P, Aug 20, 2017 · 17:30
VanimadHiljutised
LWDLLL
1.57
3.75
4.75
HiljutisedVanimad
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.75
CD Arenteiro
Somozas vs CD Arenteiro Meeskonna profiil
Somozas
LLLLLWDLLLHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata2/10
CD Arenteiro
Andmed puuduvad
Somozas vs CD Arenteiro Mängu faktid
Somozas
1V-1V-8K viimases 10 mängus, löönud 4 ja lasknud 22 väravat. Keskmised väravad: 0.4 poolt, 2.2 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 10%1
Kaotus 80%8
Väravad kokku 2.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 20%2
Tühistatud 10%1
Kaotus 70%7
CD Arenteiro
Viimane
| Somozas | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| CD Arenteiro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Somozas | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| CD Arenteiro | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 0,
Keskm: 0.00,
Std. hälve: 0.00, Mediaan: 0,
Mood: ,
Üle: 100%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Somozas vs CD Arenteiro Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Somozas vs CD Arenteiro Omavahelised kohtumised
Somozas vs CD Arenteiro Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Somozas Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-05-14 | 1 Somozas |
0 - 2
0 - 3
|
Valladolid B 3 | K | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-05-07 | Lealtad |
1 - 0
3 - 1
|
Somozas | K | -1.0 | Üle |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-04-30 | 1 Somozas |
1 - 2
1 - 2
|
Burgos 3 | K | +1.0 | Üle |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-04-23 | 1 Racing Ferrol |
0 - 0
0 - 0
|
Somozas 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-04-16 | 2 Somozas |
1 - 0
1 - 0
|
Pontevedra 1 | V | +1.0 | Alla |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-04-08 | 1 Celta de Vigo B |
4 - 0
6 - 0
|
Somozas 3 | K | -2.0 | Üle |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-04-02 | Somozas |
0 - 1
0 - 1
|
Palencia 4 | K | 0.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-03-26 | 1 Racing Santander |
0 - 0
3 - 0
|
Somozas 3 | K | -1.5, -2.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-03-19 | 2 Somozas |
1 - 1
1 - 2
|
Mutilvera 2 | K | 0.0 | Üle |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-03-12 | 1 Guijuelo |
1 - 0
2 - 0
|
Somozas 6 | K | -0.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-03-05 | 3 Somozas |
1 - 2
2 - 2
|
Caudal 1 | Vi | 0.0 | Üle |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-02-26 | 2 Arandina |
0 - 0
3 - 0
|
Somozas 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-02-18 | Somozas |
0 - 0
0 - 0
|
CD Boiro 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-02-12 | 3 Coruxo |
0 - 0
2 - 1
|
Somozas 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-02-05 | Somozas |
0 - 0
1 - 0
|
Izarra 2 | V | 0.0 | Alla |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-01-28 | Somozas |
0 - 1
0 - 2
|
Cultural Leonesa | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-01-22 | 3 Ponferradina |
0 - 0
0 - 1
|
Somozas 3 | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-01-15 | 3 Somozas |
0 - 1
0 - 1
|
Tudelano | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 5 (3-2) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2017-01-08 | 2 Osasuna B |
2 - 1
3 - 1
|
Somozas 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-12-18 | Valladolid B |
1 - 1
1 - 1
|
Somozas 5 1 | Vi | -1.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-12-11 | 1 5 Somozas |
1 - 1
2 - 3
|
Lealtad 2 | K | 0.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-12-04 | 4 Burgos |
0 - 0
1 - 0
|
Somozas 1 | K | -1.0 | Alla |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-11-27 | 3 Somozas |
0 - 1
0 - 2
|
Racing Ferrol 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-11-20 | 1 Pontevedra |
2 - 2
4 - 2
|
Somozas 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-11-13 | 2 Somozas |
0 - 1
0 - 2
|
Celta de Vigo B 3 | K | +0.5 | Tasa |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-11-06 | 5 Palencia |
0 - 0
1 - 1
|
Somozas 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-11-02 | 5 Somozas |
1 - 0
1 - 1
|
Racing Santander 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Tasa |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-10-29 | 3 Mutilvera |
0 - 1
0 - 2
|
Somozas 2 | V | -0.5 | Tasa |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-10-22 | 2 Somozas |
0 - 1
0 - 3
|
Guijuelo 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Spain Segunda B Group 1 | 2016-10-16 | 1 Caudal |
0 - 0
2 - 0
|
Somozas 2 | K | -0.5 | Tasa |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| CD Arenteiro Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.57 | 3.75 | 4.75 |
| Pool | 2.2 | 2.3 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 5 - 0 , Nurgalöök: 7 - 3
Nurgalöök: , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 3 - 0 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
-
15' - 1st Corner - Somozas -
16' - 2nd Corner - Somozas -
17' - 1st Yellow Card - CD Arenteiro -
23' - 1st Goal - Somozas -
29' - 2nd Yellow Card - Somozas -
41' - 3rd Yellow Card - Somozas -
43' - 3rd Corner - Somozas - Race to 3 Corners - Somozas
-
44' - 4th Yellow Card - CD Arenteiro -
45+1' - 2nd Goal - Somozas -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Yellow Card - Somozas -
48' - 4th Corner - CD Arenteiro -
51' - 5th Corner - Somozas -
51' - 6th Corner - Somozas - Race to 5 Corners - Somozas
-
54' - 7th Corner - CD Arenteiro -
63' - 8th Corner - Somozas -
65' - 3rd Goal - Somozas -
72' - 4th Goal - Somozas -
80' - 9th Corner - CD Arenteiro -
81' - 6th Yellow Card - CD Arenteiro -
89' - 10th Corner - Somozas - Race to 7 Corners - Somozas
-
90+2' - 7th Yellow Card - CD Arenteiro -
90+2' - 5th Goal - Somozas -
5-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

