - TSG Balingen
  • 37' - 4th Corner - TSV Steinbach
  • Race to 3 Corners - TSV Steinbach
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 50' - 5th Corner - TSV Steinbach
  • 58' - 1st Yellow Card - TSV Steinbach
  • 60' - 2nd Goal - TSV Steinbach
  • 72' - 6th Corner - TSV Steinbach
  • Race to 5 Corners - TSV Steinbach
  • 77' - 2nd Yellow Card - TSV Steinbach
  • 82' - 7th Corner - TSV Steinbach
  • 86' - 8th Corner - TSV Steinbach
  • Race to 7 Corners - TSV Steinbach
  • 1-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused