Tondela vs Sporting Meeskonna profiil
Tondela vs Sporting Mängu faktid
5V-1V-4K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 1.5 vastu. Võit 50%, AH võit 60%, värav Over 80%, nurgalöök Over 40%.
9V-0V-1K viimases 10 mängus, löönud 35 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 3.5 poolt, 1.1 vastu. Võit 90%, AH võit 80%, värav Over 90%, nurgalöök Over 30%.
| Tondela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Sporting | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Tondela | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Sporting | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Tondela vs Sporting Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Tondela vs Sporting Omavahelised kohtumised
Tondela vs Sporting Vaata kogu H2H-d →| Tondela Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2018-02-19 | 5 Tondela |
1 - 1
1 - 2
|
Sporting 2 1 | K | +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2017-09-16 | 2 Sporting |
1 - 0
2 - 0
|
Tondela 3 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2017-03-11 | 3 Tondela |
0 - 1
1 - 4
|
Sporting 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-10-22 | 4 Sporting |
0 - 0
1 - 1
|
Tondela 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2016-01-15 | Sporting |
0 - 0
2 - 2
|
Tondela | Vi | -2.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-08-14 | 1 Tondela |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Tondela Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2019-01-02 | 1 2 Santa Clara |
0 - 0
1 - 2
|
Tondela 3 | V | -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Portugali liigakarikas | 2018-12-28 | 2 Tondela |
1 - 1
2 - 1
|
Nacional | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-22 | 4 Tondela |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo 3 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2018-12-18 | 2 Leixões |
1 - 2
2 - 2
|
Tondela 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-15 | 2 Boavista |
2 - 0
2 - 0
|
Tondela 4 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-08 | 3 Tondela |
0 - 1
0 - 1
|
Braga 1 | K | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-02 | 3 Portimonense |
3 - 1
3 - 2
|
Tondela 5 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Portugali karikas | 2018-11-25 | Tondela |
6 - 0
7 - 0
|
FC Vale Formoso 2 | V | -3.0, -3.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugali liigakarikas | 2018-11-18 | 3 Vitória de Setúbal |
0 - 1
1 - 2
|
Tondela 4 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-11-11 | 2 3 Tondela |
1 - 1
1 - 3
|
Benfica 3 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-11-04 | 4 Feirense |
1 - 1
2 - 4
|
Tondela 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-10-28 | 3 Tondela |
0 - 1
1 - 2
|
Vitória de Setúbal 3 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2018-10-21 | 4 Estoril |
0 - 0
1 - 1
|
Tondela 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-10-05 | 1 Tondela |
0 - 0
1 - 1
|
Nacional 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-09-28 | 3 FC Porto |
0 - 0
1 - 0
|
Tondela 5 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-09-23 | Tondela |
1 - 0
2 - 0
|
Moreirense | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugali liigakarikas | 2018-09-15 | 2 Braga |
0 - 1
2 - 1
|
Tondela 3 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-31 | 2 Guimarães |
1 - 0
1 - 0
|
Tondela 1 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-26 | Tondela |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-17 | 3 Desportivo Aves |
1 - 1
2 - 2
|
Tondela 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-11 | 1 1 Tondela |
0 - 0
0 - 1
|
Belenenses 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 6-4 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Portugali liigakarikas | 2018-08-06 | 2 Guimarães |
0 - 1
0 - 2
|
Tondela 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-25 | Feirense |
0 - 1
0 - 1
|
Tondela | V | 0.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-22 | 2 Tondela |
1 - 0
1 - 0
|
Boavista | V | 0.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-21 | RD Agueda |
0 - 1
0 - 2
|
Tondela | V | +0.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-18 | Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Tondela | K | -0.5 | Alla |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-14 | Guimarães |
0 - 0
1 - 0
|
Tondela | K | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-07 | Tondela |
1 - 0
2 - 0
|
Oliveira Hospital | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Primeira Liga | 2018-05-13 | 2 Vitória de Setúbal |
1 - 0
1 - 0
|
Tondela 4 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-05-05 | 1 Tondela |
1 - 2
1 - 4
|
Guimarães 2 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Sporting Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2019-01-03 | 3 Sporting |
0 - 0
2 - 1
|
Belenenses 4 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Portugali liigakarikas | 2018-12-29 | 1 4 Feirense |
1 - 2
1 - 4
|
Sporting 1 | V | +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-23 | 3 Guimarães |
1 - 0
1 - 0
|
Sporting 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2018-12-19 | 4 Sporting |
3 - 1
5 - 2
|
Rio Ave 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-16 | 3 Sporting |
1 - 2
4 - 2
|
Nacional 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2018-12-13 | 1 Sporting |
3 - 0
3 - 0
|
Poltava Vorskla | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-09 | 1 1 Sporting |
2 - 1
4 - 1
|
Desportivo Aves 5 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-12-03 | 3 Rio Ave |
1 - 2
1 - 3
|
Sporting 5 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-11 (17) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 5 (1-4) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-11-29 | 6 FK Qarabag |
1 - 3
1 - 6
|
Sporting 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2018-11-24 | 1 Lusitano FCV |
1 - 1
1 - 4
|
Sporting 1 | V | +2.5, +3.0 | Üle | 12.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-11-11 | 1 Sporting |
1 - 1
2 - 1
|
Chaves 2 1 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-11-08 | 2 Arsenal |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting 3 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-11-04 | 1 2 Santa Clara |
1 - 0
1 - 2
|
Sporting 3 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Portugali liigakarikas | 2018-10-31 | 1 Sporting |
1 - 0
1 - 2
|
Estoril 3 | K | -1.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-10-28 | 2 Sporting |
1 - 0
3 - 0
|
Boavista 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-10-25 | 4 Sporting |
0 - 0
0 - 1
|
Arsenal 2 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-11 (22) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Portugali karikas | 2018-10-20 | Loures |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting | V | +2.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-10-07 | 5 Portimonense |
2 - 0
4 - 2
|
Sporting 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-10-04 | 1 Poltava Vorskla |
1 - 0
1 - 2
|
Sporting 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-09-29 | 2 Sporting |
2 - 0
2 - 0
|
Maritimo 3 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-09-24 | 1 Braga |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2018-09-20 | Sporting |
0 - 0
2 - 0
|
FK Qarabag 1 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali liigakarikas | 2018-09-16 | 3 Sporting |
1 - 0
3 - 1
|
Maritimo 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-09-01 | 4 Sporting |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 6 | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-25 | 4 Benfica |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-18 | 2 Sporting |
1 - 1
2 - 1
|
Vitória de Setúbal 5 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2018-08-12 | Moreirense |
1 - 1
1 - 3
|
Sporting | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-08-05 | 1 Sporting |
0 - 0
1 - 1
|
Empoli | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-28 | Sporting |
0 - 1
1 - 1
|
Marseille | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2018-07-12 | Sporting |
1 - 1
1 - 2
|
Neuchatel Xamax 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4.5 | 3.5 | 1.8 |
| Pool | 4.5 | 2.25 | 2.37 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 4 - 11
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 3 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 1.0
-
5' - 1st Goal - Tondela -
11' - 1st Yellow Card - Tondela -
11' - 2nd Yellow Card - Sporting -
13' - 1st Corner - Sporting -
14' - 3rd Yellow Card - Sporting -
17' - 2nd Corner - Sporting -
28' - 4th Yellow Card - Tondela -
31' - 3rd Corner - Tondela -
35' - 4th Corner - Tondela -
37' - 5th Corner - Sporting - Race to 3 Corners - Sporting
-
42' - 5th Yellow Card - Tondela -
44' - 6th Corner - Tondela -
1-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Montero for Gudelj - Sporting
-
48' - 6th Yellow Card - Sporting -
49' - 7th Corner - Tondela -
51' - Red Card - Tondela -
57' - 8th Corner - Sporting -
60' - 7th Yellow Card - Tondela - 61' Substitution - Pite for Delgado - Tondela
-
66' - 9th Corner - Sporting - Race to 5 Corners - Sporting
-
74' - 2nd Goal - Tondela -
75' - 10th Corner - Sporting -
76' - 11th Corner - Sporting - Race to 7 Corners - Sporting
-
76' - 3rd Goal - Sporting -
78' - 12th Corner - Sporting - Race to 9 Corners - Sporting
-
83' - 13th Corner - Sporting -
85' - 14th Corner - Sporting - 84' Substitution - Andre Pinto for Nani - Sporting
-
87' - 15th Corner - Sporting - 86' Substitution - Joao Reis for Xavier - Tondela
- 88' Substitution - Icaro Silva for Bruno Monteiro - Tondela
-
90+3' - 8th Yellow Card - Sporting -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

