Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
0.0
Port Vale
Tottenham vs Port Vale Meeskonna profiil
Tottenham
Hinnanguid arvutatakse
WWLLDWWLLWHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskondÜle 2.5 kaardi 8 viimasest 10Mõlemad skoorisid 7 viimasest 10
Port Vale
Hinnanguid arvutatakse
LWDWWLWDLLHiljutisedLangusteel-0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiÜle10/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Tottenham vs Port Vale Mängu faktid
Tottenham
5V-1V-4K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 17 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 1.7 vastu. Võit 50%, AH võit 30%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 10%1
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 10%1
Kaotus 60%6
Port Vale
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 1.6 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 20%2
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Viimane
| Tottenham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Port Vale | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Tottenham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Port Vale | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.65,
Std. hälve: 1.46, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 58%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Tottenham vs Port Vale Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Tottenham vs Port Vale Omavahelised kohtumised
Tottenham vs Port Vale Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Tottenham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2022-11-12 | 1 Tottenham |
1 - 2
4 - 3
|
Leeds 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Cup | 2022-11-09 | 1 2 Nottm Forest |
0 - 0
2 - 0
|
Tottenham 4 | K | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2022-11-06 | Tottenham |
0 - 2
1 - 2
|
Liverpool | K | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2022-11-01 | 1 Marseille |
1 - 0
1 - 2
|
Tottenham 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2022-10-29 | 1 Bournemouth |
1 - 0
2 - 3
|
Tottenham 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2022-10-26 | 1 Tottenham |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting 2 | Vi | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa Premier League | 2022-10-23 | 4 Tottenham |
0 - 2
1 - 2
|
Newcastle 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-10-19 | 1 Man Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Tottenham | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2022-10-15 | 1 Tottenham |
0 - 0
2 - 0
|
Everton 4 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2022-10-12 | 3 Tottenham |
3 - 1
3 - 2
|
Eintracht Frankfurt 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2022-10-08 | 1 Brighton |
0 - 1
0 - 1
|
Tottenham 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 5 (5-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2022-10-04 | Eintracht Frankfurt |
0 - 0
0 - 0
|
Tottenham 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-10-01 | 2 Arsenal |
1 - 1
3 - 1
|
Tottenham 1 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-09-17 | Tottenham |
2 - 2
6 - 2
|
Leicester 2 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2022-09-13 | 2 Sporting |
0 - 0
2 - 0
|
Tottenham 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2022-09-07 | 2 Tottenham |
0 - 0
2 - 0
|
Marseille 2 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-09-03 | 3 Tottenham |
1 - 0
2 - 1
|
Fulham 4 | V | -1.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2022-08-31 | 2 West Ham |
0 - 1
1 - 1
|
Tottenham 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-08-28 | 6 Nottm Forest |
0 - 1
0 - 2
|
Tottenham 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-08-20 | 2 Tottenham |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2022-08-14 | 3 Chelsea |
1 - 0
2 - 2
|
Tottenham | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa Premier League | 2022-08-06 | 3 Tottenham |
2 - 1
4 - 1
|
Southampton | V | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2022-07-30 | 1 Tottenham |
0 - 1
0 - 1
|
Roma 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2022-07-23 | 1 Rangers |
1 - 0
1 - 2
|
Tottenham 1 | V | +0.5, +1.0 | Tasa | 8.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2022-07-16 | Tottenham |
0 - 0
1 - 1
|
Sevilla | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 8.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2022-07-13 | 1 K League''i tähtede võistkond |
1 - 1
3 - 6
|
Tottenham | V | +1.5, +2.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa Premier League | 2022-05-22 | 3 Norwich |
0 - 2
0 - 5
|
Tottenham 1 | V | +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-05-15 | 3 Tottenham |
1 - 0
1 - 0
|
Burnley 2 | V | -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-05-12 | 1 Tottenham |
2 - 0
3 - 0
|
Arsenal 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2022-05-07 | 3 Liverpool |
0 - 0
1 - 1
|
Tottenham 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Port Vale Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2022-11-12 | 1 Oxford Utd |
2 - 0
4 - 0
|
Port Vale 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa FA Cup | 2022-11-05 | Port Vale |
1 - 1
2 - 3
|
Exeter 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-11-01 | 2 Wycombe |
1 - 1
2 - 2
|
Port Vale 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-10-29 | 3 Port Vale |
0 - 0
1 - 0
|
Lincoln City 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-10-25 | Port Vale |
1 - 2
2 - 3
|
Ipswich | K | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2022-10-22 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Port Vale 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2022-10-18 | 1 Port Vale |
0 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | V | -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
14-0 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2022-10-15 | 3 Port Vale |
0 - 2
2 - 2
|
Forest Green 5 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
13-2 (15) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 5 (5-0) |
| England League 1 | 2022-10-08 | 1 1 Derby |
1 - 0
1 - 2
|
Port Vale 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| England League 1 | 2022-10-01 | 3 Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Wed 1 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2022-09-24 | Peterborough |
2 - 0
3 - 0
|
Port Vale 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2022-09-20 | 3 Shrewsbury |
0 - 1
0 - 4
|
Port Vale 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2022-09-17 | 2 Port Vale |
1 - 1
2 - 1
|
Shrewsbury 3 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2022-09-13 | 3 Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Port Vale | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 7 (2-5) |
| England League 1 | 2022-09-03 | Port Vale |
2 - 1
2 - 2
|
Cheltenham 1 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2022-08-30 | 1 Port Vale |
0 - 0
1 - 0
|
Stockport | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England League 1 | 2022-08-27 | 2 Port Vale |
0 - 1
0 - 1
|
Portsmouth 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2022-08-20 | Burton Albion |
0 - 0
0 - 2
|
Port Vale | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England League 1 | 2022-08-16 | 1 Milton Keynes Dons |
1 - 0
2 - 1
|
Port Vale 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2022-08-13 | 2 Port Vale |
0 - 0
0 - 0
|
Bolton 2 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa EFL Cup | 2022-08-10 | 1 Port Vale |
0 - 2
1 - 2
|
Rotherham 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2022-08-06 | 2 Exeter |
2 - 0
4 - 0
|
Port Vale | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2022-07-30 | Port Vale |
2 - 1
2 - 1
|
Fleetwood Town | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2022-07-23 | 2 Rochdale |
2 - 1
2 - 3
|
Port Vale 1 | V | 0.0 | Üle |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 2 | 2022-05-28 | 1 3 Mansfield |
0 - 2
0 - 3
|
Port Vale | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2022-05-19 | 2 Port Vale |
1 - 0
1 - 0
|
Swindon 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2022-05-15 | 2 Swindon |
1 - 0
2 - 1
|
Port Vale 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2022-05-07 | 1 Exeter |
0 - 1
0 - 1
|
Port Vale 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2022-05-02 | 1 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Newport County | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2022-04-23 | 2 Walsall |
0 - 0
2 - 0
|
Port Vale 1 | K | +0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

