K, Mar 22, 2017 · 14:00
VanimadHiljutised
LWWWWW
1.12
8.00
13.00
HiljutisedVanimad
WDLWLD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-2.25
Hispaania U19
Hispaania U19 vs Valgevene U19 Meeskonna profiil
Hispaania U19
Hinnanguid arvutatakse
WWDLWWWWWHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/9
Üle 2.5 väravaAlla3/9
Aasia händikäpKatabKaetud 6/10
Avab skoori · võidab 6 mängust 6, kus skoorib esimesena5 võitu järjestVärav 1. poolajal 8 viimasest 9
Valgevene U19
Hinnanguid arvutatakse
WWWDLWLDWHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne4/9
Üle 2.5 väravaVõrdne4/9
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Hispaania U19 vs Valgevene U19 Mängu faktid
Hispaania U19
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 7 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 0.7 vastu. Võit 70%, AH võit 60%, värav Over 0%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 70%7
Viik 10%1
Kaotus 20%2
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 0%0
Tühistatud 0%0
Alla 100%10
Aasia handikäp
Võit 60%6
Tühistatud 0%0
Kaotus 40%4
Valgevene U19
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 22 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.2 poolt, 1.3 vastu. Võit 60%, AH võit 70%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 20%2
Kaotus 20%2
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 70%7
Tühistatud 0%0
Kaotus 30%3
Viimane
| Hispaania U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Valgevene U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Hispaania U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Valgevene U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0, 3.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 14,
Keskm: 3.29,
Std. hälve: 1.83, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 43%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Hispaania U19 vs Valgevene U19 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Hispaania U19 vs Valgevene U19 Omavahelised kohtumised
Hispaania U19 vs Valgevene U19 Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Hispaania U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| U19 rahvusvaheline | 2017-01-18 | 1 Itaalia U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Hispaania U19 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-11-14 | 1 2 Prantsusmaa U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Hispaania U19 4 | V | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-11-11 | Hispaania U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Holland U19 3 | V | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-11-09 | 2 Georgia U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Hispaania U19 1 | V | +1.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-08-17 | 1 2 Hispaania U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Katar U19 1 1 | V | -2.0 | Alla |
|
||||||
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2016-03-29 | 2 Inglismaa U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Hispaania U19 3 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2016-03-26 | 2 Hispaania U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Georgia U19 3 | Vi | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2016-03-24 | 2 Hispaania U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Kreeka U19 1 | V | -1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| U19 rahvusvaheline | 2016-03-02 | Serbia U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Hispaania U19 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2016-01-20 | 1 Hispaania U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Itaalia U19 3 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-07-19 | 1 Hispaania U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Russia U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-07-16 | 3 Prantsusmaa U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Hispaania U19 1 | V | 0.0,-0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-07-13 | 3 Hispaania U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Holland U19 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-07-10 | 1 Hispaania U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Russia U19 3 1 | K | -1.0,-1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-07-07 | 3 Saksamaa U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Hispaania U19 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-06-03 | 5 Portugal U19 |
0 - 2
0 - 4
|
Hispaania U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-05-31 | 1 Hispaania U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Türgi U19 5 | V | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| U19 Euroopa meistrivõistlused | 2015-05-29 | 2 Georgia U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Hispaania U19 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| U19 rahvusvaheline | 2014-11-17 | 3 Kreeka U19 |
0 - 1
2 - 3
|
Hispaania U19 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| U19 rahvusvaheline | 2014-11-15 | 3 Prantsusmaa U19 |
0 - 4
1 - 5
|
Hispaania U19 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2014-11-13 | 1 Hispaania U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Saksamaa U19 2 1 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Valgevene U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2016-11-15 | Valgevene U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Bulgaria U19 1 | V | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2016-11-12 | 1 Portugal U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Valgevene U19 1 | Vi | -2.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2016-11-10 | Taani U19 |
4 - 0
5 - 0
|
Valgevene U19 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-10-16 | 2 Moldova U19 |
0 - 0
1 - 3
|
Valgevene U19 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-10-14 | 2 Moldova U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Valgevene U19 3 | K | +0.5 | Alla |
|
||||||
| U19 rahvusvaheline | 2016-09-04 | 2 Eesti U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Valgevene U19 4 | Vi | +0.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2016-09-02 | 2 Eesti U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Valgevene U19 2 | V | +0.5 | Alla |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2016-08-09 | Valgevene U19 |
3 - 0
4 - 2
|
Armeenia U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2016-08-07 | Valgevene U19 |
1 - 1
4 - 1
|
Armeenia U19 1 | V | -1.0 | Üle |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2015-10-12 | 1 Valgevene U19 |
1 - 1
6 - 1
|
San Marino U19 3 | V | -2.5, -3.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2015-10-09 | 2 Belgia U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Valgevene U19 7 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Euroopa U19 meistrivõistlused - kval | 2015-10-07 | 1 Rootsi U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Valgevene U19 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| U19 rahvusvaheline | 2015-09-07 | 2 Valgevene U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Eesti U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2015-09-05 | 2 Valgevene U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Eesti U19 1 | V | -0.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| European U19 C’ship Qual | 2014-10-12 | 2 3 Belgia U19 |
0 - 2
3 - 2
|
Valgevene U19 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle |
|
16-2 (18) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2014-09-06 | Eesti U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Valgevene U19 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| U19 rahvusvaheline | 2014-09-04 | Eesti U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Valgevene U19 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.12 | 8 | 13 |
| Pool | 1.5 | 3.1 | 12 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-2.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: -2.0, -2.5 , Väravad: 3.0, 3.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

