R, Sep 21, 2018 · 19:00
Tours [6]
3 1
1 - 2
Täisaeg · PA 0-1
Pau [16]
4
VanimadHiljutised
LWDDDD
2.25
2.87
3.30
HiljutisedVanimad
DDLDLL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.0
Väravad kokku
Alla 9.0
Nurgalöögid kokku
+0.25
Pau
Tours
WLWDLWDDDDHiljutisedStabiilne+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Pau
DLWDLLDLDDHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata2/10
Tours

3V-6V-1K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 4 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 0.4 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 10%, nurgalöök Over 40%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 60%6 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.0
Üle 10%1 Tühistatud 10%1 Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 40%4 Tühistatud 20%2 Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 10%1 Kaotus 50%5
Pau

1V-5V-4K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.1 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.

Põhiaja tulemus
Võit 10%1 Viik 50%5 Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4 Tühistatud 30%3 Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 50%5 Tühistatud 20%2 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 20%2 Tühistatud 10%1 Kaotus 70%7
Viimane
Tours
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pau
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Tours
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Pau
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Andmed puuduvad

Tours Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Prantsusmaa Ligue 3 2018-09-13 2 Le Mans
0 - 0
0 - 0
Tours 2 Vi -0.5 Alla 8.5
Prantsusmaa Ligue 3 2018-09-07 Tours
2 - 0
2 - 2
Dunkerque 4 1 Vi 0.0, -0.5 Üle 9.0
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-31 1 Avranches
0 - 0
0 - 0
Tours 1 Vi 0.0 Alla 8.5
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-24 2 Tours
0 - 0
0 - 0
Chambly Thelle FC 4 Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-18 3 Marignane
0 - 1
0 - 1
Tours 1 V 0.0 Alla
French League Cup 2018-08-14 2 Tours
0 - 0
0 - 1
Lens 2 K 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 3 (1-2)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-10 1 Tours
0 - 0
0 - 0
L'Entente SSG 1 Vi -0.5 Alla 8.5 Alla
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-03 3 Cholet
0 - 1
0 - 1
Tours 2 V 0.0, -0.5 Alla
6-6 (12) 2-3 (5) 3 (1-2) 5 (2-3)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-18 Le Mans
0 - 0
0 - 1
Tours V 0.0, +0.5 Alla
3-0 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2018-07-04 1 Laval
0 - 0
1 - 1
Tours Vi 0.0, +0.5 Alla
2-2 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-05-11 1 Le Havre
2 - 0
2 - 0
Tours 3 K -2.0 Alla 9.5 Üle
8-2 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-05-04 Tours
3 - 1
4 - 2
Lens 2 V 0.0, +0.5 Üle 9.0 Üle
2-8 (10) 1-2 (3) 3 (1-2) 2 (1-1)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-27 2 Nancy
0 - 1
3 - 1
Tours 2 K -1.0 Üle 9.0 Alla
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-24 2 Tours
1 - 1
2 - 2
US Quevilly 1 Vi 0.0 Üle 9.5 Üle
5-8 (13) 0-3 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-20 1 Ajaccio GFCA
1 - 0
3 - 2
Tours 1 K -0.5 Üle 9.0 Alla
7-1 (8) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-13 1 Tours
0 - 1
0 - 1
Chateauroux 2 K 0.0 Alla 9.5 Alla
2-3 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-06 1 1 Bourg-Peronnas
0 - 1
1 - 1
Tours 3 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5 Üle
11-1 (12) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-04-03 1 Tours
0 - 1
1 - 2
Valenciennes 3 1 K -0.5 Üle 9.0 Alla
6-2 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-03-30 3 Tours
0 - 1
3 - 1
Lorient 1 V +0.5 Üle 9.0 Alla
5-2 (7) 3-1 (4) 3 (3-0) 2 (1-1)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-03-16 1 Sochaux
0 - 0
0 - 0
Tours 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Tasa
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-03-02 3 Brest
1 - 1
1 - 3
Tours 2 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-02-23 2 Tours
1 - 0
1 - 1
US Orleans 45 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
1-5 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-02-16 2 Nimes
2 - 1
2 - 2
Tours 2 Vi -1.0, -1.5 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-02-09 2 Tours
1 - 0
1 - 2
Paris FC 3 K 0.0 Üle 9.0 Tasa
4-5 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-02-02 3 Tours
0 - 1
0 - 2
Auxerre 1 K 0.0 Alla 9.5 Alla
3-4 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-01-27 1 AC Ajaccio
1 - 0
2 - 1
Tours 1 K -0.5 Üle 9.0 Alla
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa karikas 2018-01-24 1 Tours
0 - 0
0 - 0
Metz 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0 Tasa
5-4 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-01-19 2 Tours
1 - 1
2 - 1
Niort 1 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-01-16 2 Reims
1 - 0
1 - 0
Tours 2 K -1.0, -1.5 Alla 9.5 Üle
6-6 (12) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Prantsusmaa Ligue 2 2018-01-12 2 Tours
