Sporting U19 vs Benfica U19 Meeskonna profiil
Sporting U19 vs Benfica U19 Mängu faktid
4V-4V-2K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.2 vastu. Võit 40%, AH võit 30%, värav Over 60%, nurgalöök Over 10%.
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 25 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.5 poolt, 1.3 vastu. Võit 60%, AH võit 50%, värav Over 70%, nurgalöök Over 60%.
| Sporting U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Benfica U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Sporting U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Benfica U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Sporting U19 vs Benfica U19 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Sporting U19 vs Benfica U19 Omavahelised kohtumised
Sporting U19 vs Benfica U19 Vaata kogu H2H-d →| Sporting U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-18 | 1 Benfica U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-01-28 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica U19 3 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2022-10-22 | 2 Benfica U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U19 | K | -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2022-05-01 | 2 Benfica U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Sporting U19 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| UEFA noorteliiga | 2022-04-13 | 1 2 Sporting U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Benfica U19 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2022-02-25 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Benfica U19 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-01-25 | Sporting U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Benfica U19 3 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2021-10-02 | 3 Benfica U19 |
1 - 0
3 - 2
|
Sporting U19 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Portugali U19 liiga | 2021-05-15 | 2 Sporting U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Benfica U19 2 | K | 0.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Portugali U19 liiga | 2020-02-17 | 1 Benfica U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Sporting U19 3 | K | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2020-01-18 | 1 Benfica U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting U19 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugali U19 liiga | 2019-10-20 | 1 Sporting U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Benfica U19 3 | Vi | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugali U19 liiga | 2019-05-29 | 3 Benfica U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting U19 | K | -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugali U19 liiga | 2018-05-12 | 5 Benfica U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Sporting U19 2 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2017-12-15 | 1 Sporting U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Benfica U19 1 | V | -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Sporting U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali U19 liiga | 2023-04-29 | 3 Estoril U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 1 | Vi | +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| UEFA noorteliiga | 2023-04-21 | 2 Sporting U19 |
1 - 2
2 - 2
|
AZ U19 3 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-04-15 | 2 Vizela U19 |
1 - 1
1 - 5
|
Sporting U19 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-04-02 | 2 Famalicao U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Sporting U19 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA noorteliiga | 2023-03-14 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Liverpool U19 3 | V | -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-03-11 | 4 Sporting U19 |
0 - 0
0 - 0
|
FC Porto U19 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-03-04 | 3 Braga U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA noorteliiga | 2023-03-01 | Sporting U19 |
1 - 0
5 - 1
|
Ajax U19 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-25 | 1 Sporting U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Estoril U19 6 | K | -2.0 | Üle |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugali U19 liiga | 2023-02-18 | 1 Benfica U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-12 (19) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-11 | 5 Sporting U19 |
0 - 0
3 - 2
|
Vizela U19 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-28 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica U19 3 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-21 | Vitória de Setúbal U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Sporting U19 1 | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| U19 turniir | 2023-01-18 | 3 Valencia U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting U19 3 | K |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Portugali U19 liiga | 2023-01-14 | 3 Belenenses SAD U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Sporting U19 3 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-07 | 1 4 Sporting U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Vilafranquense U19 2 | V | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-7 (17) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-17 | 1 Casa Pia U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting U19 1 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
3-12 (15) | 1-7 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-08 | 1 Sporting U19 |
1 - 0
4 - 1
|
Alverca U19 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 1-8 (9) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-03 | Torreense U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting U19 | Vi | +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-11-26 | 3 Sporting U19 |
2 - 1
3 - 1
|
Nacional U19 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugali U19 liiga | 2022-11-12 | Estoril U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-11-05 | Sporting U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Academica U19 | Vi | -2.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA noorteliiga | 2022-11-01 | 3 Sporting U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Eintracht Frankfurt U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-29 | 3 Maritimo U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting U19 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-26 | 3 Tottenham U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Sporting U19 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-22 | 2 Benfica U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U19 | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-15 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
4 - 1
|
Vitória de Setúbal U19 2 | V | -2.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-12 | 1 2 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Marseille U19 4 | Vi | -2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-08 | 1 2 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Belenenses U19 6 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-04 | 1 Marseille U19 |
0 - 3
0 - 6
|
Sporting U19 3 1 | V | +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Benfica U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali U19 liiga | 2023-04-28 | 2 Benfica U19 |
4 - 1
4 - 1
|
Vizela U19 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-04-15 | 1 Benfica U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Alverca U19 2 | V | -2.0 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-04-08 | 1 2 Benfica U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Famalicao U19 5 | Vi | -1.0 | Alla |
|
||||||
| Portugali U19 liiga | 2023-04-02 | 2 FC Porto U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Benfica U19 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-03-11 | 2 Benfica U19 |
1 - 2
4 - 3
|
Braga U19 1 | V | -1 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Portugali U19 liiga | 2023-03-04 | 1 Estoril U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Benfica U19 4 | V | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-16 (19) | 3-7 (10) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-25 | 6 Vizela U19 |
0 - 0
2 - 4
|
Benfica U19 4 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-18 | 1 Benfica U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting U19 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-12 (19) | 1-9 (10) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Portugali U19 liiga | 2023-02-11 | 1 Alverca U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Benfica U19 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-28 | 3 Sporting U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica U19 3 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-21 | 1 Benfica U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Belenenses U19 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
14-7 (21) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-14 | 1 Casa Pia U19 |
0 - 0
2 - 3
|
Benfica U19 1 | V | +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2023-01-07 | Benfica U19 |
3 - 1
4 - 1
|
Torreense U19 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-16 | 4 Estoril U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Benfica U19 1 | Vi | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-10 | Benfica U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Maritimo U19 2 | V | -2.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-1 (13) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-12-04 | 5 Vitória de Setúbal U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Benfica U19 2 | K | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
1-14 (15) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Portugali U19 liiga | 2022-11-26 | 1 Benfica U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Vilafranquense U19 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-11-09 | 5 Alverca U19 |
3 - 1
7 - 3
|
Benfica U19 6 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-11-05 | 1 CD Nacional Funchal U19 |
0 - 1
3 - 3
|
Benfica U19 1 | Vi | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA noorteliiga | 2022-11-02 | 4 Haifa Maccabi U19 |
0 - 2
2 - 6
|
Benfica U19 2 | V | +1.5 | Üle |
|
0-13 (13) | 0-11 (11) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Portugali U19 liiga | 2022-10-29 | Academica U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Benfica U19 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 2-9 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-25 | 5 Benfica U19 |
2 - 0
2 - 3
|
Juventus U19 3 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-22 | 2 Benfica U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Sporting U19 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-15 | 2 Belenenses U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Benfica U19 2 | V | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-11 | 2 PSG U19 |
1 - 3
2 - 3
|
Benfica U19 1 | V | 0.0 | Üle |
|
4-11 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Portugali U19 liiga | 2022-10-07 | 2 Benfica U19 |
0 - 0
4 - 0
|
Casa Pia U19 2 | V | -3.0, -3.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA noorteliiga | 2022-10-05 | 4 Benfica U19 |
0 - 0
0 - 1
|
PSG U19 2 | K | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali U19 liiga | 2022-10-01 | 2 Torreense U19 |
1 - 0
1 - 3
|
Benfica U19 2 | V | +2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugali U19 liiga | 2022-09-17 | Benfica U19 |
5 - 0
9 - 0
|
Estoril U19 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UEFA noorteliiga | 2022-09-14 | 1 3 Juventus U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Benfica U19 4 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.7 | 3.4 | 2.2 |
| Pool | 3.25 | 2.25 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 4 - 6
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 4 - 4 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
2' - 1st Corner - Sporting U19 - 5' - 1st Offside - Sporting U19
- 9' - 2nd Offside - Benfica U19
-
17' - 2nd Corner - Benfica U19 -
22' - 3rd Corner - Sporting U19 -
22' - 4th Corner - Benfica U19 - Race to 3 Corners - Benfica U19
-
23' - 5th Corner - Benfica U19 -
28' - 6th Corner - Sporting U19 -
28' - 7th Corner - Sporting U19 -
30' - 1st Goal - Sporting U19 -
33' - 1st Yellow Card - Sporting U19 -
38' - 8th Corner - Benfica U19 -
45+2' - 2nd Yellow Card - Benfica U19 -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Benfica U19
-
47' - 9th Corner - Benfica U19 - 48' - 3rd Offside - Benfica U19
-
63' - 10th Corner - Benfica U19 - 75' - 4th Offside - Benfica U19
-
79' - 3rd Yellow Card - Benfica U19 -
90+5' - Red Card - Benfica U19 -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

