L, Nov 20, 2021 · 13:00
VanimadHiljutised
DWLDLL
1.95
4.00
2.90
HiljutisedVanimad
LLLDDL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-0.25
SV Pullach
SV Pullach vs TSV Schwabmünchen Meeskonna profiil
SV Pullach
Hinnanguid arvutatakse
WLLWDWLDLLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
TSV Schwabmünchen
Hinnanguid arvutatakse
LWWLDDLLLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne4/9
Üle 2.5 väravaVõrdne4/9
Aasia händikäpEi kata2/10
Viimane
| SV Pullach | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| TSV Schwabmünchen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| SV Pullach | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| TSV Schwabmünchen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 12,
Keskm: 2.50,
Std. hälve: 0.87, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 22%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
SV Pullach vs TSV Schwabmünchen Väravate/nurgalöökide ajajaotus
SV Pullach vs TSV Schwabmünchen Omavahelised kohtumised
SV Pullach vs TSV Schwabmünchen Vaata kogu H2H-d →| SV Pullach Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-04 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
3 - 0
|
SV Pullach 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-04 | 1 4 SV Pullach |
1 - 0
1 - 0
|
TSV Schwabmünchen 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2017-08-12 | 1 3 SV Pullach |
0 - 0
2 - 0
|
TSV Schwabmünchen 1 | V | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2014-10-03 | SV Pullach |
3 - 1
4 - 2
|
TSV Schwabmünchen | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| SV Pullach Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-11-05 | 1 2 SV Pullach |
1 - 2
1 - 3
|
FC Ingolstadt II | K | +0.5, +1.0 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-10-31 | 1 3 Ismaning |
1 - 0
1 - 0
|
SV Pullach 4 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-10-02 | 4 SV Pullach |
0 - 0
1 - 1
|
VfR Garching 1 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-09-04 | 3 SV Pullach |
0 - 1
0 - 1
|
TSV Kottern 6 | K | 0.0,-0.5 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-27 | 1 SV Pullach |
0 - 0
3 - 0
|
TSV Dachau 1865 2 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-18 | 1 2 SV Pullach |
1 - 2
2 - 2
|
TSV 1880 Wasserburg 5 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-07 | 1 SV Pullach |
3 - 1
3 - 2
|
SV Donaustauf 2 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 3 (2-1) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-04 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
3 - 0
|
SV Pullach 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-07-31 | 1 SV Pullach |
0 - 1
1 - 2
|
FC Deisenhofen 5 | K | +0.5, +1.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (5-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-07-28 | 3 FC Ingolstadt II |
0 - 0
0 - 2
|
SV Pullach 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-07-23 | 4 SV Pullach |
0 - 1
1 - 2
|
Ismaning 2 | K | 0.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2020-10-17 | 1 4 FC Pipinsried |
0 - 1
0 - 1
|
SV Pullach 3 | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2020-02-12 | SV Heimstetten |
1 - 0
1 - 2
|
SV Pullach | V | -2.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-10-12 | 2 5 SV Pullach |
1 - 0
1 - 1
|
SpVgg Hankofen-Hailing 3 | Vi | 0.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-10-03 | FC Deisenhofen |
1 - 0
3 - 1
|
SV Pullach 2 | K | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 5 (0-5) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-09-07 | 3 TSV Dachau 1865 |
1 - 0
2 - 0
|
SV Pullach 6 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-31 | 2 SV Pullach |
0 - 3
0 - 5
|
FC Pipinsried 2 | K | +1.0 | Üle |
|
11-7 (18) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-17 | 2 SV Pullach |
0 - 1
2 - 3
|
SV Donaustauf 5 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-10 | 2 TSV Landsberg |
0 - 1
0 - 1
|
SV Pullach 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
9-4 (13) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Saksamaa Landespokal | 2019-08-06 | 4 TSV Landsberg |
2 - 4
7 - 5
|
SV Pullach 3 | K | +0.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 1-7 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-03 | SV Pullach |
2 - 1
5 - 2
|
Jahn Regensburg II 1 | V | 0.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-07-24 | 2 SV Pullach |
1 - 2
1 - 3
|
Ismaning 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-07-19 | 1 TSV 1880 Wasserburg |
2 - 1
4 - 1
|
SV Pullach 6 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-07-13 | 2 SV Pullach |
1 - 1
2 - 1
|