0 - 0
0 - 0
Clermont Foot 2 Vi 0.0 Alla 9.5 Üle
6-6 (12) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Pau Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Prantsusmaa Ligue 3 2018-09-14 1 Pau
0 - 0
1 - 1
Villefranche 2 1 Vi 0.0, -0.5 Tasa
Prantsusmaa Ligue 3 2018-09-07 2 Concarneau
0 - 1
1 - 1
Pau 1 Vi 0.0, -0.5 Alla
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-31 2 Le Mans
1 - 0
2 - 1
Pau 3 K -0.5 Üle 8.5
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-24 1 Pau
0 - 0
0 - 0
Dunkerque 2 Vi 0.0, -0.5 Alla
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-17 3 Avranches
0 - 0
1 - 0
Pau 1 K 0.0 Alla 8.0
Prantsusmaa Ligue 3 2018-08-03 1 Marignane
0 - 0
1 - 0
Pau 2 K 0.0 Alla 8.5 Üle
6-5 (11) 5-1 (6) 3 (2-1) 3 (1-2)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-05-11 1 Pau
0 - 1
1 - 1
Red Star FC 93 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5 Üle
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-05-04 1 1 Creteil
0 - 1
0 - 4
Pau 2 V +0.5 Üle 8.5 Alla
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-04-13 1 2 Pau
1 - 0
1 - 2
Rodez 4 1 K 0.0, -0.5 Üle
5-7 (12) 0-5 (5) 4 (0-4) 4 (3-1)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-04-06 1 L'Entente SSG
1 - 2
2 - 2
Pau 2 Vi 0.0 Üle 8.5 Alla
5-2 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-31 2 Pau
4 - 0
4 - 1
Concarneau V 0.0, -0.5 Üle
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-23 2 Les Herbiers
0 - 0
0 - 1
Pau 2 V 0.0 Alla 8.5 Üle
9-2 (11) 6-2 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-20 2 Cholet
0 - 0
1 - 0
Pau 2 K 0.0 Alla 8.5 Alla
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-16 1 Pau
0 - 1
0 - 1
Chambly Thelle FC 1 K 0.0, -0.5 Alla 8.5 Üle
9-3 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 6 (6-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-09 2 AS Béziers
0 - 0
2 - 0
Pau 2 K 0.0 Tasa 8.5 Alla
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-03-02 4 Pau
0 - 0
0 - 1
Laval 1 K 0.0 Alla 8.5 Üle
6-4 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-02-23 1 1 Grenoble
1 - 0
1 - 1
Pau 2 1 Vi -0.5 Tasa 8.5 Alla
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (3-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-02-09 1 Avranches
0 - 0
0 - 0
Pau 2 Vi 0.0 Alla 8.0 Üle
10-1 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-02-02 1 Pau
0 - 0
1 - 2
GS Consolat Marseille 2 K -0.5 Üle
4-7 (11) 3-5 (8) 4 (1-3) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-01-26 1 Pau
1 - 0
1 - 0
Creteil 1 1 V -0.5 Alla 8.5 Üle
5-4 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (3-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2018-01-12 2 Pau
1 - 1
1 - 1
Lyon-Duchère 4 Vi -0.5 Alla 8.5 Üle
8-1 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-12-15 1 Dunkerque
1 - 0
2 - 3
Pau 3 V 0.0, -0.5 Üle 8.5 Üle
4-7 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-12-08 4 Pau
2 - 2
2 - 3
Boulogne 5 K 0.0 Üle 8.5 Üle
6-5 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-11-16 1 Pau
0 - 1
2 - 2
L'Entente SSG 3 Vi 0.0, -0.5 Üle 8.5 Üle
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-11-03 1 Concarneau
0 - 2
0 - 2
Pau 3 V 0.0, -0.5 Alla 8.0 Tasa
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 5 (2-3)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-10-26 4 Pau
1 - 0
4 - 0
Les Herbiers 1 V 0.0, -0.5 Üle 9.0 Alla
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-10-13 1 Chambly Thelle FC
1 - 0
3 - 2
Pau 1 K 0.0, -0.5 Üle
2-7 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-09-28 2 Pau
1 - 1
2 - 2
AS Béziers 3 Vi 0.0 Üle 8.5 Alla
5-2 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-09-22 3 Laval
1 - 0
2 - 0
Pau 3 2 K -0.5 Tasa 8.5 Üle
6-9 (15) 5-5 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
Prantsusmaa Ligue 3 2017-09-14 3 Pau
0 - 0
0 - 0
Grenoble 2 Vi 0.0 Alla 9.0 Alla
4-1 (5) 4-0 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.25 2.87 3.3
Pool 3 1.95 3.75
Aasia handikäp
Täis (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (9.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (0.75) Ü[email protected] Alla@2


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 3 - 4

Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 2.0

4
Pealelöök väravasse
7
6
Pealelöök mööda
9
96
Rünnak
102
57
Ohtlik rünnak
48
43
Pallivaldamine %
57

Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 1 - 2 Pool

Nurgalöök: 4.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 0.5, 1.0

1
Pealelöök väravasse
4
1
Pealelöök mööda
5
44
Rünnak
56
23
Ohtlik rünnak
26
38
Pallivaldamine %
62
  • 2' - 1st Corner - Tours
  • 11' - 2nd Corner - Pau
  • 17' - 3rd Corner - Pau
  • 28' - 1st Goal - Pau
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 65' - 2nd Goal - Tours
  • 83' - 3rd Goal - Pau
  • 85' - 4th Corner - Pau
  • Race to 3 Corners - Pau
  • 85' - 5th Corner - Pau
  • 87' - 1st Yellow Card - Tours
  • 88' - 6th Corner - Tours
  • 90+4' - 7th Corner - Tours
  • 1-2 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused