L, Sep 26, 2026 · 15:00
Tranmere [10]
6
1 - 1
Täisaeg · PA 0-0
Walsall [5]
5 3
VanimadHiljutised
DDWLDW
2.25
3.70
2.75
HiljutisedVanimad
LWDDDW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-0.25
Tranmere
Tranmere
DDWDDDWLDWHiljutisedTõusuteel+1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskond · võtab punkte 3 mängus 4-st pärast esimest kaotatud väravatÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10Võitis 3 viimasest 10
Walsall
WWDDWDDDWLHiljutisedStabiilne-0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatabKaetud 6/10
Tranmere

4V-5V-1K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 0.9 vastu. Võit 40%, AH võit 70%, värav Over 30%, nurgalöök Over 20%.

Põhiaja tulemus
Võit 40%4 Viik 50%5 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.5
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 20%2 Tühistatud 20%2 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 70%7 Tühistatud 10%1 Kaotus 20%2
Walsall

4V-5V-1K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.0 vastu. Võit 40%, AH võit 60%, värav Over 40%, nurgalöök Over 80%.

Põhiaja tulemus
Võit 40%4 Viik 50%5 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.5
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 80%8 Tühistatud 10%1 Alla 10%1
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 20%2 Kaotus 20%2
Viimane
Tranmere
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Walsall
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Tranmere
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Walsall
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Tranmere Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Inglismaa League 2 2026-01-17 1 Tranmere
0 - 2
1 - 3
Walsall 2 K 0.0 Üle 9.5
Inglismaa League 2 2025-09-20 Walsall
2 - 1
4 - 2
Tranmere 1 K -0.5 Üle 9.5
Inglismaa League 2 2025-01-11 2 Walsall
2 - 1
5 - 1
Tranmere 4 1 K -1.0 Üle 10.0
Inglismaa League 2 2024-08-24 2 Tranmere
1 - 0
1 - 0
Walsall 4 V 0.0 Alla 10.5
Inglismaa League 2 2024-04-06 2 Tranmere
1 - 1
1 - 3
Walsall 2 K 0.0, +0.5 Üle 10.5
Inglismaa League 2 2023-12-16 4 Walsall
0 - 0
1 - 0
Tranmere 1 K -0.5 Alla 10.0 Alla
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2023-01-14 2 Tranmere
0 - 0
1 - 1
Walsall 2 1 Vi 0.0 Tasa 9.5 Alla
6-3 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2022-09-24 1 Walsall
0 - 0
0 - 1
Tranmere 2 V 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Inglismaa League 2 2021-08-07 1 3 Tranmere
0 - 0
1 - 0
Walsall 2 V -0.5 Alla 9.5 Üle
8-12 (20) 4-6 (10) 1 (1-0) 3 (1-2)
Inglismaa League 2 2021-04-13 Walsall
0 - 0
1 - 0
Tranmere 3 1 K 0.0, +0.5 Alla 9.5 Alla
3-4 (7) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2020-12-05 Tranmere
1 - 1
1 - 3
Walsall K 0.0, -0.5 Üle 10.5 Alla
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2019-07-27 Tranmere
0 - 0
0 - 0
Walsall Vi 0.0, -0.5 Alla
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa EFL Cup 2018-08-14 1 Tranmere
0 - 1
1 - 3
Walsall 2 K 0.0 Üle 10.0 Üle
7-8 (15) 5-5 (10) 4 (2-2) 3 (2-1)
Johnstone’s Paint Trophy 2014-12-09 Tranmere
2 - 0
2 - 2
Walsall Vi 0.0, +0.5 Üle 10.5 Üle
11-4 (15) 6-0 (6) 1 (1-0) 4 (3-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Tranmere Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Inglismaa EFL Trophy 2026-09-22 1 Tranmere
0 - 0
1 - 0
Shrewsbury 3 V 0.0 Alla 9.0
Inglismaa League 2 2026-09-19 2 Exeter
0 - 0
0 - 0
Tranmere 3 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0
Inglismaa League 2 2026-09-12 3 Gillingham
0 - 0
2 - 0
Tranmere 2 K 0.0 Alla 9.5
Inglismaa League 2 2026-09-05 3 Tranmere
1 - 0
2 - 0
Oldham 2 V 0.0, +0.5 Alla 9.0
Inglismaa League 2 2026-09-01 1 3 Tranmere
1 - 0
2 - 2
Rotherham 2 Vi 0.0, -0.5 Üle 9.0
Inglismaa League 2 2026-08-29 2 Newport County
1 - 0
2 - 2
Tranmere 2 Vi 0.0 Üle 9.5 Üle
4-6 (10) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-08-22 2 Port Vale
1 - 0
1 - 1
Tranmere 3 Vi -0.5 Alla 9.0 Alla
4-3 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Inglismaa League 2 2026-08-15 3 Tranmere
1 - 0
2 - 0
Shrewsbury 2 V 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
3-5 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Inglismaa EFL Cup 2026-08-01 3 Tranmere
1 - 1
2 - 2
Rochdale Vi 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (3-1)
UK Friendlies 2026-07-18 Tranmere
1 - 0
2 - 0
Blackpool V 0.0, +0.5 Alla 9.0 Üle
6-10 (16) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-05-02 Tranmere
0 - 1
1 - 1
Grimsby 1 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Alla
4-4 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-04-25 Milton Keynes Dons
2 - 0
3 - 0
Tranmere 2 K -1.0, -1.5 Üle 9.5 Alla
6-2 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-04-21 1 Cheltenham
1 - 0
1 - 3
Tranmere V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
4-5 (9) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-04-18 4 Tranmere
0 - 0
1 - 2
Bristol Rovers 3 K 0.0, +0.5 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-04-11 1 Chesterfield
1 - 0
1 - 1
Tranmere 4 Vi -1.0 Alla 10.0 Üle
6-7 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-04-06 1 Tranmere
0 - 0
0 - 1
Colchester 1 K 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
5-8 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Inglismaa League 2 2026-04-03 Shrewsbury
0 - 0
1 - 0
Tranmere 1 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-03-21 1 Tranmere
0 - 0
0 - 1
Swindon K +0.5 Alla 9.5 Üle
5-9 (14) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Inglismaa League 2 2026-03-17 3 Tranmere
0 - 3
0 - 3
Harrogate Town 1 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
5-5 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-03-14 Fleetwood Town
0 - 0
0 - 0
Tranmere 3 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.5 Üle
9-3 (12) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-03-07 2 Tranmere