SV Kirchanschöring 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-07-06 | SV Heimstetten |
2 - 0
4 - 0
|
SV Pullach | K | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-06-29 | SV Pullach |
0 - 0
1 - 2
|
VfB Hallbergmoos | K | -1.0 | Alla |
|
12-7 (19) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-06-25 | SV Pullach |
2 - 0
3 - 2
|
ASV Dachau 1 | V | -0.5 | Üle |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-06-19 | SV Turkgucu Ataspor |
4 - 0
12 - 0
|
SV Pullach 1 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-04 | 1 4 SV Pullach |
1 - 0
1 - 0
|
TSV Schwabmünchen 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-01 | 2 SV Pullach |
0 - 0
0 - 1
|
Rain am Lech 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| TSV Schwabmünchen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-11-14 | 1 2 TSV Schwabmünchen |
0 - 1
1 - 3
|
Gundelfingen 4 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-10-02 | 4 Türkspor Augsburg |
0 - 0
2 - 0
|
TSV Schwabmünchen 2 | K | -1.0 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-09-12 | TSV Schwabmünchen |
0 - 1
1 - 3
|
FC Ingolstadt II 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-09-01 | 3 TSV Schwabmünchen |
0 - 0
1 - 1
|
TSV Schwaben Augsburg 5 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-18 | 2 VfR Garching |
0 - 1
1 - 1
|
TSV Schwabmünchen 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-15 | 4 TSV Schwabmünchen |
0 - 0
0 - 3
|
TSV Landsberg 4 | K | 0.0 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-08 | 2 TSV 1860 München II |
0 - 1
0 - 1
|
TSV Schwabmünchen 2 | V | -1.0 | Alla |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-08-04 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
3 - 0
|
SV Pullach 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2021-07-28 | 1 1 TSV Schwabmünchen |
0 - 2
0 - 2
|
TSV Kottern 3 1 | K | 0.0 | Alla |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2020-10-04 | 2 FC Ingolstadt II |
1 - 1
2 - 1
|
TSV Schwabmünchen 7 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2020-03-08 | 1 2 TSV Schwabmünchen |
0 - 1
0 - 2
|
TSV 1860 München II 5 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-11-24 | 2 3 TSV Schwabmünchen |
0 - 2
0 - 2
|
FC Pipinsried 4 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-11-16 | 2 3 Türkspor Augsburg |
2 - 2
2 - 3
|
TSV Schwabmünchen 4 | V | 0.0 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-11-10 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
3 - 0
|
SV Donaustauf 3 | V | -1.0 | Alla |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-10-27 | 1 4 Jahn Regensburg II |
0 - 0
0 - 0
|
TSV Schwabmünchen 4 | Vi | +0.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-10-12 | 2 5 Ismaning |
0 - 1
3 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-09-08 | 2 TSV Schwabmünchen |
1 - 0
2 - 0
|
SpVgg Hankofen-Hailing 3 1 | V | -1.0 | Alla |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-31 | FC Deisenhofen |
4 - 0
7 - 2
|
TSV Schwabmünchen 5 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-18 | 4 TSV Schwaben Augsburg |
1 - 1
1 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 | V | 0.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-11 | 2 TSV 1860 München II |
0 - 0
1 - 1
|
TSV Schwabmünchen 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-08-02 | TSV Schwabmünchen |
3 - 0
6 - 1
|
TSV Dachau 1865 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-07-27 | 4 FC Pipinsried |
1 - 3
4 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-07-12 | 1 TSV Schwabmünchen |
1 - 1
2 - 2
|
TSV Landsberg 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-18 | 1 3 Ismaning |
1 - 2
2 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 1 | V | -1.0 | Üle |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-04 | 1 4 SV Pullach |
1 - 0
1 - 0
|
TSV Schwabmünchen 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-05-01 | 2 SV Turkgucu Ataspor |
1 - 0
1 - 0
|
TSV Schwabmünchen | K | -1.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2019-04-10 | 4 TSV Schwabmünchen |
0 - 0
1 - 1
|
TSV Dachau 1865 6 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.0 | Üle |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2019-02-02 | 2 SV Heimstetten |
2 - 2
3 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 | Vi | 7.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2018-11-17 | 3 TSV Nördlingen |
1 - 0
1 - 0
|
TSV Schwabmünchen 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Oberliga Bayern - lõuna | 2018-11-04 | 1 2 TSV 1860 München II |
0 - 1
1 - 3
|
TSV Schwabmünchen 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.95 | 4 | 2.9 |
| Pool | 2.5 | 2.4 | 3.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

