Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
+1.0
Chester
Tranmere vs Chester Meeskonna profiil
Tranmere
LLDLWDLWWWHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Chester
WWDWWWLDDLHiljutisedLangusteel-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 19
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpKatab7/10
Viimane
| Tranmere | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Chester | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Tranmere | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Chester | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 3.05,
Std. hälve: 2.24, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 55%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Tranmere vs Chester Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Tranmere vs Chester Omavahelised kohtumised
Tranmere vs Chester Vaata kogu H2H-d →| Tranmere Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England Cheshire Senior Cup | 2016-03-14 | Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Chester | V |
|
||||||||
| Inglismaa National League | 2016-02-28 | 2 Chester |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa National League | 2015-09-12 | 2 Tranmere |
2 - 0
2 - 0
|
Chester 3 | V | -0.5, -1.0 |
|
|||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Tranmere Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League | 2016-10-29 | Dover |
1 - 1
1 - 4
|
Tranmere 2 | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-25 | 1 1 Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
North Ferriby Utd 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-08 | 1 Tranmere |
0 - 0
2 - 0
|
Wrexham | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-04 | Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Gateshead 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-01 | 2 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-09-24 | Tranmere |
1 - 0
3 - 1
|
Woking 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League | 2016-09-17 | 3 Sutton Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Tranmere 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League | 2016-09-13 | 2 York |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-12 (18) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League | 2016-09-10 | 2 Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Lincoln City 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Inglismaa National League | 2016-09-03 | 1 Aldershot |
1 - 1
3 - 1
|
Tranmere 4 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-29 | Tranmere |
1 - 0
1 - 0
|
Guiseley 2 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-27 | 4 Southport |
0 - 0
1 - 1
|
Tranmere 1 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-12 (17) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Inglismaa National League | 2016-08-13 | 2 Tranmere |
1 - 1
1 - 1
|
Eastleigh 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Inglismaa National League | 2016-08-09 | 1 Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Barrow 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League | 2016-08-06 | 2 Bromley |
0 - 2
0 - 2
|
Tranmere 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2016-07-26 | Tranmere |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-19 | Tranmere |
1 - 0
1 - 2
|
Bolton | K | +0.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-08 | Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Liverpool | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League | 2016-04-30 | 1 Tranmere |
1 - 0
1 - 0
|
Grimsby | V | -0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-04-23 | 1 Eastleigh |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-8 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-04-16 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 2
|
Wrexham 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-04-09 | Torquay |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England County Cup | 2016-04-06 | Prescot Cables |
0 - 1
2 - 1
|
Tranmere | K | +1.0 | Tasa |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League | 2016-04-02 | Tranmere |
1 - 1
1 - 2
|
Welling | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-03-28 | 1 Kidderminster |
0 - 1
0 - 2
|
Tranmere 3 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-03-25 | 1 Tranmere |
2 - 1
3 - 2
|
Lincoln City 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England Cheshire Senior Cup | 2016-03-14 | Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Chester | V |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||||
| Inglismaa National League | 2016-03-08 | 1 Guiseley |
1 - 1
2 - 2
|
Tranmere 1 | Vi | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Inglismaa National League | 2016-03-05 | 1 Tranmere |
2 - 0
3 - 1
|