0 - 2
1 - 3
Oldham 1 K +0.5 Üle 9.5 Alla
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-03-03 2 Newport County
1 - 1
3 - 1
Tranmere 2 1 K 0.0 Üle 9.5 Üle
7-5 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Inglismaa League 2 2026-02-28 1 Crewe
0 - 1
2 - 1
Tranmere 3 K -0.5 Üle 9.5 Alla
5-1 (6) 4-0 (4) 3 (3-0) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-02-21 1 Notts County
1 - 0
5 - 0
Tranmere 2 K -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-02-17 1 Tranmere
0 - 0
0 - 1
Accrington Stanley 3 2 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
7-1 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 5 (4-1)
Inglismaa League 2 2026-02-14 4 Tranmere
2 - 0
2 - 0
Crawley Town 1 V 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
5-15 (20) 3-7 (10) 2 (2-0) 4 (1-3)
Inglismaa League 2 2026-02-07 Gillingham
1 - 0
2 - 1
Tranmere K -0.5 Üle 9.0 Üle
8-8 (16) 5-3 (8) 1 (0-1) 4 (0-4)
Inglismaa League 2 2026-01-31 2 Tranmere
0 - 0
0 - 2
Salford City K +0.5 Alla 9.5 Üle
9-4 (13) 5-3 (8) 5 (4-1) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-01-27 2 Barnet
0 - 0
1 - 0
Tranmere 3 K -1.0 Alla 10.0 Üle
10-2 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Inglismaa League 2 2026-01-24 2 Cambridge Utd
0 - 1
4 - 2
Tranmere 3 K -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Walsall Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Inglismaa EFL Trophy 2026-09-22 Walsall
1 - 4
1 - 6
Stevenage K +0.5 Üle 9.5
Inglismaa League 2 2026-09-19 3 Walsall
1 - 0
2 - 0
Port Vale 3 V 0.0 Alla 10.0
Inglismaa League 2 2026-09-12 1 Walsall
0 - 0
0 - 0
Rochdale 3 Vi -0.5, -1.0 Alla 10.5
Inglismaa League 2 2026-09-05 Exeter
0 - 0
0 - 0
Walsall 1 Vi 0.0 Alla 10.5
Inglismaa League 2 2026-09-01 Crewe
0 - 1
2 - 2
Walsall 2 Vi 0.0, -0.5 Üle 9.5
Inglismaa League 2 2026-08-29 4 Walsall
2 - 1
3 - 2
Accrington Stanley 2 V -0.5 Üle 10.5 Alla
4-4 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (0-3)
Inglismaa EFL Cup 2026-08-25 2 Walsall
0 - 0
0 - 0
Leyton Orient 1 Vi 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
2-8 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Inglismaa League 2 2026-08-22 1 Walsall
0 - 0
0 - 0
Grimsby 1 Vi 0.0 Alla 10.5 Üle
8-7 (15) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Inglismaa League 2 2026-08-15 4 Gillingham
0 - 0
0 - 3
Walsall 2 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
6-9 (15) 5-3 (8) 2 (1-1) 6 (1-5)
Inglismaa EFL Cup 2026-08-06 Bristol City
0 - 0
0 - 1
Walsall 3 V -1.5 Alla 9.5 Üle
13-4 (17) 5-4 (9) 3 (0-3) 6 (6-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-08-01 Walsall
0 - 0
0 - 0
Notts County Vi 0.0,+0.5 Alla 8.0 Alla
1-2 (3) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-07-25 AFC Telford
1 - 0
1 - 0
Walsall K +0.5, +1.0 Alla 8.5 Alla
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Eliitklubide sõpruskohtumised 2026-07-21 Walsall
0 - 3
0 - 5
Aston Villa K +1.0, +1.5 Üle 8.5 Üle
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-07-11 Leamington
0 - 0
0 - 0
Walsall Vi +1.5 Alla 8.5 Alla
1-7 (8) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-05-02 Bromley
1 - 0
3 - 1
Walsall 4 K -1.0 Üle 10.0 Üle
11-5 (16) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Inglismaa League 2 2026-04-25 3 Walsall
0 - 1
0 - 2
Harrogate Town 2 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
10-3 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-04-18 1 Barrow
0 - 2
1 - 3
Walsall V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
5-3 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-04-11 2 Walsall
0 - 0
0 - 4
Cheltenham 1 K -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
0-5 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-04-06 1 Swindon
0 - 0
2 - 1
Walsall 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
4-8 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Inglismaa League 2 2026-04-03 Walsall
1 - 0
2 - 2
Gillingham 2 Vi -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
5-3 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Inglismaa League 2 2026-03-28 2 Colchester
0 - 0
1 - 1
Walsall Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
9-8 (17) 5-3 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Inglismaa League 2 2026-03-21 4 Walsall
0 - 1
2 - 1
Newport County 3 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Üle
7-5 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Inglismaa League 2 2026-03-17 Walsall
0 - 0
0 - 0
Cambridge Utd 2 Vi +0.5 Alla 9.5 Üle
6-4 (10) 4-2 (6) 4 (3-1) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-03-14 2 Crewe
0 - 1
0 - 3
Walsall 3 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Inglismaa League 2 2026-03-10 1 Salford City
0 - 0
1 - 0
Walsall 1 K -0.5 Alla 10.0 Üle
11-2 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 3 (3-0)
Inglismaa League 2 2026-03-07 3 Walsall
1 - 0
1 - 2
Notts County 4 K 0.0 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-03-03 Walsall
0 - 1
0 - 1
Fleetwood Town 1 K 0.0 Alla 10.0 Tasa
5-5 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 5 (1-4)
Inglismaa League 2 2026-02-28 1 1 Shrewsbury
1 - 1
1 - 2
Walsall 1 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
8-2 (10) 5-2 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Inglismaa League 2 2026-02-23 2 Walsall
0 - 1
0 - 2
Milton Keynes Dons 3 K 0.0, +0.5 Alla 9.0 Tasa
2-7 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Inglismaa League 2 2026-02-18 1 Grimsby
0 - 1
2 - 2
Walsall 2 1 Vi -0.5 Üle 9.5 Üle
10-6 (16) 3-3 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.25 3.7 2.75
Aasia handikäp
Täis (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.0) Ü[email protected] Alla@2
Pool (4.5) Ü[email protected] Alla@2
Väravad kokku
Täis (2.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 6 - 5

Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.5

8
Pealelöök väravasse
2
11
Pealelöök mööda
5
123
Rünnak
74
60
Ohtlik rünnak
47
45
Pallivaldamine %
55

Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 3 Pool

Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0

5
Pealelöök väravasse
0
5
Pealelöök mööda
2
73
Rünnak
34
38
Ohtlik rünnak
25
48
Pallivaldamine %
52
  • 9' - 1st Corner - Walsall
  • 11' - 2nd Corner - Walsall
  • 18' - 1st Yellow Card - Walsall
  • Race to 3 Corners - Walsall
  • 23' - 3rd Corner - Walsall
  • 32' - 4th Corner - Tranmere
  • 35' - 2nd Yellow Card - Walsall
  • 35' - Missed Penalty - Tranmere
  • 39' - 5th Corner - Tranmere
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' - 6th Corner - Walsall
  • 59' - 7th Corner - Tranmere
  • 58' ~ Substitution ~ Sodje ~ Sprangler ~(Walsall)
  • 61' ~ Substitution ~ Jones ~ Ironside ~(Tranmere)
  • 66' - 8th Corner - Tranmere
  • 67' - 9th Corner - Tranmere
  • Race to 5 Corners - Tranmere
  • 71' ~ Substitution ~ Davies ~ Okoro ~(Tranmere)
  • 73' - 10th Corner - Tranmere
  • 73' - 1st Goal - Tranmere
  • 76' ~ Substitution ~ Leak ~ Ahui ~(Walsall)
  • 77' ~ Substitution ~ Adomah ~ Dallas ~(Walsall)
  • 82' - 3rd Yellow Card - Walsall
  • 89' ~ Substitution ~ O'Connor ~ Whitaker ~(Tranmere)
  • 89' ~ Substitution ~ Finley ~ Conlon ~(Tranmere)
  • 90+1' - 2nd Goal - Walsall
  • 87' ~ Substitution ~ Etheridge ~ Simper ~(Walsall)
  • 90+4' - 11th Corner - Walsall
  • 1-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused