Tottenham vs Antwerp Meeskonna profiil
Tottenham vs Antwerp Mängu faktid
7V-2V-1K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 6 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 0.6 vastu. Võit 70%, AH võit 50%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.
5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.3 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 40%, nurgalöök Over 60%.
| Tottenham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Antwerp | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Tottenham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Antwerp | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Tottenham vs Antwerp Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Tottenham vs Antwerp Omavahelised kohtumised
Tottenham vs Antwerp Vaata kogu H2H-d →| Tottenham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-29 | 4 Antwerp |
1 - 0
1 - 0
|
Tottenham | K | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Tottenham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Premier League | 2020-12-06 | 1 Tottenham |
2 - 0
2 - 0
|
Arsenal 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-12-03 | 4 LASK Linz |
1 - 1
3 - 3
|
Tottenham 2 | Vi | +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-11-29 | 4 Chelsea |
0 - 0
0 - 0
|
Tottenham 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-26 | 2 Tottenham |
2 - 0
4 - 0
|
Ludogorets Razgrad 2 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-11-21 | Tottenham |
1 - 1
2 - 0
|
Man City | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa Premier League | 2020-11-08 | 1 West Brom |
0 - 0
0 - 1
|
Tottenham | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-05 | 1 Ludogorets Razgrad |
0 - 2
1 - 3
|
Tottenham 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-11-01 | 2 Tottenham |
1 - 0
2 - 1
|
Brighton 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-29 | 4 Antwerp |
1 - 0
1 - 0
|
Tottenham | K | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-10-26 | 2 Burnley |
0 - 0
0 - 1
|
Tottenham | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-22 | Tottenham |
2 - 0
3 - 0
|
LASK Linz 1 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-10-18 | Tottenham |
3 - 0
3 - 3
|
West Ham 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-10-04 | 1 2 Man Utd |
1 - 4
1 - 6
|
Tottenham 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-10-01 | Tottenham |
4 - 1
7 - 2
|
Haifa Maccabi | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2020-09-29 | 2 Tottenham |
0 - 1
1 - 1
|
Chelsea 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-09-27 | 1 Tottenham |
1 - 0
1 - 1
|
Newcastle 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-09-24 | 1 Shkendija Tetovo |
0 - 1
1 - 3
|
Tottenham 1 | V | +2.5, +3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-09-20 | 4 Southampton |
1 - 1
2 - 5
|
Tottenham 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-09-17 | 2 4 Lokomotiv Plovdiv |
0 - 0
1 - 2
|
Tottenham | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-09-13 | 1 Tottenham |
0 - 0
0 - 1
|
Everton | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-08-29 | Tottenham |
0 - 0
1 - 0
|
Birmingham | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-08-28 | Tottenham |
3 - 0
4 - 1
|
Reading | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-08-22 | Tottenham |
3 - 0
3 - 0
|
Ipswich | V | -1.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa Premier League | 2020-07-26 | 3 Crystal Palace |
0 - 1
1 - 1
|
Tottenham 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-19 | 2 Tottenham |
3 - 0
3 - 0
|
Leicester 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-13 (17) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-15 | 2 Newcastle |
0 - 1
1 - 3
|
Tottenham 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-12 | 5 Tottenham |
1 - 1
2 - 1
|
Arsenal 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-09 | 3 Bournemouth |
0 - 0
0 - 0
|
Tottenham 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-12 (20) | 6-5 (11) | 3 (2-1) | 7 (1-6) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-06 | 3 Tottenham |
1 - 0
1 - 0
|
Everton 2 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 5-4 (9) | 6 (4-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Premier League | 2020-07-02 | 2 Sheff Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Tottenham | K | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Antwerp Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-12-06 | 1 Genk |
2 - 1
4 - 2
|
Antwerp 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-12-03 | Antwerp |
1 - 0
3 - 1
|
Ludogorets Razgrad 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-30 | 3 Antwerp |
2 - 2
3 - 2
|
OH Leuven 5 | V | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-26 | 1 2 LASK Linz |
0 - 0
0 - 2
|
Antwerp 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-21 | KV Oostende |
0 - 0
1 - 1
|
Antwerp | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-08 | Antwerp |
1 - 0
1 - 1
|
Standard Liège 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-11-05 | 3 Antwerp |
0 - 0
0 - 1
|
LASK Linz 3 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-01 | Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Antwerp 3 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-29 | 4 Antwerp |
1 - 0
1 - 0
|
Tottenham | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-10-25 | 4 Antwerp |
2 - 1
3 - 2
|
KFCO Beerschot Wilrijk 2 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-22 | 2 Ludogorets Razgrad |
0 - 0
1 - 2
|
Antwerp 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-10-18 | 1 Zulte Waregem |
1 - 0
1 - 3
|
Antwerp 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-10-02 | 1 Antwerp |
3 - 0
4 - 1
|
KV Mechelen 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-09-25 | 2 KV Kortrijk |
1 - 0
1 - 3
|
Antwerp | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-09-20 | 2 Antwerp |
0 - 1
2 - 2
|
Eupen 6 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-09-13 | 2 Sint-Truidense |
2 - 2
2 - 3
|
Antwerp 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-08-30 | 4 Charleroi |
1 - 0
2 - 0
|
Antwerp 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-08-22 | 2 Antwerp |
1 - 0
1 - 0
|
Gent 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-08-16 | 1 Cercle Brugge |
0 - 1
2 - 1
|
Antwerp 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-08-08 | 2 Antwerp |
0 - 0
1 - 1
|
Royal Excel Mouscron 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2020-08-01 | 3 Club Brugge |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerp 2 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-03-07 | 3 KV Kortrijk |
0 - 0
0 - 1
|
Antwerp | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-02-29 | Antwerp |
2 - 0
3 - 1
|
KV Oostende 2 | V | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-02-22 | 1 Standard Liège |
1 - 0
1 - 0
|
Antwerp 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-02-16 | 2 Antwerp |
1 - 0
1 - 1
|
Charleroi 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-02-13 | 2 Antwerp |
1 - 1
1 - 1
|
Genk 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Belgia karikas | 2020-02-06 | 2 KV Kortrijk |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerp 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-02-02 | 2 Club Brugge |
0 - 0
1 - 0
|
Antwerp 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2020-01-26 | Antwerp |
1 - 1
2 - 1
|
Zulte Waregem 4 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgia karikas | 2020-01-23 | 1 Antwerp |
0 - 0
1 - 1
|
KV Kortrijk 2 | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.3 | 5.5 | 9.5 |
| Pool | 1.727 | 2.75 | 7.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 5 - 2
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -1.5 , Väravad: 3.0, 3.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Tottenham -
25' - 1st Yellow Card - Antwerp -
27' - 2nd Corner - Tottenham - Race to 3 Corners - Tottenham
-
27' - 3rd Corner - Tottenham -
33' - 4th Corner - Antwerp -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Bergwijn for Reguilon - Tottenham
- 46' Substitution - Ampomah for Refaelov - Antwerp
-
53' - 5th Corner - Antwerp -
57' - 1st Goal - Tottenham - 58' Substitution - Boya for Hongla - Antwerp
- 59' Substitution - Juklerod for Lukaku - Antwerp
- 59' Substitution - Son for Bale - Tottenham
- 59' Substitution - Ndombele for Winks - Tottenham
- 59' Substitution - Kane for Vinicius - Tottenham
-
68' - 6th Corner - Tottenham - 68' Substitution - Sissoko for Lucas Moura - Tottenham
-
71' - 2nd Goal - Tottenham - 72' Substitution - Miyoshi for Benson - Antwerp
- 73' Substitution - Verstraete for Seck - Antwerp
-
77' - 2nd Yellow Card - Antwerp - Race to 5 Corners - Tottenham
-
83' - 7th Corner - Tottenham -
86' - 3rd Yellow Card - Tottenham -
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