Gateshead 1 | V | -0.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa National League | 2016-02-28 | 2 Chester |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Chester Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa National League | 2016-10-29 | Chester |
2 - 2
2 - 5
|
Lincoln City 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-25 | 3 Macclesfield |
0 - 0
0 - 0
|
Chester 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-22 | 6 York |
0 - 0
1 - 1
|
Chester 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| FA Cup Qual | 2016-10-15 | 4 Southport |
1 - 0
1 - 0
|
Chester 1 | K | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-08 | 2 Chester |
1 - 0
1 - 0
|
Torquay 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa National League | 2016-10-04 | 1 4 North Ferriby Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Chester 1 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-7 (18) | 7-3 (10) | 4 (3-1) | 5 (3-2) |
| Inglismaa National League | 2016-10-01 | 1 Chester |
0 - 0
5 - 0
|
Dover 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-09-24 | 3 Wrexham |
0 - 0
0 - 0
|
Chester 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-09-17 | 3 Chester |
1 - 0
1 - 0
|
Braintree Town 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 8-2 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League | 2016-09-13 | 1 Chester |
0 - 0
2 - 0
|
Guiseley 4 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-8 (12) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League | 2016-09-10 | 3 Aldershot |
0 - 0
0 - 0
|
Chester 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 4 (1-3) | ||
| Inglismaa National League | 2016-09-03 | 2 Chester |
0 - 1
1 - 2
|
Forest Green 4 | K | +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-29 | 3 Woking |
2 - 1
3 - 1
|
Chester 4 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-27 | 3 Chester |
2 - 0
4 - 0
|
Sutton Utd 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League | 2016-08-20 | Boreham Wood |
1 - 0
1 - 1
|
Chester 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-08-16 | 2 Barrow |
2 - 0
3 - 2
|
Chester 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-13 | 1 1 Chester |
1 - 1
1 - 3
|
Maidstone Utd 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-09 | 2 Chester |
2 - 0
3 - 0
|
Dag & Red 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-08-06 | 1 Gateshead |
0 - 0
3 - 0
|
Chester 3 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2016-08-02 | Chester |
1 - 0
1 - 2
|
Burnley U21 | K | 0.0 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-26 | Nantwich Town |
1 - 1
1 - 1
|
Chester | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-23 | Marine |
1 - 5
3 - 5
|
Chester | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-20 | Chester |
2 - 0
3 - 2
|
Airbus UK | V | -0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-16 | Altrincham |
0 - 1
2 - 2
|
Chester | Vi | 0.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-13 | Chester |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-04-30 | 1 Chester |
0 - 0
4 - 2
|
Gateshead 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa National League | 2016-04-09 | 1 Lincoln City |
1 - 0
2 - 1
|
Chester | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa National League | 2016-04-05 | 3 Torquay |
1 - 0
2 - 0
|
Chester 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa National League | 2016-03-28 | Guiseley |
0 - 1
3 - 3
|
Chester 1 | Vi | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-8 (19) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa National League | 2016-03-26 | 1 Chester |
1 - 0
1 - 2
|
Barrow 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.45 | 4.2 | 6.5 |
| Pool | 2.1 | 2.3 | 6.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 2 , Nurgalöök: 7 - 4
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 4 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0
-
4' - 1st Corner - Tranmere -
5' - 2nd Corner - Tranmere - Race to 3 Corners - Tranmere
-
17' - 3rd Corner - Tranmere -
22' - 1st Yellow Card - Tranmere -
25' - 2nd Yellow Card - Tranmere -
29' - 1st Goal - Tranmere -
33' - 4th Corner - Tranmere -
35' - 2nd Goal - Tranmere -
38' - 5th Corner - Chester -
41' - 3rd Yellow Card - Chester -
45' - 4th Yellow Card - Chester -
2-0 score at the end of First Half -
50' - 3rd Goal - Chester - Race to 5 Corners - Tranmere
-
56' - 6th Corner - Tranmere -
57' - 7th Corner - Tranmere - Race to 7 Corners - Tranmere
-
58' - 8th Corner - Tranmere -
64' - Red Card - Tranmere -
68' - 9th Corner - Chester - 68' Substitution - Ihiekwe for Mangan - Tranmere
-
77' - 10th Corner - Chester -
77' - 5th Yellow Card - Tranmere - 82' Substitution - Mekki for Kirby - Tranmere
-
86' - 6th Yellow Card - Tranmere -
89' - 11th Corner - Chester -
90+2' - 7th Yellow Card - Chester -
90+3' - 4th Goal - Chester -
90+6' - 8th Yellow Card - Chester -
2-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

