E, Mar 2, 2015 · 19:45
VanimadHiljutised
DWWDLW
4.50
3.75
1.72
HiljutisedVanimad
WWDWWL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.75
Sutton Utd
Sutton Utd vs Bromley Meeskonna profiil
Sutton Utd
WDLWDWWDLWHiljutisedTõusuteel+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 15
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab7/10
Bromley
WWLLLWWDWWHiljutisedTules+0.8 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne5/9
Teise poolaja meeskondTagasituleku meeskondMõlemad skoorisid 7 viimasest 10Värav 1. poolajal 7 viimasest 10
Sutton Utd vs Bromley Mängu faktid
Sutton Utd
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.2 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 30%3
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 70%7
Tühistatud 0%0
Kaotus 30%3
Bromley
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.1 poolt, 1.3 vastu. Võit 60%, AH võit 55%, värav Over 80%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 10%1
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 55%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 44%4
Viimane
| Sutton Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Bromley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Sutton Utd | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Bromley | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 21,
Keskm: 3.38,
Std. hälve: 1.73, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 71%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Sutton Utd vs Bromley Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Sutton Utd vs Bromley Omavahelised kohtumised
Sutton Utd vs Bromley Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Sutton Utd Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England Conference South | 2015-02-28 | 1 Staines Town |
0 - 0
0 - 1
|
Sutton Utd | V | +0.5 | Alla |
|
||||||
| England Conference South | 2015-02-17 | 2 Gosport Borough |
2 - 0
3 - 2
|
Sutton Utd 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England Conference South | 2015-02-07 | 1 Concord Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd 4 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| England Conference South | 2015-01-31 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Farnborough 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| England Conference South | 2015-01-27 | 3 Hemel Hempstead |
1 - 1
1 - 2
|
Sutton Utd 3 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| England Conference South | 2015-01-24 | 1 Havant and W |
0 - 2
2 - 2
|
Sutton Utd 4 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 6 (5-1) | 1 (1-0) | ||
| England Conference South | 2015-01-17 | 2 Sutton Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Ebbsfleet United 2 | V | +0.5 | Üle |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| England Conference South | 2015-01-04 | 3 Weston-S-Mare |
0 - 0
3 - 2
|
Sutton Utd 3 | K | 0.0 | Üle |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England Conference South | 2015-01-01 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Wealdstone 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England Conference South | 2014-12-28 | 3 Sutton Utd |
0 - 1
2 - 1
|
St Albans 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2014-12-26 | 2 Wealdstone |
0 - 1
1 - 1
|
Sutton Utd 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| England Conference South | 2014-12-20 | 3 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Whitehawk 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England Conference South | 2014-12-06 | Basingstoke |
2 - 1
2 - 2
|
Sutton Utd | Vi | -0.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2014-11-15 | 2 Sutton Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Hemel Hempstead 1 | K | -0.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| England Conference South | 2014-11-08 | Sutton Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Eastbourne Borough | V | -0.5 | Alla |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2014-11-02 | 1 Hayes & Yeading |
1 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 1 | Vi |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| England Conference South | 2014-10-25 | 4 Sutton Utd |
2 - 1
2 - 2
|
Bishops Stortford 2 | Vi | -0.5 | Üle |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2014-10-18 | 3 Farnborough |
0 - 0
0 - 1
|
Sutton Utd 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
9-7 (16) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| England Conference South | 2014-10-04 | 1 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 3
|
Bath City 1 | K | -0.5 | Üle |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Conference South | 2014-09-09 | 1 1 Whitehawk |
0 - 0
0 - 2
|
Sutton Utd 5 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 2 (0-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Bromley Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England Conference South | 2015-02-28 | 2 2 Chelmsford |
0 - 0
1 - 2
|
Bromley | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| England Conference South | 2015-02-17 | 5 Ebbsfleet United |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| England Conference South | 2015-02-14 | 2 Bromley |
0 - 0
1 - 1
|
Hayes & Yeading 1 | Vi |
|
||||||||
| England Conference South | 2015-02-07 | 1 Staines Town |
0 - 2
0 - 6
|
Bromley 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
||||||
| England Conference South | 2015-01-24 | 3 Basingstoke |
1 - 1
1 - 2
|
Bromley 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| England Conference South | 2015-01-17 | Whitehawk |
2 - 0
2 - 1
|
Bromley | K | 0.0 | Üle |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa FA Trophy | 2015-01-10 | Torquay |
2 - 0
3 - 0
|
Bromley | K | -1.0 | Üle |
|
4-3 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2015-01-01 | 1 1 Bromley |
1 - 1
1 - 2
|
Concord Rangers 2 | K | -1.0 | Üle |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| England Conference South | 2014-12-26 | 1 Concord Rangers |
1 - 1
1 - 4
|
Bromley 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| England Conference South | 2014-12-09 | 2 Bromley |
0 - 2
3 - 2
|
Bishop's Stortford 3 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| England Conference South | 2014-12-06 | 1 Weston-S-Mare |
0 - 1
0 - 1
|
Bromley 1 | V | +1.0 | Alla |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa FA Trophy | 2014-12-02 | 4 Bromley |
1 - 0
3 - 0
|
Tonbridge Angels 3 | V | -1.5 | Tasa |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England Conference South | 2014-11-11 | 1 2 Bromley |
0 - 0
0 - 1
|
Hemel Hempstead 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2014-11-08 | 1 Bromley |
1 - 0
3 - 4
|
Dartford | K | 0.0 | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| England Conference South | 2014-10-18 | 1 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Bath City | V | -0.5 | Alla |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| FA Cup Qual | 2014-10-14 | 2 Bromley |
2 - 0
5 - 0
|
Grays Athletic 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| England Conference South | 2014-10-07 | Bishop's Stortford |
1 - 1
1 - 1
|
Bromley 3 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England Conference South | 2014-09-13 | 1 Farnborough |
0 - 0
1 - 2
|
Bromley 1 | V | +0.5 | Üle |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Conference South | 2014-09-08 | St Albans |
1 - 1
2 - 2
|
Bromley 1 | Vi | +0.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Conference South | 2014-08-25 | Bromley |
2 - 1
4 - 2
|
Maidenhead Utd | V | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |
| England Conference South | 2014-08-09 | Havant and W |
0 - 2
1 - 3
|
Bromley | V | Üle |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4.5 | 3.75 | 1.72 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

